The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Летисия Даундет Дифлор Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Летисия Даундет Дифлор

2 posters

Go down

Летисия Даундет Дифлор Empty Летисия Даундет Дифлор

Писане by Летисия Даунсет Пет Апр 22, 2011 3:52 am

Летисия Даундет Дифлор 3251504m

Име:
Летисия Даунсет Дифлор, позната още като Семела Танакос, Тея Деймос и Антонет дьо Поасон

Възраст :
25 човешки, 290 вампирски.

Раса :
Вампир

Сили:
Контрол на съзнанието и спомените, изключителни бързина; сила; ловкост, може да чете мислите на хората и вампирите, но само при физически допир.

Външен вид :
Косата й падеше до кръста, винаги на леки вълнички, каращи я да изглежда като море от златни нишки. Очите й бяха с цвета и студенината на дебел плас замръзнал лед, с способността да пронизват. Някога в тях била стаена и доброта, любов, надежда.. сега тези неща не можеш да ги намериш в очите й, без значение колко дълбоко достигнеш под ледовете. Виждаш това което тя иска. Постоянната усмивка на лицето й изглежда топла и дружелюбна, но най-често е подигравателна.Само в добра компания понякога се отпуска и бива истинска.
Има малко чипо носле, което допълва тънките й устни. Тялото й е слабо, крехко, дори чупливо на външен вид, но от движенията й, начина на ходене, жестовете лъхаше сила, която всеки забелязваше щом се вгледаше.

Характер :
Изградила си е силен характер, обича споровете, боевете. Всичко надигащо нивота адренали й. През последните 50 години е свикнала да бъде в мъжка компания. Много повече се разбира с тях, докато с жените има проблем с общуването.
Не вярва в любовта и съжалява тези който го правят. За нея любовта е измислица.И няма как до края на живота си да обичаш и да си само с един човек.
Действията й са изцяло контролирани от тялото й, нуждите му . Поради, което настроенията й непрекъснато се променят, правейки я да изглежда психически нестабилна и некомтролируема. Тя не вижда разликата между добро и зло и съответно незнае къде е границата. Това я прави много лесна за манипуриране, но никога не можеш да знаеш дали ще играе по свирката ти до края, в момента в който види или някой й предложи нещо по-привлекателно и възбуждащо интереса й предаността й изменя посоката си. Но въпреки това любимите й игри си остават нейните собствени, доставящи й най-голямо удоволствие.
И все пак човек можеше да я спечели, но трябваше да се докаже. Доверието й се печели трудно, но спечелиш ли го, накараш ли я наистина да те признае, тя винаги ще е на твоя страна.

Историята в началото

Антоанет се ражда в семейство Поасон на 29 декември 1721 година в Париж, но нейн истински баща е бил Шарл-Франсоа дьо Норман. Работел като банкер, но бил изгонен от града заради кражба от банката, която извършил за да плати зестрата и не платени дългове към държата. Нарушения, които в тогавашна Франция се наказват със смърт.
Докато расте Антоанет е обградена от вниманието на майка си, пастрока си и учителите които я обучавали. На девет години я изпратили в манастир където да получи католическо образование. Когато се завръща от манастира на скромната възраст от 15 години Антоанет вече е сгодена за племенника на пастрока си и три месеца след това се омъжва. Брака и с Шарл-Франсоа 3 бил оползотворен през 1738 година. Антоанет родила първото си дете, момче, което умряло малко след раждането си. Момичето било разбито от случилото се, разпаднала се и отслабнала поради това че отказвала на яде и да излиза от покойте си. Тя се разболяла. Треската продължила 3 месеца в които тя в началото почти не била будна.
През 1741 година Антоанет вече се е напълно възтановила от болеста си и е отново на краката си. През годините мъжа й утвърдил положението си в обществото и дори се издигнал. Антоанет вече участвала в светския живот, били канени на балове, пиеси, вечери. Била напълно обсебена от живота на богатите и това я накарало да желае повече. По време от един от балове организирали във величествените градини на Версайкия дворец срещнала Граф Алфонсо льо Дифрон, испанец по народност. Влюбила се в него и станала негова метреса след като се разделила със мъжа си.След няколко години в които продължавала да му бъде просто метреса, тя поискала нещо повече от него...
И той й го дал..
След като я преобразил тя останала до него още няколко години, след което той загубил интерес в нея и си намирал други партньорки. Антоанета не могла да понесе това, и затова една нощ след като го била съблазнила и се били любили тя го убила.Не било трудно защото той не го очаквал и не се защитил.Вероятно вярвал в любовта й и не предполагал, че тази любов се бе превърнала в омраза.Ненавист.Ярост.
След това Антоанет напуснала Франция и повече не се върнала. Заминалана за все по-развиващите и развиващите се Съединени Американски Щати и сменила името си, започвайки на чисто,научавайки се да живее неограничавана от никой и нищо.


Последните 20 години:

Годините летяха, работата растеше, забавненията винаги бяха на ниво!
Когато живееш толкова дълго опитваш от всичко, някои неща ти харесваха други не. А някои те подлудяваха, караха те да се пристрастяваш. Като болест, която от психическа се превръщаше в физическа. Неумолила.Непреодолима.Все поглъщаща болест.
Аз разбира се не бях болна, не бих могла някога да бъда. Бях се избавила от това проклятие още преди тре века май станаха. Вече дори не бях сигурна колко точно. Май все пак трябваше да си запиша някои неща на листче за да не забравя, но какво да се прави когато главата ми е пълна с други неща.
Не аз не бях пристрастена, просто правеше нещата по-интересни. По-цветни...
Когато сте живяли колкото мен, няма особенно много неща които да са ви все още интересни. Първите 50 пъти може, но след това стават просто навици, включващи се сякаш заради някакъв механизъм в мозъка ми. Като на робот... А цветовете правеха това скочно ежедневие, контролирано от навици по-интересно. Разчупвайки го със сиянието си.
Не, не бях пристрастена. Не и като хората. Никога не бих могла. Аз съм по-силна! Пороците просто бяха по-забавни!

Допълнителна информация :
-Пуши.
-Пие.
-Друса се.
-Има татуировка на китката, имената на трите орисници Клото, Лахезис и Атропа. Богините на съдбата. Клото преде, Лахезис измерва, Атропа реже. И тя ги притежаваше, бяха единственото нещо което взе със себе си от Франция. Заради историите за тях, харесваше й това как изчезваха и се появяваха в историята на света, и то на най-интересните места. А и също така беше възхитена от изработката на трите малки женски фигурки.
-Кара отлично, но предпочита да ходи.
-Не обича височините.
-Понякога обича просто да поспре и да помисли.
-Пристрастена към кофеина
- Фен на футбола и баскетбола, но не харесва футболистите, заразлика от баскетболистие.
-Обожава децата и ако можеше би искала да има.

Лик : Amber Heard
Летисия Даунсет
Летисия Даунсет
Модератори
Модератори

Брой мнения : 83
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

http://sin-city-rpg.forum-motion.net/forum

Върнете се в началото Go down

Летисия Даундет Дифлор Empty Re: Летисия Даундет Дифлор

Писане by Damon Salvatore Пет Апр 22, 2011 3:59 am

Страхотен герой,мила.Одобрена си, добре дошла. Very Happy
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Админи
Админи

Брой мнения : 700
Репутация : 5
Join date : 28.03.2011

https://thevampirediariesrbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите