The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Хотел Оберон Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Хотел Оберон Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Хотел Оберон Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Хотел Оберон Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Хотел Оберон Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Хотел Оберон Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Хотел Оберон Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Хотел Оберон Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Хотел Оберон Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Хотел Оберон

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Хотел Оберон Empty Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Съб Мар 22, 2014 7:27 am

Хотел Оберон Eser-premium-hotel-spa
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Съб Мар 22, 2014 7:31 am

Не можех да го поканя в къщи на Кол нямаше да му хареса,а и на Дейвид нямаше да му хареса да е направо в устата на вампирите,за това си наех ме една стая в близкия хотел,където наистина можеше да се каже,че е луксозно.
Оказах ме се в стаята,като си поръчах ме още шампанско и дори малко ягоди и сметана,за да се поглезим още.
-Каква вечер,мислех че никога няма да свърши...
Добре,че не бях човек иначе тази рокля със сигурност,щеше да ме задуши. Завъртях се с гръб към него,като го погледнах леко в страни:
-Ще ме освободиш ли от роклята?
Имах си аз да не искаше,точно за това бях ме тук,за да останем без дрехи и цяла вечер в плен един на друг. Не можех и не исках да спирам тази игричка.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Съб Мар 22, 2014 7:43 am

Подсмихнах се дяволито и с бавни крачки се приближих към нея. После с още по-бавни движения започнах да разкопчавам ципа на роклята й. Повече я дразнех отколкото събличах, но така тръпката беше още по голяма.
Едната ми ръка се плъзна нагоре по гърба й. Отметнах косата й назад, оголвайки й врата и нежно го докоснах с устни. Ухаеше просто неземно хубаво и косата й бе изключително мека. Ребека не беше като никой от другите вампири, с които се бях срещал до сега. Беше много по... Просто много повече от тях.
- Нямаш представа откога чакам да ми зададеш този въпрос... - Исках да я видя в цялата й прелест, затова след като разкопчах ципа, оставих роклята да се свлече в краката й. След миг се отдръпнах крачка назад и безсрамно обходих изваяното й тяло с поглед. Под роклята беше още по-красива.
- Уау.. - Възкликнах аз и я завъртях така, че да мога да я огледам отвсякъде.
- Вие сте истинско съкровище мис Майкълсън...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Съб Мар 22, 2014 8:07 am

Усещах погледа му по мен,завъртях се съвсем малко но не изцяло,за да не му показвам съвсем всичко. Погледа му е прост едно на милион. Повечето мъже винаги се прехласваха но сега и хареса,как я гледаше,личеше си че ме желае,че копнее за мен. Макар аз да не оставах по назад.
-Само,ще стоиш и ще гледаш ли?
Насочих се към леглото,нямах никакъв срам от тялото си,а и той беше този,който трябваше да го види и да му се наслади. Седнах на леглото,като погледнах към него:
-Нека видя и твоето тяло...
Сопнах му се,че още е без дрехи но не беше честно,само аз да съм гола. Не откъсвах очи от него,наместих се удобно,за да гледам красивата гледка:
-По добре се съблечи,защото ако аз го направя утре,ще си тръгваш без дрехи.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Съб Мар 22, 2014 8:20 am

- Сигурна ли си? - Подсмихнах се аз и съвсем непоколебимо започнах да се събличам, но не защото тя така беше пожелала или пък се страхувах, че ще си ходя гол, а просто защото моето желание съвпадаше с нейното. Мразех костюмите и желаех да се отърва от този, с който съм, час по скоро.
Хвърлих сакото си, върху едно от канапетата в стаята и в същия монотонен и небързащ за никъде рътим, свалих и останалите си дрехи, включително и бельото. Подобно на нея, нямах никакви притеснения относно тялото си.
Приближих се до леглото и с едно движение на ръката, замених осветлението от лампите, с това на свещите в стаята. Беше достатъчно светло, за да се насладя на гледката, но и някак не разкриващо всичко.
Прехвърлих се на леглото върху нея и се настаних удобно между дългите й бедра, но не преминах веднага към действие. Желаех да изуча тялото й... подробно, с устните и ръцете си.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Съб Мар 22, 2014 8:40 am

Рар! Определено имаше невероятно сексапилно тяло. Точно такова ми харесваше,силно с прекрасно изваяно тяло,дори мускулест. Просто ми се искаше да го разкъсам. Усещах бедрата си все по мокри при тази гледка,а мъжествеността му... Наистина зашеметяваща,всеки мъж би му завидял,а само при спомена,какво можеше да прави с нея ме накара още по силно да се възбудя.
Най-голямото удоволствие,когато се настани върху мен,усещах го как се отърква в мен,а бедрата ми ставаха още по мокри и още по горещи. Желаех го,а той сякаш,цяла вечност отлагаше. Отърквах се под него,движех се в опит да го насоча на там където исках но той сякаш се опитваше да ме измъчи:
-Защо ме измъчваш така...
Явно искаше да взема нещата под мой контрол,а аз не желаех исках да го прави той,както го правеше на бала,толкова диво,несдържано... Толкова и харесваше всичко това.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Съб Мар 22, 2014 8:57 am

- Защото мога. - Отвърнах простичко и за пореден път се отърках безсрамно в слабините й, които ставаха все по-влажни и тръпнещи за мен. Дали беше съгласна или не, не знам, но цялото това отлагане целеше да й покаже, колко силно ме желае. Аз умеех да се контролирам, все още, но полагах огромни усилия, понеже тя беше ужасяващо привлекателна и всичко мъжко в мен я желаеше.
Накрая без да отлагам повече, прихванах колената й и рязко проникнах в нея. Без приготовления и без повече дразнене. И двамата почти извикахме, защото колкото голямо мъчение беше за нея, толкова по-голямо беше за мен. Тялото й беше горещо и готово, а удрянето на спирачки, не беше в моята стихия. Обичах да съм импулсивен и най-вече бях нетърпелив, но сега целта на всичко това не беше просто да задоволя своите нужди, а нейните. Трябваше да побъркам тази жена, за да пожелае да бъде отново с мен и вече имах представа как да го направя. Моето диво амплоа й харесваше, повече отколкото си признава, затова щях да й дам повече от него.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Нед Мар 23, 2014 6:21 am

Всяка вечер се намирах в леглото на чужд мъж или те в моето но малко са онези,който можеха да ме накарат,да се чувствам по този начин. Той наистина го правеше толкова пламенно и ми доставяше невероятно удоволствие. Стоновете ми се разнасяха,като мелодия из стаята,като само неговите устни бяха в състояние да ги спрат на моменти. Но истината е,че този невероятно сексапилен мъж,знаеше какво да прави и най-важното как. Движех се под него но той показа истински звяр в леглото. Избута ме назад към леглото,като ме приглещи здраво не ми даваше възможност да се движа.
Да бях вампир и можех да му надделея лесно но не исках,исках да вия,да се любувам на дивата му страст.
Обичах и нежностите и всичко но сега нямах настроение за това,а за неговата страст. Притиснах се с две ръце в него,като впих жадно устни,бях ги зачервила за това се спрях. Не биваше да го наранявам но и ми беше трудно да се сдържам.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Нед Мар 23, 2014 6:31 am

Ребека беше доста по-страстна отколкото изглеждаше. Всъщност беше доста по-гореща в леглото, от която и да е друга жена с която съм бил. Беше и активна, което се случваше доста рядко. Колкото и да ми харесваше тази активност обаче, ми се искаше да й покажа, кой диктува правилата на играта тук. Добре де, щях да играя малко нечестно, но тя също го правеше, затова предполагам, че нямаше лошо в това, всеки да използва по някой от козовете си.
Малък магичен трик и в ръцете ми се появи шал. Улових едната й ръка и я завързах за таблата на леглото. После направих същото й с другата, което малко измести центъра на събитията, но щеше да остане доволна, когато започна отново. Ръцете й вече бяха завързани и не се заблуждавах, че ако пожелае няма да ги развърже. Беше достатъчно силна да го направи, но не и ако използвам магия. Това и направих. Нежният възел на коприненият плат, всъщност беше допълнен с малко заклинание, което не беше нищо друго от това да закопчаеш обикновен човек с белезници.
- Така е по-добре... - Бях на колене в леглото и леко я надигнах, така че отново да проникна в нея, още веднъж доста рязко и безпощадно. Удоволствието трябваше да е било още по-голямо за нея, защото за мен определено беше.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Нед Мар 23, 2014 6:55 am

-Ах,ти... Играеш нечестно!
Просъсках през зъби,защото усещах,как навлиза диво в мен. Дори си служеше с магия за да ме озъпти. Действаше доста подмолвно но всеки имаше своите тактики,а и не можеше да се отрече,че и харесва.
Движеше се диво в мен,усещах го от край до край,като удоволствието се оказа ненадминато. Можеше да забравя всички предишни и да го поставя на един пиядесттал,и той щеше да е на първо място. Прихвал крачетата ми се чудех,как издържаше на това темпо,та той беше само човек,а можеше да задоволи вампир,като мен. Аз бях ненаситница,не нимфоманка но отчаяно търсих това,което другите имаха. Дори сякаш брат ми Кол беше на път да открия любовта,а само аз все още търсех онова,което винаги ми биваше отнето.
Да това е само секс но истината е,че не исках да е само това,исках да се влюбя наистина истински.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Нед Мар 23, 2014 7:10 am

С всеки следващ тласък в тялото й, Ребека бавно и може би дори неосъзнато, но тя преминаваше в мой плен и под мой контрол. Това искаше тя и от това имаше нужда, някой достатъчно силен, за да задоволи всичките й нужди. И този някой бях аз. Рано или късно, тя щеше да осъзнае това.
Наведох се силно напред, прониквайки още по-дълбоко в нея и се заиграх със настръхналите й зърна. Още един начин, по който да изтръгна все повече и страстни стенания от нея. Харесвах този звук. Това беше звука на напълно задоволена и покорена жена. Бях го чувал и преди, затова и го познавах така добре.
Не можех да отрека, че и на мен започваше да ми харесва все повече и повече. Бавно всичко останало в съзнанието ми, отстъпваше място на насладата, от това да бъда в нея. Тялото й сякаш бе създадено единствено и само за мен. Беше гореща и дива, все още на моменти опитваща се да се освободи от оковите на ръцете, но и достатъчно любопитна, за да се отдаде и остави в изцяло мои ръце и да види какво имам да й предложа още, а с нарастването на възбудата и страстта ми към нея, аз ставах още по-неудържим.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Нед Мар 23, 2014 7:47 am

Дори не ми се вярваше,колко бързо ме докара до края но вместо да продължи към своя той забави,явно искаше да ме побърка,да ми докара още един. Не вярвах,че някой може да издържи толкова дълго. Но ето,че той беше с мен,истински дивак. Ето защо Илайджа толкова много обича Антея,ако и тя беше същата,като него вече знаеше отговора за неговата страст към нея. Този омагьосващ вещер не е като другите,дори не и като другите мъже,един на милион.
Забързваше движенията си,докато не я докара до още един невероятен край,чувстваше се на седмото небе,още по прекрасно,когато го усети,как се влива в нея. И двамата дишаха тежко,е на нея и беше излишно но по скоро го правеше от удовлствие,а и се кълнеше,че от всичко това,сякаш не и достихаше въздух. Може да е някаква илюзия но въпреки всичко сладка. Все още се намираше между бедрата и но не го избута,хареса и да стой там,да го усеща.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Нед Мар 23, 2014 7:59 am

В края тотално бях загубил представа къде се намирам и какво се случва с мен. Това беше най-хубавият секс, който някога бях правил и може би трябваше сериозно да се замисля и преориентирам към по-опитните жени, като нея. Всъщност по-опитна едва ли щях да намеря. Тя един вид беше най-опитната от всички разхождащи се на тази земя.
Останах още няколко секунди така, след което излязох от нея и бавно се претъркулих на леглото, като в този момент я освободих и от "оковите" й. Още дишах на пресекулки и не знаех къде се намирам, но знаех, че трябва да го повторим. Не сега, защото ме беше изцедила до краен предел, нещо което аз трябваше да направя с нея, но си заслужаваше да се повтори.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Нед Мар 23, 2014 8:19 am

Настаних се по-удобно в леглото,като се облегнах на възглавницата,все още се чувствах невероятно и притварях очи от удоволствие,усещах как по тялото ми преминават още прекрасни тръпки. Все едно летях без дори да имам криле. Премигвах бавно,като поглеждах към него. Имаше мускулесто тяло,което изпъкваше повече на светлината. Виждаха се капчици пот,който караха тялото му да блести. Изглеждаше,като истински бог,като някоя статуя на божество,перфектна....
Прехапах устни и протегнах ръка към него,прокарвайки пръстите си по прекрасното му тяло.
-Толкова си красив...
Сякаш се отскубна от устните ми но наистина исках да го кажа. Всяка би била голяма щастливка,да го има до себе си но на нея и беше забранено:
-Хубаво ми е да съм с теб...
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Нед Мар 23, 2014 8:29 am

Погледът ми неволно проследи пръста й, но след секунда две, се прехвърли върху нейният.
- Не, Ребека, ти си красивата тук. - Повече от очевидно беше и тя го знаеше. Знаеше колко е красива и използваше красотата си по възможно най-умелият начин. Това ме караше малко да й се възхищавам. Въпреки всичко и цялото й лековато поведение, усещах, че нямам никаква представа какво всъщност се крие зад тази загадъчна и някак тъжна усмивка.
- Сигурно си го чувала милиарди пъти, но... - Прокарах показалеца си по устните й. Бяха нежни и меки, плътни, примамващи да ги целунеш.
- Е самата истина... - Имаше и невероятно красив и топъл поглед, въпреки този смразяващо син цвят на очите й.
- Твоята красота е едно от нещата, които спира дъха ми.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Пон Мар 24, 2014 5:58 am

Усмихнах се докато ме докосваше,определено ми харесваше и не исках да спира. Никога не съм страдала от липса на самочувствие,а по скоро на вниманието на хората,който исках.
-Така ли?
По скоро риторичен въпрос след който се усмихнах и дори засмях,не се изправих:
-Не е добре,да оставаш без дъх...
Бях ме преплели пръсти един в друг,подобно на влюбена двойка,харесваше ми но заех,че това може да е много опасно за мен. Никой нямаше да го хареса,дори бях сигурна,че и Илайджа,който е винаги ужасно добър,нямаше да го хареса. Отново щяха да бъдат против мен и моята връзка,за това нямаше смисъл,бях се настроила всичко да е просто за една вечер,както всеки път. Отдръпнах ръката си,защото не желаех да се увличам прекалено:
-Жаден ли си искаш ли да поръчаме още шампанско?
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Пон Мар 24, 2014 6:12 am

- Нямам нищо против. - Отвърнах аз и тя се завъртя, грабвайки слушалката на стайният телефон. Натисна някакво копче и се свърза с рецепцията от където поръча още шампанско и ягоди. Струваше ми се обаче, че когато се излегна отново в леглото, нещо в нея се бе променило. Изглеждаше доста по-хладна, което ме наведе на мисълта, че се опитва да ме напие, за да заспя, а тя да може да се измъкне от леглото.
След малко румсервиза пристигна и аз станах да отворя. Облякох едни боксерки и изтичах до врата, а тя не помръдна от леглото, което ме устройваше. Взех празните ни чаши и ги напълних с новото шампанско, след което се върнах при нея в леглото. Подадох и едната чаша и леко преместих един непослушен кичур коса, за да ухото й:
- Ще те видя ли пак? - Още не се бяхме разделили, но усещах, че нещата вървят натам.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Пон Мар 24, 2014 6:44 am

-Може би?
Докоснах чашата до устните си,като отпих една глътка от нея:
-Истината е,че те харесвам но знам,че това не води до нищо добро...
Отместих погледа си,никак не ми харесваше факта,че всички получаваха,това което винаги бях искала. Клаус имаше Катерина,а тя очакваше дете. Илайджа се събра с Антея и тя имаше дете,всички имаха семейство и човек когото да обичат но щом ставаше дума за мен,никой не е подходящ.
-Аз,все още не съм си тръгнала нощта още не е приключила...
Приближих се към него и сложих ръка на рамото му,притискайки се към него:
-Истината е,че не ми се иска да свършва тази нощ...
Искаше ми се да се повтори,не ми се искаше това да е единствената,защото Дейв ме караше да се чувствам по начин,по който не се бях чувствала от много години.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Пон Мар 24, 2014 7:03 am

Бях дочул нещо за това, че онзи първородният хибрид е доста ревниво настроен към малката си сестричка и разчиства от картинката всеки дръзнал да се сближи с нея, но аз нямах притеснения за това. Всъщност исках точно това. Исках да се сближа толкова много с нея, че тя да се влюби до уши, да ми вярва толкова много, че да разбера всичките тайни на семейството й. Амералд, бе успяла с един от тях, колко трудно можеше да е, да накарам именно най-влюбчивата от тях, да си падне по мен.
- Знам... - Отвърнах и поставих свободната си ръка на врата й, придърпвайки я към мен, за да я целуна.
- Знам също и че, ако откажеш да го направим отново, ще трябва да измисля начин, по който да спра времето и да останем заклещени тук завинаги, защото кълна се, нямам никакво намерение да те пускам да си ходиш...
Впих отново устните си в нейните и пуснах чашата си на земята, без да се интересувам дали ще се счупи или разлее. Постепенно я избутвах назад, обратно в леглото, а аз се прехвърлях върху нея. Беше време за втори рунд...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Пон Мар 24, 2014 7:25 am

-Дейв...
С неговата и моята чаша се оказа на земята,вкопчвайки се в него. Усещах,как мъжествеността му се отърква в мен в бедрата ми и в мен пламна такъв изпепеляващ пожар,който накара цялото ми тяло да трепери от удоволствие. Много рядко някой издържаше на втори рунд,а това можеше да се брой дори за трети. Това,че е ненаситен колкото мен и ми допадше. Придърпах го още повече към себе си,като се опитах да се придвижа леко към него,дори да се намести,за да проникне в мен но той сякаш беше решил да ме измъчва:
-Ужасен си!
Да ме измъчва по този начин не е дори човешко:
-Желаяте Дейвид...
Не можех да си обясня,защото толкова нетърпеливо до желаех,дори не отложно,защо е всичко това,от къде идваше.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Пон Мар 24, 2014 7:43 am

Този път нямах намерение да я мъча прекалено дълго, защото не бях мазохист, а измъчвайки нея, измъчвах и самият себе си. Членът ми пулсираше и тръпнеше за освобождение, а единственото спасение беше тя. Нейната малка, стегната, влажна и гореща, женственост, в която исках да вляза отново. Беше по-зле и от пристрастяване към някой наркотик. Просто имах ужасяваща нужда от нея и не чаках повече. Разтворих рязко бедрата й и следващото което направих бе да навляза диво в нея. Тя се изви в ръцете ми, напълно зашеметена от внезапното нахлуване на мъжествеността ми и макар да бе ужасно влажна и възбудена, сякаш и причиних лек дискомфорт с първичното си и невъздържано поведение. Обаче бях като обезумял. Исках я така силно, че не можех да се контролирам...
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Пон Мар 24, 2014 8:09 am

Извиках от удоволствие,а после се пренесе в тихи стонове. Прихванах здраво чаршафа,като го събрах на две страни,стискайки го здраво на две топи. Имах чувството,че ще скъсам чаршафа под себе си,от дива страст но да го усещам толкова див,как се движи в мен не ми даваше никакви,ама никакви сили да се контролирам. Извих се подобно на тетиво,като оставих да премине през тялото ми с ръка. Спря се на гърдите ми,като прихвана почти без жал,едно то връхчетата. Накара ме да се побъркам,накара ме да подивели от страст.
Не можех повече,повали го на леглото,като се задвижих върху него,притискайки го здраво за леглото. Не спирах да се движа но все пак го правех все едно го прави човек,макар и малко по бързо,за да доставя и на двама ни удоволствие. Но не желаех да отлагам,той сам ме предизвика и не можех да устоя. Не спрях чак когато и двамата не бяхме свършили и двамата,не му бях дала шанс но понякога и така ставаше. Целуах го страстно дълго след това но бях го оставила все още в мен.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Пон Мар 24, 2014 8:31 am

Ребека отвърна с подобаваща на моята страст и ми показа по безспорен начин, как успявам да предизвикам дива страст у нея. Всъщност тя беше явление, което не ми се бе случвало и едва ли скоро щях да си обясня какво точно е, но при всички случаи, щях да я чукам отново и не просто защото щеше да ми е от полза, а просто защото, това беше най-хубавият секс в живота ми и нямаше начин да не го повтора.
- Изумителна си... - Пристиснах леко стегнатите бузки на дупето й и се подсмихнах лукаво. Надигнах я съвсем леко и я спуснах отново, макар и да бях загубил твърдостта си, но това ме накара да се възбудя отново и тя можеше да усети, как мъжествеността ми се втвърдява и уголемява в нея.
- Искам те отново! - Това май беше някакъв личен рекорд, който поставях, което беше още по-изумително, но аз я желаех и си личеше.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by .Ребека. Пон Мар 24, 2014 8:49 am

-Оу...
Изумителен мъж! Готов да повтори отново и то толкова скоро,едва беше спаднал,когато само за миг отново се задвижи... Това просто не беше за вярване,никой човек не можеше да издържи толкова,а той...
Възползва се от мига в който тя се чудеше да вярва или не,и я повали на леглото. Тя се опита да се дръпне,чудеше се дали той наистина може да издържи но той я сграбчи здраво и понеже беше успяла за миг да се измъкне то показа още по голяма несдържаност,като проникна в нея,както беше с гръб към него. Легнали на една страна,обхванал я с две ръце,я притисна здраво към себе си:
-Дейв...
Простена тя,а той се задвижи в нея рязко,слагайки едната си ръка на гърдите и,а другата между бедрата и. Ребека загуби всякакъв контрол над себе си,остана в лен на тялото му и на неговата власт.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Дейвид Пон Мар 24, 2014 9:02 am

Това беше една от любимите ми пози, защото имах най-голям достъп до нея и можех да я дарявам с различни ласки. Докато безжалостно нахлувах в тялото й, пръстите и на двете ми ръце изпадаха в другата крайност. Галех нежно зърната й и нейното цвете, а тя съвсем се побъркваше. Побъркваше и мен, толкова много, че озверявах. Захапвах леко възглавничката на ухото й. Езичето ми оставяше влажно следи по шията й.
- Толкова си стегната... - Прошепнах й на ушенце. Все едно беше девица, което всъщност можеше и да е така. Изглеждаше на не повече от 18-19 и по онова време е било съвсем възможно, да не е била докосвана от мъж. Беше възможно да е била превърната във вампир, преди да усети какво е да си с някой мъж. Което значеше, че за мен удоволствието беше още по-голямо, защото всеки неин спазъм там долу, ме караше да изтръпвам от удоволствие. Караше ме да я искам още по-силно.
Дейвид
Дейвид

Брой мнения : 253
Репутация : 0
Join date : 11.03.2014

Върнете се в началото Go down

Хотел Оберон Empty Re: Хотел Оберон

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите