The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Зелените скали Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Зелените скали Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Зелените скали Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Зелените скали Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Зелените скали Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Зелените скали Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Зелените скали Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Зелените скали Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Зелените скали Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Зелените скали

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Зелените скали Empty Зелените скали

Писане by .Ребека. Чет Мар 31, 2011 7:24 am

Скалите!
Казват се зелени,защото са покрити с зелен мъх,а и винаги се събират много водорасли около скалите. Има и пещера но трябва да нагазиш във водораслите.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 35

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 5:24 am

Седнах на брега,бях излязла да подишам малко свеж,морски въздух.Замислих,се за живота си до сега и колко много се беше объркал.Не помнех нищо от детството си ,не познавах родите ли те си,нямах си никой ,нито братче ,нито сестрица ,понякога бях ужасно сама и тогава винаги идваше той.Беше без име и образ ,просто сила ,която се беше загнездила в мен и не желаеше да ме напусне.Отново се опита да ме обсеби,но точно сега нямах ,нужда от него.Изрекох гласно ,няколко думи на латински ,от което вълните се надигнаха и после пак спаднаха ,чух злобен писък ,винаги беше така ,като надделявах е този път поне бях успяла.Тогава усетих друго присъствие,беше странно но въпреки ,че с този мъж ме свързваше само партньорство ,се чувствах добре,когато беше наблизо.Понякога имах чувството ,че само той може ,да ме разбере.
- Клаус -казах ,без да се обръщам,само се усмихнах.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 5:31 am

Наведох се до нея,като преминах с пръсти по рамото и:
-Как си Бет?
Казах аз,като седнах после до нея. Не от скоро бях тук но никой не очакваше,че съм в града или поне предполагаха но вече не ми бе толкова забавно с Катрин от,както бе се влюбила в Деймън,вече манипулациите ми станаха малко скучни.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 5:47 am

- Както винаги ,раздвоена-засмях се ,хванах ръката му.по принцип никак не харесвах вампирите ,но с него беше различно.Може би защото ,не бе изцяло вампир ,а имаше забележителна красота.
- А с теб,какво става ,казвай,ако ти трябвам,аз със себе си ,мога да се боря винаги.-Той беше един от малкото ,които знаеха,какво точно се случва с мен и на моменти много ми помагаше.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 6:01 am

-За сега всичко е спокойно,може би повече от колкото ми се иска.
Тя държеше ръката ми,хванах я и докоснах устните си до ръката и:
-Красивата ми объркана вещица.
Тя бе много могъща и винаги я ценях за това качество,май бе най-доброто,което можех да имам сега.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 6:19 am

Целуна ръката ми ,винаги беше толкова галантен и изискан.Беше истински благородник и това вековете не го бяха заличили.
- Всичко ще е в наша полза-усмихнах се
- Тяхната вещица,може само да си мечтае,за моята сила-казах самодоволно и се облегнах на него,загледах се в морето,беше красиво и опасно ,също като нас двамата.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 6:25 am

-Знам,че е така ти си много по силна от нея.
Да,ако не беше знаеше много добре,че може би нямаше никога да се познаваме. Или поне нямаше да ме задържи толкова дълго. Погалих брадичката и с ръст след това я повдигнах лекичко:
-Не се притеснявам ти си най-доброто ми съкровище.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 7:11 am

- Да и най-доброто ти оръжие и винаги ще е така ,знаеш ,че дори всички други да те предават,аз ще съм ти лоялна и не само защото си най-силният мъж ,който съм срещала,а и защото си специален за мен.-Хванах ръката му,така ,загледана в очите му ,губех умът и дъхът си.Не знаех,дали осъзнава как всъщност ми действаше ,всеки негов допир и че бих направила всичко ,само за да ме докосва.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 7:15 am

Дори Катрин не беше толкова сляпо подчинена. Но Бет беше такава,вярваше ми и ме подкрепяше във всяка лудост или във всичко,каквото правех. Може би с времето само тя намери начина,как да омекна отношенията си но само към нея. Времето се променяше,въпреки че още мачках хората нея не я командвах. Доближих ръката и до устните си и я погледнах:
-Радвам се,че е така...
Прекарах ръка по бузата и,като се приближих,бавно и я целунах.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 7:30 am

Изтръпнах цялата ,изобщо не го очаквах,много пъти ме е докосвал,много пъти е бил толкова близо ,но никога не си е позволявал,да ме целува.Мислех,че по-скоро гледа на мен ,като на сестра.Разбира се ,че задържах устните му и го обгърнах с ръце.въпреки ,че никога до сега ,не бях гледала на нещо по този начин и не бях си мислила,че това може да се случи между нас
- Клаус... -казах ,но гласът ми излезе,като страстен шепот,че сама се уплаших.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 7:35 am

-Какво има Бет не ти хареса ли?
Може би бе малко объркана,много пъти я докосвах и я прегръщах но едва днес я целунах. Но не беше,защото не я пожелавах или не я желаех просто,защото исках да я спечеля по друг начин,ако беше заради страстта,тя можеше да се промени но предънастта и всеотдайността нямаше.
-Ако искаш няма да го правя повече.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 7:38 am

- Да не ми хареса ,мъж с твоят вековен опит и хиляди жени ,може ли да не може да целува ,не е не това.Но беше наистина изненадващо,не го очаквах.Но да ме видя,да се дърпам,да спреш ,дори не си го и помисляй-казах с леко по-суров тон,но се засмях,за да разбере,че беше в добрият смисъл.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 7:47 am

-Просто само ти ми остана вярна,само ти ме следваш във всичко.
Въздъхнах но не от умора,а от факта за това. Взирах се в нея и я гледах,като галех нежно бузите и:
-И преди съм искал да те целуна Бет но тогава можеше да е само любов,а тя умира много лесно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 8:15 am

Всички тези думи ,толкова пъти се беше отпускал,да поговори с мен,но никога за чувствата си.Галеше бузите и беше толкова близо,исках пак ,да ме целуне и да не спре с това.Не знаех,дали го усеща,бяхме заедно вече повече от година,открихме се ,в един от най-тежките моменти и за двама ни.Той ми помогна да се справя със собствените си демони ,които не бяха по-малко стряскащи и от реалните му врагове.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 8:23 am

-Бет моята малка вещица.
Усмихнах и се и продължавах да я галя по бузата. Приближих се към нея и отново я целуна,като ръката ми слезе до кръста и и почти неусетно я бях приближил още малко до мен. Държах я още след като целувката свърши:
-Важна си за мен искам да го знаеш.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 8:36 am

- Знам го и ти за мен-казах и прехапах устните си ,бяха толкова сладки тези неочаквани целувки.Беше ме приближил още към него,чувствах тялото му ,както никога до сега и в мен се събуждаше желание,да почувствам повече.Точно тогава обаче,реши да се намеша магьосника май не му харесваше близостта ни.Но точно сега нямаше да му позволя,за нищо на света ,наум заредих думите ,с които го отблъсквах.Вълните пак почнаха да се надигат,заплашително нагоре ,цялата треперех,но погледът ми ,беше прикован в очите му,които днес ми се струваха особено привлекателни,както и целият той.Наведох се този път аз ,за да опитам устните му.Моето друго аз ,разбра,че няма смисъл и се отдръпна без битка.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 8:43 am

-Браво красавице!
Разбрах за малката и битка,успя много лесно да му надделее,каквото и да искаше,тя го отблъсна,приближи се и ме целуна. Повдигнах я ,сложих я в скута си,като беше още по-близко. Ръката ми нежно я галеше през дрехите,притисках я до себе си. Чувствата в мен започнаха да се надигат.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Сря Май 11, 2011 8:51 am

Чувствата в мен,щяха да експлодират,всяко негово докосване ми обещаваше продължение.Исках го ,о никога дори,не съм си и помисляла,че това ще се случи ,между нас.Не знаех,дали е правилно ,но го исках повече от всичко ,а чувствах ,че и той.Целувките ни ставаха,все по-диви,явно просто трябваше да се случи,оставих се на усещането ,без да му мисля повече.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Сря Май 11, 2011 10:30 pm

Притиснах я до себе си,след една целувка идваше още една и още една. Ръката ми се движеше по тялото и май си позволявах твърде много. Спрях в мига в който усетих ръката си под блузата и,дръпнах я и върнах блузата и на предишното място.
-Не сега Бет,не сега,не и тук.
Погалих я по бузата,като докоснах устните си до нейните.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Чет Май 12, 2011 2:32 am

- Да прав си ,не е редно ,да го правим тук,ами ако някой ни види.Не че много ме интересува това сега-казах.
- Но ме е страх,дали с това ,няма да се променят отношенията ни,не искам да бъда една от курвите ти ,Клаус.Макар,че много желая,да ме направиш своя,искам,да си остана специална,както ти винаги ще бъдеш за мен-целунах леко устните му,надявах с е,да не съм го обидила.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Чет Май 12, 2011 2:53 am

-Да си като другите това няма да се случи Бет!
Казах аз изумен и погалих бузата и,целунах я отново и казах:
-Не си като другите и в това може да си сигурна,ако беше,като другите до сега да те бях постигнал това,да те имам. И ти го знаеш,дори едва ли сега,щях да се спра.
Тя перфектно го знаеше,ако я исках само за това,до сега да го бях постигнал.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Чет Май 12, 2011 3:19 am

- Да прав си и не се съмнявам в теб и никога няма,ние сме създадени ,за да сме един до друг.Ти си най-добрият ми приятел.Някой на който мога да се доверя.В един миг тялото ми се разтресе и той го превзе.
- Дрън ,дрън ,ох колко лигава може да бъде тази малка глупачка.-каза той и погледна към Клаус
- И знаеш ли какво не ми харесва ,да ми целувах тялото,още повече да правиш онези неща с мен.Той скочи срещу него и аз миг го прикова,стисна го за врата.
- И не забравяй,че ако ми го върнеш ,ще я нараниш ,въпреки цялата си сила,това тяло е изключително крехко.Чу се злобен смях.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Чет Май 12, 2011 3:37 am

Прикова ме към земята,беше човек и не можеше да стисне до толкова,че да ме убие. Засмях се и макар притихнал каза:
-Знаех,че обичаш да вуаьорстваш,но не крий думите си на не ми харесва с,харесва ми.
Усмихвах се въпрос на време беше Бет да се върне:
-А и много добре знаеш,че няма да я нападна но ако се опиташ да ме убиеш няма да остана безучастен.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Елизабет Блейд Чет Май 12, 2011 3:51 am

- Да те убия ?-той се засмя.
- Не Клауси ,ти ми трябваш ,харесва ми как действаш момчето ми истински фен съм ти -засмя се още по-злобно.Изведнъж тялото ѝ се разтресе и той беше вън от играта,поне за сега.
- По дяволите -изпищях едва си поемах въздух ,два пъти за един ден и втори я път беше успял.Видях ,че ръцете са ми около врата на Клаус ,стисках го,макар ,той просто да лежеше,отдръпнах ги.
- Направих ли ти нещо ?-запитах го,бях ужасена.
Елизабет Блейд
Елизабет Блейд
Вещици/Вещери МФ
Вещици/Вещери МФ

Брой мнения : 67
Репутация : 0
Join date : 11.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Клаус Чет Май 12, 2011 3:57 am

-Не просто ми разказа виж,голям шегоубиец е!
Не станах погалих я леко по кръста и казах:
-Свикнал съм му,оказа се много голям перверзник.
Погалих я по бузата на пук на него:
-Каза да те пипам и докосвам повече.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Зелените скали Empty Re: Зелените скали

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите