The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Син Сити - София Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Син Сити - София Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Син Сити - София Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Син Сити - София Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Син Сити - София Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Син Сити - София Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Син Сити - София Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Син Сити - София Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Син Сити - София Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Син Сити - София

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Син Сити - София Empty Син Сити - София

Писане by Ния Пон Окт 10, 2016 8:35 pm

Син Сити - София 1349873849
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Пон Окт 10, 2016 9:09 pm

Час: Малко след полунощ! Локация: Центъра на София. Можеше да се получи интересно, ако не го бяхме правили хиляди пъти преди това!
Обичайната групичка заподозрени, отново бяхме на линия. Високи токове, тежък грим и възможно най-малко дрехи по нас. В разгара на лятото, тъкмо се бях върнала от Слънчев бряг. Всъщност бях в града от само четири часа и имах време точно за един душ, и малко букли, но те бяха важна част от имиджа на съвременните принцеси, които обикаляха по подобни места. Чалга дискотеките със сигурност не бяха моето предпочитано място. Падах си по-малко по-различен тип музика, нищо че предимно можех да бъда забелязана точно в най-вървежните на деня чалга клубове. В останалите имаше огромна опасност да се сблъскам с миналото, което се опитвах да забравя вече цели два месеца. Всъщност точно заради това почти цяло лято сновях из черноморието с групичка приятелки. Сега обаче се налагаше да се прибера в София за няколко дни. От университета ми се бяха обадили, че трябва да подавам някакви документи. Е щях, просто не тази вечер.
На входа хостесата любезно ни поздрави, а после ни съпроводи до вип сепарето, което Пепи бе резервирала още миналия ден, когато стана ясно, че ще пътуваме за София. Последните месеци аз, тя и Никол бяхме станали неразделни. И докато Пепи и аз си нямахме никой, то Никол излизаше с някакъв ръб от цели три години, но въпросния нямаше никакъв проблем да я остави почти цели два месеца без него. Е идваше от време на време да я вижда и тя се прибираше при него, но общо взето можеха да изкарат доста дълго време един без друг. Тази вечер по чудо беше с нас.
- Здрасти братле... - Въпреки оглушителната музика го чух да вика той. Беше почти до мен и когато се обърнах, го видях да се поздравява с момче на съседното сепаре...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Пон Окт 10, 2016 11:09 pm

Тъкмо се бях върнал от университета,и щом стъпих на Софийска земя, група от стари приятели ме отнесоха по вълните на нощния живот. Естествено защото аз плащах без да правя сметка на парите. Тук всичко беше много по евтино от там където идвах. Друго тема доста маловажно. Забави едно, друго, от всичко по много. Тълпата и тревата ме отнесоха към някакъв много скъп клуб, където всички се бореха да влязат. Аз дори не знаех къде отивам, просто навсякъде бях навит, само до има алкохол. Веднага ни настаниха в ВИП зоната, на едно лъскаво сепаре. Веднага една бутилка уиски с ред була и вече не чувах музика, а смеха на приятелите си. Танци с горещи момичета,бях забравил ,колко яки бяха българските жени. Отпуснах си в ритъма, да музиката не беше моя стил но чувах само баса. Не можех да не забележа една яка мацка, която беше в компанията на някакъв бастун. Тоя бързо щеше да излезе от картинката. Поръчах на сервитьорката да им прати един шоколадов Бейлис, доста скъп но по скоро беше намек към момичетата, че са сладки. Не исках ответ по скоро дразнех пича. Партито продължи в танци.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Сря Окт 12, 2016 5:48 pm

- Поздрави от съседната маса... - Обясни сервитьорката, когато бе запитана какво прави Бейлиса на масата ни. Не бяхме поръчвали друго освен вода, уиски и няколко енергийни напитки. Очаквахме обаче още хора, така че може би една бутилка от това нямаше да ни оправи, но винаги можеше да се поръча още.
- От кой по специално? - Попита любопитно Петя, гледайки с усмивка към сепарето до нас. Имаше няколко момчета, които не познавах. Един от тях ми беше познат по физиономия, но останалите ми бяха напълно непознати.
- Момчето с костюма... - Чух я да казва, докато си отварях редбул-а и погледа ми съвсем инстинктивно се опита да открие въпросния човек. Имаше един единствен който носеше черно сако, под което се подаваше бяла яка. Всички останали бяха с блузи, тениски... като нормални момчета в дискотека.
- Отивам да му благодаря... - Каза Петя и подскочи от мястото си, преди да успея да я разубедя да го прави. Само че какво можех да кажа? Тя си беше достатъчно голям човек, за да взема сама решения за себе си.
Видях я да отива при компанията от момчета, след насочих вниманието си към чашата си... Изпих една доволна глътка уиски, после отидох да танцувам сред тълпата от потни и тресящи се на дансинга тела...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Сря Окт 12, 2016 8:14 pm

Едно от мацките на масата но която бях приел бутилката,се приближи към мен. Без спор беше секси но ми пише прекалено чалга. А, и мислех за другото момиче, като цяло беше много неудобно, защото грешното момиче идваше и най вероятно, щях да я отрежа.
-За мен е удоволствие но това и само началото, на твоята приятелка хареса ли и.
Не изглеждаше да е супер доволна но като цяло момичета като нея не се печелеха лесно.
-Как се казваш?
Малко се надвиквах но ме чу. Казвала се Пепи... Супер...
-Аз съм Явор...
Ако и кажех фамилия,очите и щяха да светнат в цвета на парите. Стаменови беше фамилия пълна само с важни хора, прокорори ,адвокати, политици, бизнесмени но като цяло най-много пари вадеха от нелегален бизнес.
Забелязах че момичето стана от масата и си насочи към нас, като цяло не точно към нас а към дансинга но ... Добре правеше си но недостъпна, а и беше с накъв. Оставих нещата така за сега в танца усетих как някой се блъсна в гърба ми. Веднага се обърнах и реагирах, улових момиче, а после видях че е онази красавица. Огледах дали е добре и щом си уверих, че и добре си обърнах към онзи който я е бутнал. Веднага го хванах за яката и просъсках:
-Веднага се извини и до 1 минута да не съм те виждал повече.
Тръгна да се харчи но го отлепиш леко от земята. Бях се бил хиляди пъти и дори тренирах, този не можеше да ми се опре. Изплаши се и веднага се примоли да го пусна. Извини се и изчезна яко дим. Оправих сакото и ризата, като раздвижих глава бях се напрегнал. Приятелите ме усетиха и се чу вик с "За Явката! " . Шум на чаши и на лицето ми имаше усмивка. Заслужиха си още една бутилка.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Сря Окт 12, 2016 9:16 pm

Бяхме в претъпкана дискотека, беше съвсем нормално хората да се блъскат един в друг и макар да не ми беше приятно, това беше част от играта. Всеки знаеше какво става на подобни места и все пак, когато онзи с Бейлиса, се появи да ме спасява леко се подразних. Не за дълго, обаче. Замръзнах, напълно зашеметена от мъжкарското му излъчване, когато ме порази с погледа си. А после нещо премина във въздуха между нас.
Аз отвърнах на погледа му и сякаш се преобрази за миг… като че някакъв щит се отмести от очите му и разкри изгаряща, унищожителна воля, която изсмука дъха ми. Непосилният магнетизъм, който излъчваше, се усили и се превърна в почти осезаемо усещане за трептяща от жизненост и безпощадна сила.
- Благодаря, но нямаше нужда... - Отвърнах след сякаш цяла вечност и понечих да го заобиколя, но изведнъж, точно когато бяхме застанали на една линия, но гледайки р различно посоки, той улови ръката ми малко над лакътя и ме спря. Спрях се на място и извих глава.
- Какво по дяволите? - Той също изви главата си към мен, а погледа му бе още по-остър, все едно ме упрекваше за това, че съм си тръгнала без позволението му.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Чет Окт 13, 2016 3:59 pm

Не ми се искаше да я изпусна така лесно, не и сладкото красивите и очи бяха оставили траен спомен в съзнанието ми. Лицето и толкова нежно и красиво ми привикване, не знам дали от алкохола или от силното привличане, но я исках ужасно много. Когато си тръгна инстинктивно я спрях не бях груб нито влагах сила.:
-Пили останала за един танц?
И като по поръчка сякаш засвири някаква балада. Притиснат я леко към себе си, толкова малка изглеждаше в обятията ми,сложил ръка на кръста и ,имаше страшно секси тяло.
-Името ми е Явор... Мисля че е добре да се запознаем щом сме толкова близо.
Шепне на ухото и защото музиката беше силна,макар и балада.
-Извинявам се за реакцията си но се дразня на хора който не умеят да се извиняват на време,дори за неволни грешки.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Чет Окт 13, 2016 8:58 pm

Явор! Повторих си го няколко пъти наум, за да свикна, но да си призная въобще нямаше да ми мине през ума, че това е името му. Н почувствах обаче нужда да се представя в отговор. Първо защото той заговори за друго и второ, защото не изпитвах нужда от нови запознанства, а и знаех как приключват свалките по дискотеки. Не бях настроена нито за по продължително общуване, нито бях готова за такова. В момента просто желаех да се забавлявам, а той изглеждаше добре... Всъщност доста добре и усещах искрите, които прехвърчаха, но виждах и погледа на Петя, която очевидно не одобряваше. Знаех много добре какво ще каже после. Щеше да ме обвини, че съм се сваляла с него, макар тя първа да го е забелязала.
- Често ли се нахвърляш така върху хората? - Продължих да звуча напрегнато и малко сърдито дори, но само, за да не му давам напразни надежди. Нямаше да правя нищо, за да му се харесвам, в случай, че приятелката ми се пробва отново, когато танца свърши и той е отново свободен да и обърне внимание.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Чет Окт 13, 2016 10:15 pm

-Чак да съм си нахвърлил,нищо му няма.
Правеше се на недостъпна, добре... Както искаш така ще играем. Казах си на ум, като усещах, че ако свърши песента, тя ще се отдръпне и всичко до там.
-Май не си каза името,или ти е страх от гаджето.
Посочих онзи изпразнения на масата който пиеше и цъкаше на телефона:
-Но той Красен никога не е знаел как да се държи с едно момиче.
Този го познавах бях ме на времето в една тайфа. Беше и си остана ограничен задник.
-Прихванала си характера му.
Надявах се да не е, защото това щеше да е трагично.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Чет Окт 13, 2016 10:30 pm

Обърнах се по посока погледа му и когато видях, кого смята за мое гадже, леко се изсмях, защото не бях чувала нищо по-забавно от това, а и явно не четеше много вестници. Във всеки един жълт парцал името ми седеше редом до това на Кристиян или по-известен сред обществеността като Криско.
- Той... Не ми е гадже... Гадже е на момичето до него. - Никол и Красен бяха заедно от цяла вечност. Как след като очевидно го познаваше, не знаеше с кого излиза.
- Виж разбирам какво целиш... Искаш да разбереш името ми, дали съм свободна и после ако ти излезе късмета, да свалиш гащичките ми. Поласкана съм, че за целта влагаш толкова много усилия, че чак се интересуваш от мен, но не искам да ти губя времето и затова ще бъда откровена. Изглеждаш като момче, което не е свикнало да получава не за отговор. С това лице... - И посочих с пръст, колкото и просташко да бе.
- Сигурна съм, че си доста оборотен по дискотеките и сред нежния пол, но съм тук с приятели... Искам да се забавлявам да изпия едно две и да се прибера. От друга страна Пепя... - Той ме погледна неразбиращо. - Момичето което дойде да ти благодари за Бейлиса, наистина изглежда заинтригувана... Защо не опиташ там?
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Чет Окт 13, 2016 11:27 pm

Откровено маце! Кофи ме определено.
-УоУ дишай...
Засмях се аз и поклати глава:
-Ако исках да сваля гащите на момиче до сега да съм си платил да това. Второ не ходя по дискотеки често и определено не съм уборотен а работен. И трето общото възпитание подобава когато се запознаваш с някой да си кажеш името. И четвърто не знам за колко важна се мислиш но все още има мъже който могат да говорят без да мислят жената за секс кукла.
Много рязка но и аз малко бях виновен за това, бях я натиснал прекалено и тя се пропуска.
Целунах леко ръката и и:
-Лека вечер и приятно изкарване.
Отдръпна се и я оставих да се забавлява. София беше малка, щях ме да си видим отново по един или друг начин.
Тръгнах към приятелите си като открих голяма глътка от уискито:
- За завръщането!
Макар че вече мислех как да се върна отново в чужбина.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Пет Окт 14, 2016 8:37 pm

До края на вечерта Явор повече не дойде да ме притеснява. Разменихме си по някой друг поглед през пътите, в които се връщах до масата, за да пийна нещо, но като цяло това беше всичко. От един момент нататък, когато попрекалих с алкохола, дори спрях да мисля за него. Просто забравих, че го е имало, че е някъде наоколо...
Останахме до към 4 сутринта. Никол и гаджето й си тръгнаха с такси малко преди нас. Петя много настояваше, че й се седи още, но аз бях адски изморена и убита от път. Имах нужда да се прибера и да спя. Точно така мислех да направя. С Петя също си взехме такси и понеже живеехме в един комплекс, бакшиша ни закара и двете до вкъщи. Уверих се, че си влиза в кооперацията и чак тогава направих същото и аз...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Съб Ное 19, 2016 3:46 am

Да си призная беше много приятно да се върнеш отново в България. Е,имаше си и своите негативи но си беше хубаво в нас. Още повече,че успях да видя всички близки и да поема бизнеса на баща ми или по скоро той ме въвеждаше в него но всичко ми се струваше лесно още повече,че от малък бях подготвян за този момент.
Бях седнал в едно доста изискано кафене в София,където нормалните хора не биха могли да си помислят да седнат,заради високите цени. Само че мен дълбоко не ме засягаха тези неща. седнах спокойно на едно кожено канапе пред прекрасно наредена маса и пиех сутрешното си кафе с вестник но не беше български,дълбоко не ме засягаше какво се случва,а по скоро вестника беше бизнес и отлиствах за да видя,какво точно става. Да се каже,можех да върша много неща едновременно. Носех тъмно син костюм без врътовръзка,защото мразех да се чувствам задушен,имах белег на врата си от нож,дори и сега понякога си навличах неприятности. Четях спокойно вестника си и наистина си почивах. Тук малко хора ме познаваха,знаеха ме като сина на някой но не ме бяха виждали и това си беше добре.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Съб Ное 19, 2016 4:18 am

Влязох страшно кисела, с големите си слънчеви очила, които целяха да скрият торбичките под очите ми от снощи. Не си бях лягала все още, а имах ранна среща с баща ми, който на всичко отгоре все още не беше дошъл. Не знам защо трябваше да ме вика толкова рано. Никога не идваше на време, а твърдеше, че аз съм тази която винаги закъснява. Е, да бях закъсняла с има няма двадесет минути, но той дори нямаше да знае, защото го нямаше никакъв.
- Искам маса в градината и двойно лате с мляко. - Казах кисело срещу хостесата, а тя само кимна смирено и ме помоли да я последвам. Познавах добре мястото. Това бе едно от любимите места на баща ми. Доста често организираше бизнес срещи тук, защото персонала бе на ниво, а също и храната. Обстановката също бе доста приятна. Доста уединено и тихо, като за София. Да си призная на мен също ми харесваше да идвам тук, но не го правех освен ако нямам среща с баща ми, който обикновено си уговаряше срещи с мен, за да ми вика за нещо. Даже не знам какво бях направила този път.
- О, и от шоколадовите мъфините също... - Подсетих се, че не съм яла нищо от вчера и стомаха ми вече се обаждаше. - Донесете ми няколко. - Хвърлих чантичката си на единия стол и седнах на другия, в същия момент телефона ми изпищя, опоменавайки, че съм получила ново съобщение. Веднага отворих да видя кой ми е писал, а момичето стоеше до мен.
- Това е всичко, благодаря... - Казах й, за да ми се разкара от главата и отговорих на Деси, че чантата която си е харесала е страхотна и след закуската с баща ми, можем да идем и да я вземем.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Съб Ное 19, 2016 4:37 am

Едно доста шумно момиче влезе,като сякаш внесе ураган в спокойната ситуация. Свалих малко вестника и видях на отсрещната маса едно красиво момиче,което съсредоточено пишеше съобщения. Това наистина... Да познавах я,беше момичето от дискотеката. Усмихнах се и дръпнах отново вестника пред лицето си,като поклатих глава с усмивка. Сервитьорката отново се появи до мен,беше абелязала,че нямам кафе:
-Бих те ли желали нещо друго...
Събрах за малко вестника:
-Да,може още едно кафе,фреш портокал...
Сервитьорката се усмихна и каза:
-Нещо за хапване...
Поклатих глава и се засмях тихо:
-Не благодаря,това е всичко...
Чакаше ме доста обилен обяд,ако хапнех сега и залък,щеше на обяд да е много сконфузно,за това реших да заложа на едно сутрешно събуждане.
Дръпнах си отново вестника и започнах да чета,докато не бях прекъснат:
-Явор Стаменов...
Малко хора ме познаваха но това беше много близък приятел на баща ми,който ме знаеше от малък:
-Господин Христов,радвам се да ви видя...
Изправих се и се здрависах с него:
-Не съм те виждал от много дълго време Яворе,баща ти много се гордее с теб,завърши и магистратура,това е хубаво моето момиче.
Потупа ме по рамото:
-Благодаря Ви,надявам се да съм в голяма помощ на баща ми.
Той стисна ръката ми:
-Ще си само бъди по сдържан. Сега ще те оставям,чакат мен,приятна закуска и прати поздрави на баща си и му кажи,че ще се видим във събота.
Оставих го да тръгне,като аз си седнах на мястото. Тогава се започна със звъненето на телефона,някакви мацки от вчера започнаха да ми пишат,явно съм се поразпуснал вчера докато бях пиян. Пращаха ми някакви снимки целувки и пр. Ужасна работа.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Съб Ное 19, 2016 4:56 am

Деси продължаваше да ми изпраща снимки на чанта от новата колекция на Гучи. Наистина беше хубава, но не чак толкова, че да задържи интереса ми за дълго. Всъщност вниманието ми неволно бе привлечено от фигурата на някакъв възрастен мъж, който сякаш не одобри вида ми, минавайки покрай мен. Сигурно не одобряваше, че нося очила в ресторант, обаче явно тоя човек нямаше представа какво е да не си спал повече от 20 часа. И най-малката светлина ме дразнеше. Очите ми копнееха за почивка, а такава сякаш не ми се очертаваше скоро. Шопинга с Деси никога не траеше малко, а и кой знае кога щях да си тръгна от тук.
Възрастния мъж подмина, лъхайки на скъп одеколон, и разкри друга гледка зад себе си. Другия мъж, при който се бе спрял да поздрави, не беше толкова възрастен... Всъщност не беше мъж, а момче... Но изглеждаше като мъж и аз... Аз го бях виждала и преди. В дискотеката. Това беше същия онзи Явор, който се беше пробвал онази вечер с мен, само дето сега изглеждаше още по-зашеметяващо.
Изведнъж се хванах, че го зяпам. Май и той ме хвана, защото сякаш погледна право в очите ми, скрити зад тъмните очила. Дъха ми секна, но бързо се успокоих напомняйки си, че той няма как да знае, че го гледам, все пак носех очила, но и веднага отместих поглед, забивайки го обратно в екрана на телефона, който бе изгаснал вече...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Съб Ное 19, 2016 5:05 am

Можеше да се закълна,че ме гледа,но с тези тъмни очила,кой можеше да бъде точно сигурен на къде гледа. Особено,когато са толкова тъмни като нейните. А,мое би си внушавах,защото ми се искаше да ме гледа. Съвсем бях забравил за секунди за телефона си. Поклатих глава за да се разсея от мислите,който връхлетяха главата ми,жива лудница беше. Бях и обещал да не я закачам и щях да удържа на думата си. Не бях от онези нахални мъже,който настояват на всяка цена. Ако тя изкаше,щеше да направи нещо по въпроса. Все пак тя ме отхвърли,а не обратното.
Не,че не може да разбера телефона или нещо подобно още повече,че малко хора могат да си позволят да идват тук. Но не беше това целта.
Съсредоточи се върху телефона,като разгледах какво има в фейсбук. Докато скролвах на горе,покрай общи приятели излезе предложение за хора,който познавам. Тогава видях нейния профил. Позамислих се но щях да пратя една покана да видим дали и този път,ще ме отхвърли.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Съб Ное 19, 2016 5:34 am

Телефона ми първо извибрира, а после се появи известие, че някой ми е изпратил покана за приятелство в Фейсбук. Първоначално не направих асоциация с него, когато прочетох Явор. Май наистина ми се спеше ужасно много, защото дори и след като му видях снимката не зацепих в първия момент, че това е именно момчето, което седи срещу мен. Когато обаче загрях, че е той повдигнах глава и този път аз хванах него да ме гледа. Той обаче изобщо сякаш не се възмути и продължи да ме гледа все така с безизразното си лице.
Свалих леко очилата си, колкото да види, че също го гледам и казах:
- Не приемам покани от непознати... - Макар да бях видимо в лошо настроение, думите ми към него не прозвуча чак толкова заядливо.
- Сори... - Свих невинно рамене и изтрих поканата без да ми мигне окото. В същия миг обаче съжалих, защото така нямаше никога да успея да разгледам профила му. Не че беше толкова важно, но въпреки всичко ми се струваше интересен. Много по-различен от всички останали момчета, които ме сваляха.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Съб Ное 19, 2016 5:49 am

Меко казано ми стана неприятно но не позволих на това да се изпише по никакъв начин по лицето ми или по емоциите. Само се усмихнах. Изправих се,като извадих портмонето си и хвърлих едни сто лева на масата,да сервитьорката щеше да има доста голям бакшиш но. Вече наближаваше обяд и ме чакаше доста работа. Закопчах сакото си и погледнах към красавицата:
-Е,ако трябва случайността да ни срещне отново,за да благоволите,да да се запознаете с мен,ще си почака. Светът е малък,а времето винаги е на моя страна. 
Прибрах телефона в джоба си,като и се усмихнах,а след това и намигнах. 
-Хубав ден упорита красавице...
Отново отстъпвах но нямаше да направя повече крачки към нея. Докато си тръгвах се разминах с познато лице,поздравих го любезно и отминах. Имах ужасно много задачи.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Нед Ное 20, 2016 4:47 am

Подсмихнах се леко, но той така и не видя, понеже вече беше с гръб и си тръгваше.
- Чао... - Казах тихичко и в същия момент двойното ми лате с мъфини пристигна. Това зае цялото ми внимание и дори забравих че всъщност чакам някой. Сетих се чак когато баща ми се обади, за да каже, че няма да успее и ще се видим вкъщи. Това обаче бе съмнително, понеже с него рядко се засичахме. Той излизаше прекалено рано и се връщаше късно, а аз или бях или въобще ме нямаше. Ето защо се налагаше да си уговаряме срещи извън къщи, но както се виждаше дори и те бяха трудни за изпълнение.
Както и да е. След обилната закуска с Деси отидохме по магазините. После обядвахме навън и най-накрая към късния следобед се прибрах вкъщи. Теглих си един душ и заспах непробудно, чак до следващия ден, когато бях събудена от телефона си. Една приятелка искаше да ходим до Слънчев Бряг. Някой си... така и не разбрах точно за кой ми говореше, понеже половината ми мозък още спеше бил там и искала да го види. Никол и Пепи също щели да ходят и се сетили за мен. А на мен ми беше точно толкова акъла, за да се съглася. Станах, събрах малко дрехи и бански в един сак, изкъпах се и след няколко часа потеглихме на там с колата на една от тях.
Не беше необикновено за нас да правим такива неща през лятото. Решавахме за минути къде и какво ще правим и в тези случаи наистина се получаваше интересно. Целия път до морето слушахме музика, кикотехме се на глупости и се тъпчехме с вредни храни. На никоя от тях обаче не им личеше. Имаха перфектни тела, за които и манекенките можеха да им завидят. И аз не бях чак толкова зле всъщност. Нищо че вече не се занимавах със спорт, тялото ми се беше запазило стегнато и хубаво.
И така към десет вечерта бяхме в Слънчев Бряг. Отседнахме в хотела на една от приятелките ми. По скоро на баща й. Той беше в хотелиерския бизнес и имаше доста подобни хотели по моето и в столицата. И нищо че бяхме в разгара на сезона, получихме най-хубавия апартамент, който бе достатъчно голям и пригоден за повече хора и не се предлагаше за туристи. Имаше всички удобства които са ни необходими, макар че едва ли щяхме да се задържаме особено много тук. Още разопаковайки багажа, започнахме да се приготвяме за дискотека. По нейна информация момчето, по което си падаше щял да бъде в една от най-новите и хитови дискотеки - тази вечер. Как ние да не сме там също?
Е приготвихме се и отидохме. Вътре беше фраш от хора. Предимно чужденци. Просто си личеше. В Слънчев Бряг рядко се виждаха българи, които не са от персонала, но даже и тях можеше да объркаш, защото всички говореха на английски или някой друг език. Е срещаха се и доста ъндърграунд познати лица на българската сцена. Общо взето всички по-заможни българи идваха тук, когато не са в някоя далечна и екзотична страна. Та и ние така. Бяхме тук на лов за мъже... Или поне три от нас. Аз май все още не бях готова да се "забивам" или да бъда "забивана" от момчета. Беше ми дошло до гуша от всички тях...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Нед Ное 20, 2016 5:23 am

Срещата беше скучна и като цяло времето мина доста скучно. Положителното беше,че няколко приятели се обадиха и ми казаха,че са пристигнали в България и са на слънчев бряг. Бях много доволен да разбера,че някой от бившите ми състуденти са решили да ме посетят или по скоро да видят родната ми страна. Щях да ги разходя на всякъде. Бяха трима и щеше да е супер забавно. Естествено още от София ги хванах и бързо се отправих ме към Слънчевия плаж. Щяха да са много доволни,настаних ги в хотела на баща ми,който беше един от най-елитните в най готините стаи. Останаха супер доволни,починаха си на бързо освежиха се и бяха готови да тръгваме. Всички момичета много ни заглеждаха,защото те бяха с немски гени и бяха много високи,с лека брада,стилно облечени и много мъжествени. Всички на ниво облечени с маркови дрехи не изглеждахме,като тукашни и това се хареса. Няколко по смели мацки се усмелиха,тук алкохола говореше. Насочих ме се към една доста добра дискотека,на ВИП мястото,като бързо започнаха да се сипят чаши и бутилки. Купона на ниво,а забавата просто невероятна.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Нед Ное 20, 2016 5:41 am

Беше късно вечерта. Може би вече имаше три или четири часа. Градуса се покачваше с всяка обърната чаша, както и факта, че самия въздух в дискотеката бе натежал. Потни тела се гърчеха навсякъде около нас и въпреки че имаше добра вентилационна система, тя не бе в състояние да поеме всичкия цигарен дим, телесни миризми и най-вече жегата навън. Дори машините, които трябваше да ни охлаждат, се задъхваха. Аз още повече. По едно време чак почувствах че се задушавам вътре и просто реших да изляза малко навън, без да знам какво е положението там. Взех си чашата, цигарите и леко клатушкайки си проправих път през тълпата. Всички около мен бяха пияни. дори и аз. Не чак толкова, но все пак достатъчно пияна, за да издържа целия този шум и блъсканица.
Оказах се на вън, а когато това се случи, ме лъхна лек морски бриз и аз въздъхнах от облекчение.
- Супер... - Измърморих си и извадих една цигара, запалих и си дръпнах дълбоко. Сега забелязах, че плажа и самото море не е чак толкова далеч от тук. Странно, не бях обърнала внимание когато идвахме. Изведнъж ми се прииска да се топна във водата, но бързо започнах да се разубеждавам. Бях прекалено пияна, не биваше да го правя и то сама. Може би само краката... Да, краката беше добре. И без това така се бяха подули от жегата и това, че бях изкарала няколко часа на ужасно високи и неудобни сандали. Погледнах надолу и реших, че ще го направя. Събух си обувките и тръгнах към пясъка... съвсем боса.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Нед Ное 20, 2016 5:59 am

Хич да не е приятелите ми много бързо се бяха ориентирали или по скоро мацките ги ориентираха. Аз обаче не бях в настроение след няколко дена купони да продължа с наливането и свалянето на мацки. Бях се насочил отдавна към плажа,защото повечето вече се бяха насочили с мацки в хотела. Аз обаче отдавана не бях ходил на море. Имаше красива огромна луна,която сякаш щеше да се приближи още към земята или на мен така ми се струваше. Е,добре не бях особено трезвен,още повече,че бях и уморен от работа и от път. Стигнах до плажа,като седнах на пясъка. Навих леко крачолите на панталоните,като обувките оставих до мен. Да шума на вълните беше прекрасен,само леката музика от дискотеките пречеше но това съвсем не ме интригуваше. 
Докато стоях и си медитирах или по скоро се борех с това да изтрезнея,едно красиво момиче,като нимфа мина покрай мен. Красива и зашеметяваща фигура,не можех да видя много добре лицето и но наистина е едно сексапилно момиче. Клатушкаше се леко но стигна до морето или по скоро до там,че водата да намокри краката и. Молех се да не е от онези който искат да плуват вечер. Защото щеше да е лошо да се намокри.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Ния Нед Ное 20, 2016 6:13 am

Не виждах нищо друго пред себе си освен спокойното море срещу мен. Примамлива мелодия от разбиващите се нежно вълни и приятен лек бриз. В първия момент дори не забелязах, че не съм сама, но когато водата намокри краката ми и съвсем скоро осъзнах, че това няма да помогне, реших че просто трябва да седна. Затова се завъртях и тръгнах обратно към пясъка, когато го видях. Даже леко се стреснах, но не се уплаших. Алкохола не ми позволи да се уплаша, когато видях мъжката фигура на няколко метра от мен. Мъжът, чието лице бе покрито в мрак си седеше мълчаливо и сякаш дори не ме забелязваше. Аз обаче вече го бях видяла и нямаше как да подмина. Приближих се още и колкото по-близо бях, толкова по-познато ми изглеждаше това лице. Накрая се сетих. Това беше ТОЙ! Онова момче, което постоянно се изпречваше на пътя ми. Не знам защо реших, че това е някакъв знак от съдбата. Може би всъщност алкохола беше решил вместо мен, не знам, но ми се стори, че няма как тези случайни срещи да са просто случайност.
- Не е за вярване... Това пак си ти... - Изпих каквото бе останало в чашата ми и я пуснах на пясъка. После се строполих до него и не просто седнах, а направо легнах. Толкова изморена бях.
- Това трябва да спре, преди да реша, че ме преследваш... - Изкикотих се глупаво пиянски и пуснах сандалите, които здраво стисках между пръстите си. Извих леко глава към него.
- Яров, нали така? - Попитах, макар да знаех добре отговора. - Преследваш ли ме?
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Kol Нед Ное 20, 2016 6:19 am

-По скоро теб щях да питам същото,защото всеки път като отида някъде и ти идваш.
Присвих едното си око но се усмихнах,беше ми готино да я видя:
-Както се казва съдбата си казва своето. 
Дали е случайност или какво е не мога да кажа но когато исках нещо в живота си,то идваше по един или друг начин. Хубавото е че в този случай той си дойде просто ей така,съвсем лесно и то няколко пъти:
-Да така се казвам...
Поклатих глава,аз нейното не го знаех официално,така че щях да се направя:
-Съжалявам но са ме учили с непознати да не говоря.
Изправих се малко и подпрях ръце на коленете си,като малко и обърнах гръб.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Син Сити - София Empty Re: Син Сити - София

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите