The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Хотел Оберон - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Хотел Оберон

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Вто Мар 25, 2014 6:13 am

Способна бях да загубя понятие за време,а дори можех да забравя и името си. Нямаше такова невероятно удоволствие. Движеше се в мен по най дивия разтърсващ начин. Усещах го до край в мен,дори и как пулсира,а това отключи още една вълна от прекрасно удоволствие. Бях свършила няколко пъти по няколко различни начина. Първия път само от пръстите му,който ме докосваха,а втория път от страстните движение.
Този Дейвид,този мъж,нямаше никаква насита,а това ми допадаше,щеше да е истинско удоволствие да споделя всяка следваща вечер с него,макар че не знаех,дали той,ще издържи на това темпо. Да досега показваше,че може да издържи но въпреки всичко,той е и човек,това не можеше да се пренебрегне.
Движех се и аз не обичах да бъда пасивна и само да чакам но той искаше да достигне и своя рай,за това ме притисна здраво,като забърза движенията,което ме накара и аз да пожелая същото,като него.
-Дейв....
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Вто Мар 25, 2014 6:26 am

- Шшшт... - Прошепнах в ухото й.
- Не още миличка... - Щеше да свърши отново, а аз исках да изчака и мен. Исках да го направим заедно, за да бъде още по-хубаво.
Облегнах се на единият си лакът за по-голяма упора и с още по-голяма сила, навлязох в нея. Тласъците ми бяха мощни и диви, такива каквито само истинско животинско привличане можеше да предизвика една жена у един мъж. Всяка нейна извивка ме влудяваше. Нейните движения и стенания, направо ме побъркваха от кеф и ги търсех с всяко свое следващо проникване и докосване. Исках я напълно покорена, за да достигна и аз своята връхна точка.
- Много си непослушна... - Беше свършила, отново без да ме изчака. Стиснах бузките на дупето й и мъжкото ми достойнство отново потъна дълбоко в нейната чувствена женственост. Трябваше да я опитам. Беше толкова сладка и така примамлива... Щях да оставя това за после обаче, защото единственото по хубаво от това да я вкусвам, беше да съм в нея и исках да използвам всяка секунда от престоя си в нея, по предназначение.
Пръстите на едната ми ръка отново се засилиха към гърдите й. Усещах, че съм почти готов и исках да я стимулирам за същото, по всеки възможен начин. Малко грубо стиснах гърдата й и още по-грубо проникнах за пореден път в нея...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Сря Мар 26, 2014 7:13 am

Никаква пощада! В такива моменти се радваше,че няма нужда от въздух,защото ако имаше до сега сигурно,щеше да е загубила съзнание. Дейв се оказа наистина ненаситен,изумия напълно,никой до сега не беше издържал толкова,никой не и беше докарвал оргазъм след оргазъм. Да беше спала с вампири но това не го правеше уникален,а уникален беше Дейв,който беше човек и сякаш имаше силата на вампир,можеше да я задоволи дори,презадоволи..
Усети отново нова вълна от оргазъм,който се сля с неговия...
-По дяволите...
В умът и ако все още го имаше се въртеше постоянна лента "Колко е хубаво! Ужасно е хубаво! Прекрасно е!" Затворила очи се отдаде на последните тласъци и тръпки,да го усеща,как се влива в нея,а бедрата и трепереха. Оказа се напълно загубила възможност да стане,да се мръдне,сякаш е направена от гума. Нямаше контрол над тялото си.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Сря Мар 26, 2014 7:23 am

Краят беше умопомрачителен и бурен, както и самото начало. Чувствах се уникално добре и беше само това, едно усещане на пълно щастие, нямаше нищо друго и никой друг. Само аз и тя, споделящи поне за мен, най-великият момент в живота ми...
Дълго време никой от нас не помръдна. Аз се борех с нуждата си за кислород, а тя се бе свила и притихнала. Беше се смалила още повече. Изглеждаше като малко нежно цвете в ръцете ми, което събуди някакво умиление. Нямаше нищо порочно в това.
Устните ми внимателно докоснаха рамото й. Беше като полъх на нежност.
- Е? - Казах тихо.
- Ще те видя ли някога отново? - И отново вечерта още не беше свършила и тя все още беше в ръцете ми, но исках да се уверя, че това няма да е последният път, в който изпитвам това чувство.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Чет Мар 27, 2014 5:22 am

-Определено няма да е последния път...
Нямаше да изпусна толкова прекрасно удоволствие. Исках да го изпитам пак,исках го отново и отново. Как можех да съм толкова ненаситна,а той да е толкова издръжлив? Сякаш не е човек:
-Почвам да се съмнявам,че си човек...
Подкачих го като му се засмях,приближих се към него и захапах ухото му нежно:
-Харесваш ми все повече и повече...
Не знаех дали е редно,да го харесвам толкова. На никой нямаше да му хареса,това че се сближавам с врага всички,щяха да са против. Но истината е,че толкова не и се искаше да спира,толкова желаеше да го види отново,а не го считах за редно:
-Но нека си остане тайна,на никой няма да му хареса...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Съб Мар 29, 2014 7:17 pm

- Нямам проблем с пазенето на тайни. - Не можех да си обясня, защо не иска да се разбира, че спим заедно, но наистина нямах проблем с това, поне за сега. Всичко това което се беше случило между мен и нея, беше необмислен порив и трябваше да си изясня какво точно искам, за да знам как да действам. Това да запазим в тайна, малката ни авантюра, ми даваше време да обмисля следващият си ход.
- Но ми е интересно да разбера, дали искаш да го скриеш, защото нямаш представа какво е това или знаеш какво е и не искаш да излиза наяве? - Не ми изглеждаше като човек притеснен за репутацията си и определено не се пазеше за първата брачна нощ, така че не разбирах какъв е нейният мотив да ме запази в тайна.
- Страхуваш се, че братята ти няма да одобрят?! - Опипах почвата и май, уцелих правилното място.
- Не беше ли снощният прием именно за това? Затопляне на отношенията между расите? Мисля, че двамата с теб се справихме доста добре с това. - Вкарах една дяволита и закачлива усмивка, намеквайки за това колко горещи искри хвърчаха между нас, до преди съвсем малко.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Съб Мар 29, 2014 9:15 pm

Не знаеше,какви са им точно отношенията. Правеха страхотен умопомрачителен секс,той имаше толкова много талант,от всичкото на отгоре,е толкова сексапилно красив,че докарваше нова идея на лудост.
-Истината е,че всеки който се е сближил с мен и е в моята компания,намира неприятности с Клаус или с някой от братята ми. Те никога,никого не намират за подходящ и това няма общо с примирието,аз съм им сестра...
Да те обичаха да са щастливи,а тя да страда,само тя не можеше да се радва на обичта на друг. Приближи се към него,прокарвайки без срам ръка по голото му тяло,докато не стигна до мъжествеността му,която за нейна възхита,отново бе в пълна готовност,за нея. Обхвана го нежно и се задвижи:
-По добре е да останеш моята тайна...
Не му даваше избор да мисли за друго освен за желанието и възбудата си и точно това е целта. Жените умееха да манипулират мъжете със секс,да им кажат всичко което те искат.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Съб Мар 29, 2014 9:33 pm

Начинът й да смени темата, се оказа доста приятен и сполучлив, защото вече изобщо не мислех защо иска да бъда тайна, мислех си само за невероятното й тяло и за удоволствието, което ме кара да изпитвам с всяко свое движение.
- Аз съм твоята малка тайна... - Казах някак отнесено, но по стенанията й разбирах, че няма как да съм чак толкова малка тайна. На нея й харесваше да бъде с мен, точно толкова колкото и на мен ми харесваше да бъда с нея. Това беше странно. Странно защото беше точно обратното на мен и беше всичко онова срещу което се борех и ето, че изпитвах огромно удоволствие от това да съм с нея. Сексът беше умопомрачителен и толкова як, че ме караше да искам още и още, още преди да е приключило.
Повалих я под себе си и се задвижих по-бързо, защото имах нужда от освобождение на напрежението, а с нейните грациозни и бавни движения, нямаше да дойде скоро. Щях да си загубя ума напълно. Темпото се ускоряваше с всеки следващ тласък. Ставаше още по-страстно и интензивно.
- О, Ребека... - Издишах в ухото й. Тя направо ме побъркваше.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Съб Мар 29, 2014 10:03 pm

Още два пъти бях ме преповторили всичко,и по дяволите,това е най-прекрасния секс,който бях правила,а бях правила изключително много секс. Дори имах нуждата от сън,което се случваше много рядко. Бях заспала в обятията му и честно да си призная ми хареса.
На сутринта се събудих много рано,за това,че съм вампир ми трябваше много малко време да се възстановя,опитах се да се измъкна,можех и по по бърз начин но истината е,че не желаех,толкова скоро да се откъсна от него и топлата му прегръдка,а и се надявах,че може да се събуди и да ме притисне и това и направи.
-Дейв...
Личеше си че още не се е събудил но усещаше,че някой преди него вече се беше събудил. Движеше се в просъница,като мъжествеността му се отъркваше в дупето и. Не можеше никак да отрека това,че ме възбуди,че за секунди бях готова за него:
-Трябва да тръгвам,а и обеща на Антея да се срещнете...
Подсетих го аз но той секна изречението ми,като без предупреждение проникна в мен диво и се задвижи,притискайки ме още по силно към себе си. Накара ме да извикам от възбуда. По дяволите,можеше ли да е толкова хубаво. Толкова беше силен,толкова голям и едър,изпълваше я до край,носейки ми наслада от рая:
-Оу,Дейв...
И аз започнах да се движа все по бързо и по бързо,за да усиля удоволствието и на двама ни. Чуваше се прекрасните звуци,на плющене,на сутрешен див секс,а все още не се е събудил напълно.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Съб Мар 29, 2014 10:22 pm

Едва ли бях успял да мигна за повече от час или два, но не ми попречи да се раздам отново и изцяло на Ребека. След сутрешното рандеву в леглото, прехвърлихме купона под душа, където и двамата се раздадохме още повече и вече съвсем събудени. И макар да мразех хотелите, в случая изобщо не ми пукаше къде съм. Имах нужда от нея или по точно от секса с нея и й го показах по най-красноречивият възможен начин.
Когато приключихме и всичко затихна, двамата се подсушихме и започнахме да се обличаме.
- Ще трябва да си намерим по-уютно местенце от това... - И по-дискретно, ако искахме да си остане в тайна. Моят апартамент в квартала не вършеше работа. Вещиците не обичаха гости от друга раса, а и веднага щяха да я надушат. Нейният дом, също не ставаше. Хотелите и мотелите отпадаха, оставаше само малкото ателие, което имах в центъра на града и което посещавах, когато исках да остана сам. Не бях водил дори и Елизабет там и не знам защо обмислях да заведа Ребека, но наистина предпочитах този вариант пред хотелската стая.
- Имам малък апартамент в града... - Който по скоро не беше точно апартамент, но имаше баня и легло и за мен беше достатъчно приятно, за да се виждаме там.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Съб Мар 29, 2014 10:41 pm

-Супер,значи...
Тъкмо вече се бях облякла приближих се към него,като започнах да закопчавам ризата му. Открадвайки си още няколко целувки,не биваше да прекалявам,защото и двамата бяхме лабилни и жадни за още:
-Кажи ми адреса и довечера,ще се чакаме там...
Да,още от сега имах идеи,как щях да бъде облечена за него,дори можех да превкуся,какво ни очакваше после цяла нощ:
-Нямам търпение,за довечера...
Усетих силната му ръка по кръста си,а след това и дивата му целувка,която подкоси краката ми напълно. Този мъж,този невероятен мъж,побъркваше ме напълно и безвъзвратно много.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Съб Мар 29, 2014 11:15 pm

Целувката ни започна да се задълбочава, което включи всички предупредителни аларми в съзнанието ми.
- Да вървим, преди да съм размислил. - Искаше ми се, адски много ми се искаше да останем още малко, обаче знаех, че нямам време за това сега. Трябваше да мина през вкъщи и да се изкъпя и облека нещо друго, преди да се видя с Амерал.
С Ребека излязохме от стаята и се насочихме към асансьора.
- Дай ми телефона си. - Поисках, докато седяхме пред асансьора, а аз се бях облегнал на стената и я гледах с такъв апетит, че ако не беше вампир, сигурно вече щеше да е почервеняла като домат.
- Дай го де. - Подканих я още веднъж и тя извади апарата от малката си чантичка. Отключих дисплея и след като вкарах моят номер, позвъних на себе си, за да имам и аз нейният номер. Върнах й телефона и извадих моя, за да запаметя нейният.
- Ще ти пратя адреса, по-късно... - Асансьорът дойде и ние се качихме.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон - Page 2 Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите