The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Братство на смъртта - психолог - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Братство на смъртта - психолог

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 12:14 am

Значи аз бях виновна? Поне така излизаше от думите му. Аз бях тази която не разбира и не приема. За него нямах основание да се чувствам по начина по който ме бе накарал да се чувствам и всичко е просто в главата ми. Излизаше, че не аз, а той трябва да се чувства обиден и че е бил открит през цялото време. Не можех да повярвам, че ми наговори всички тези неща... Гледах го как се отдалечава все повече и повече и просто не можех да повярвам колко глупава и сляпа съм била през цялото това време. Толкова глупава, че да го допусна толкова далеч и дълбоко в сърцето си, че сега когато го гледах как се отдалечава от мен, да не мога да дишам. Да съжалявам за всичко...
Изтичах до колата си и се прибрах вкъщи. Не можех да остана повече в братството. Просто не бях в състояние да се изправя пред никой в момента и всичко което исках е да остана сама и да продължа със саморазрушението си.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 12:43 am

Отново беше на терапевт,нещата се бяха влошили още повече. Седеше в първия миг и не знаеше,какво да каже.
-Видях я да се целува в коридора с Томас,накара ме да се почувствам,като  отрепка. Все едно е чакала това...
Опря глава назад на облегалката и въздъхна тежко,този път му беше трудно да говори:
-Нещата станаха още по зле,след този случай. Видях ги и ми се искаше да убия онзи Томас,просто стоях там и им ракоплясках,защото беше още един шамар. Казах и нещо свързано с доверието вече не помня дословно. Главата ми е пълна каша,после в яда си и казах,че съм такъв какъвто съм,пожелах и късмет и да намери всичко което търси. Предадох се,нямам сили да се боря за нея,просто се чувствам,като най-големия изруд,че не мога да пренебрегна всичко това. Ако найстина не  е моя извратени желания щях да съм щастлив с нея. 
Сложи ръка на челото си:
-Само работя,вече не я виждам,губя интерес към всяка жена. Истината е че няма да намеря жена,която да обичам и да приема мен такъв какъвто съм,може би е по добре да се променя... 
Кървеше от вътре,отвътре зееше голяма рана:
-Сега е момента да ми дадете съвет,как да продължа,от къде да почна. По дяволите,прави са,парите не могат да ти купят обич,и богатите хора са обречени...
Въздъхна,беше нервен,заради агресията в него,желанията,който се събираха в него:
-Преди,като ерген не ми пукаше правех каквото исках чуках момичета на ред но истината е,че исках семейство исках нея...
Сложи ръка на главата си:
-Ще взема да се запиша в някоя агенция за запознанства,прекалено съм зает да ходя по барове,а и винаги гъмжи от мъжеловки....
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 12:55 am

Днес г-н Грей изглеждаше така сякаш е приел раздялата и е готов да продължи напред. Говореше за нови запознанства. По всичко личеше, че е готов, за да продължи.
- Не бих могла да ви дам съвет, господин Грей, сам трябва да вземате решеният си и по всичко изглежда, че вече имате идея в главата си как да стане това. Говорите в минало време за връзката си, което значи, че сте осъзнали, че е приключила и сте готов да продължите напред. Готов сте да се виждате с други жени и дали ще ги намерите в сайтове за запознанства, в някой бар или на улицата, не е от чак такова голямо значение. Важно е, че сте готов да продължите напред. - Тя се усмихна леко.
- Това е голям прогрес, за толкова кратко време. - Може би все пак любовта която е изпитвал към онази жена, не е била чак толкова силна или просто е осъзнал и приел, че не е подходяща за нея, каквото и да беше, мъжът започваше да осъзнава, че животът не свършва с един човек и за да я забрави, трябва да се върне отново на пазара.
- Какво провокира желанието ви, да се върнете отново към срещите с жени?
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 1:05 am

-Клин клин избива,мисля си че някоя друга може да ме накара да я забравя. Чувството да съм сам никак не ми харесва,лежа в голямото легло и се обръщам на другата страна,за да я прегърна в съня си но нея я няма. Чаршафите вече не миришат на нейния аромат. 
Прикри  устата си с ръка като затвори за миг очи,липсата болката беше голяма:
-Всъщност вече не се заблуждавам,винаги ще я обичам но съм най-лошото нещо,което ще и се случи. Тя се чука с ония сигурно вече имат връзка. Ще изглеждам тъпо,да не мога да продължа...
Вдигна ръка:
-Ще опитвам може да не е чак толкова зле... Ужасих се,когато осъзнах,че съм сам...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 1:15 am

В този сеанс повече говореше господин Грей, а доктор Стантън предимно слушаше. Понякога това беше по-добрия подход. Когато човек изразяваше мислите си на глас, осъзнаваше много неща. А Алекзандър изглежда имаше много неща за които иска да говори и да каже.
Сеанса продължи както обикновено. 60 минути, след което една лампичка светна и разбраха, че техния час е свършил. Доктор Стантън се изправи.
- Беше ми приятно да се видим господин Грей, мисля че се получи чудесен сеанс. Ще ви очаквам след два дни. - Протегна ръка към него и се здрависаха за довиждане.
- Ако има някаква промяна, моля съгласувайте я с асистентката ми..
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 1:31 am

-Да,добре... Благодаря ви...
Тръгна си от кабинета,като отиде на работа. Записа се в някаква сигурна агенция,където да му намерят подходяща жена за излизане. Да не е лигава,тъпа,да не е някоя дето иска да се омъжи за богаташ,да има някаква кариера. И още няколко изисквания. Нямаше да му хареса но трябваше да разнообрази. След работа се облече за вечеря,като отиде да чака в уречения ресторат,бяха извикали някакво момиче но му,казаха че ще се запознае с нея там. Беше подранил малко,просто защото беше много гладен,щеше да хапне малко преди да дойде,ако вечерята се окаже катастрофална,поне да не си тръгва гладен имаше резервен вариант след 30 минути след започване на срещата,щеше да му се обади асистентката,която да го спаси с нещо свързано с работата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 1:39 am

Бях си вкъщи и стоях пред лаптопа. Разглеждах някакъв туристически сайт и се опитвах да си избера място на което да отида. Трябваше да е далеч. Това бе единственото ми изискване. Вече бях говорила с Влад и той изненадващо ми позволи да си взема колкото време искам. От колкото време имам нужда. Правеше подобно нещо за първи път, но наистина му бях благодарна, защото нямах сили да го видя отново... Не и докато раната беше толкова скорошна и така отворена.
Някой почука на врата... Изправих се и отидох да проверя. Нямаше никой... Отворих и излязох в коридора, но докато пристъпвах напред, нещо сякаш ме ужили по-врата. Инстинктивно понечих да докосна мястото и усетих някаква стреличка забодена във врата ми. После пред мен се появи някакъв силует, но бе прекалено размазан, за да го разпозная. Не бях в състояние да махна дори стреличката, но преди да припадна, осъзнах, че това е някакво успокоително... Всичко стана в мрак...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 1:55 am

Срещата премина много тъпо,съжали че е излязал на среща,отказа се от агенцията в същия миг и реши да си вземе домашен любимец,един малък лабрадор,който беше доста енергичен. Малък и сладък. ЩЕше да свърши по добра работа,от колкото тъпите срещи,щеше да му заеме вниманието,щеше да му даде обич,нямаше да е същото но поне е нещо. 
Заведе кучето на работа,като беше голям фурор но му хареса да е в офиса и щеше да стане традиция постоянно да е с него. Най-добрия прятел на човека беше кучето. Софи беше прекрасно малко златно ретривърче с розова кайшка,което изглеждаше супер симпатично.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 2:35 am

Главата ми бе натежала и се мъчех да отворя очи, но ми беше толкова трудно. Спеше ми се страшно много и ако не бях чула някакъв мъжки глас, вероятно щях да продължа да спя. Инстинкта ми за самосъхранение обаче бе наясно, че нещо нередно се случва и това не е обикновена умора. Запремигах на парцали, в опит да избистря образа пред мен:
- Хайде Ния, време е да се събудиш. - Кой беше този мъж? От къде знаеше името ми. - Няма да те нараня... Хайде миличка, отвори очи... - Бях в коридора... Някой ме беше упоил. Стиснах силно очи и после ги отворих широко.
- Точно така, добро момиче... - Хвана раменете ми и ми помогна да седна. Огледах се. Намирах се в някаква стая... вероятно кабинет. Имаше много книги и бюро в единия край. Погледа ми се спря отново върху мъжа. Изглеждаше ми познат, но не можех да се сетя от къде.
- Ти си много специално момиче Ния, не се страхувай няма да те нараня. Имаш думата ми. Тук си, за да ти предложа работа... - Още бях прекалено разфокусирана и не схващах и половината от нещата които казваше мъжа.
- Кой сте вие? - Попитах накрая, а мъжа се засмя.
- Наистина ли не знаеш? Помисли Ния... Помисли... - Изпълних механично заповедта и изведнъж се сетих. Това бе водача на масонското общество. Почувствах как студени тръпки пълзят по гръбнака ми.
- Каква работа? - Попитах подозрително.
- Знам за връзката ти с Алекзандър Грей! Знам кой е той и знам, какво ти е причинил. Искам да го убиеш за мен... - Говореше сериозно, но наистина ли си мислеше, че ще направя нещо такова?
- Да го убия? - Каквито и да бяха чувствата ми в момента, никога нямаше да посегна на живота му.
- Да. Да го убиеш, а в замяна ще ти дам убийците на родителите ти... - Потреперих. Беше съвсем логично той да знае кои са те, но... - Държа ги затворени от години. Дай ми това което искам и ще ти позволя да си отмъстиш за смъртта на родителите си... Ще ти дам това което искаш...
- Не знаеш какво искам аз...
- Напротив, знам... Познавам те много, много добре и знам точно какво искаш... Можеше да си мъртва сега... Мога да стигна до теб по всяко време... Но вместо това ти предлагам изход, донеси ми главата на Алекзандър Грей и ще пощадя живота ти, дори ще те възнаградя... Ще ти позволя да си отмъстиш и дори ще ти дам място тук, сред нас... С теб може да постигнем велики неща Ния, ти си специална... - Той отново се ухили. - Помисли Ния... Мисли... Дай ми Грей и ще стоваря света в краката ти... Мисли... Имаш 72 часа... След това ще дойда за теб... Мисли...
И отново усетих онова ужилване, след което припаднах отново... Няколко часа по-късно се събудих в апартамента си...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 2:43 am

Реши че е време да смени терапевта търсеше малко по агресивен терапевт,който найстина помагаше на хора с проблеми,той трябваше да изкорени всичко това с желанието му и да си върне отново Ния,някой който наистина да му помогне. Седеше в нов кабинет и този път не водеше кучето.
-Искам просто да съм нормален,можете ли да го направите. Искам да изкореня нуждата си да правя приятелката си господарка,да с отърва от игровата стая и искам да си върна Ние?
Надяваше се този терапевт да не му,казва да се приема,защото не се приемаш такъв:
-Искам да контролирам гнева си,яростта си,контрола и ревността си. Искам нормален живот.
Надяваше се това посещение да не е напълно безполезно.
-Можете ли да ми помогнете или се налага да си търся друг.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 2:59 am

Веднага щом отворих очи и се озовах на позната територия се зачудих дали не е било сън. Замайването и леката болка, която изпитвах когато докоснех врата си, сочеше, че не е било сън. Изправих се рязко и залитнах. Още бях под влиянието на успокоителното. Клатушкайки се и събаряйки някой неща по пътя си, се добрах до банята и наплисках лицето си с вода. Трябваше да стигна възможно най-бързо до братството и да ги уведомя какво е станало. Алек можеше да е в огромна опасност.
Наплисках лицето си още няколко пъти и сякаш малко ми присветна пред очите, но не достатъчно че да се кача в колата и да отида до там. Отидох до хладилника. Извадих една енергийна напитка и започнах да пия. Бях толкова жадна. Взех още една, а после ключовете и чантата си. Щях да си взема такси...
Излязох на улицата и започнах да се оглеждам подозрително. Всичко ми се виждаше толкова размазано. Едва стоях на краката си. Опитах се да спра някое такси, но те дори не ме забелязваха и не знам защо реших, че ако изскоча пред някое то ще спре. Можеше да ме убие, но дори не мислех за това, когато изскочих на улицата и едно такси почти не се вряза в мен. Спря на сантиметри, а секунди по късно някакъв мъж излезе отвътре и започна да ми крещи, че съм луда... Не можех да го слушам. Извадих оръжието си и го заврях в брадичката му:
- Спри да викаш... Качвай се в колата и ме закарай до Музея... Или ще ти пръсна мозъка... - Уплашен мъжа изпълни това което му казах. Надявах се да не сигнализира никой, просто исках да отида до братството.
Спряхме пред музея. Аз бръкнах в чантата си и извадих една сто доларова банкнота. Хвърлих я на седалката му и му благодарих, после слязох от автомобила и тръгнах към входа, но след няколко метра, просто се строполих на земята и припаднах отново... Бях стигнала обаче достатъчно далеч. Някой щеше да дойде и да ме прибере всеки миг...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 3:08 am

Доктора му даде доста съвети,за контрола,откри дъното на проблемите му и определено не го потупа,че това е дълбока психическа травма от бившата му жена,както и от първата жена с която е бил,която го е въвела в този свят. Даде му няколко упражнения за в къщи,как да се конролира в някакви кризисни ситуации. Щяха да работят още много но поне се раздваше,че не го тупаха по рамото за постъпките му. 
Взе кучето си и отиде в братвото,седна на стола си,като Софи беше в краката му,сега трябваш да свикнат с това но кучето до голяма степен му помагаше с гнева. Пиеше чаша уиски,като слушаше глупостите на хората но сякаш преминаваха през него.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 3:22 am

- Ния... Ния... Събуди се... - Усетих някаква остра задушаваща миризма и рязко отворих очи. В първия момент се чувствах като преродена, но в следващия тази натрапчива миризма ме накара да се закашлям и избутах ръката на жената, която държеше ампулата. Бях в братството. Добре... В лечебницата. Познавах това място... веднага разпознах гласът на Влад и лицето му.
- Какво стана? Ния... Не губи концентрация. Погледни ме... - Хвана здраво лицето ми и ме накара да го погледна. Премигнах няколко пъти и опитах да се съсредоточа.
- Не знам... Бях вкъщи... Разглеждах един туристически сайт и... Някой почука на врата, но там нямаше никой... После припаднах и се събудих... Там беше... Натан Ротшилд... - Поех дълбоко въздух и отново ми се прииска да затворя очи, но Влад ми удари лек шамар и аз отново сякаш дойдох на себе си.
- Какво стана после? - Продължи да ме разпитва.
- Каза че убийците на родителите ми са при него... Иска да убия Алек... - Главата ми се олюля и Влад пак взе лицето ми в ръцете си. - Каза, че ако не го убия... Той ще убие мен и... После се събудих вкъщи... Помислих, че е било сън... Но се чувствам толкова отпаднала... Той... Даде ми нещо...
- Знам... - Постави ме да легна. - Вече взехме проба кръв... Скоро ще разберем какво ти е дал...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 3:59 am

Докато стоеше връхлетя любимаца му Том,погали кучето за да се успокой но той беше много нервено. Но след рапорта направо изтръпна. Пусна кучето долу и хвана кайшката:
-Искам незабавни действа,ясен ли съм. Искам най добрите снайперисти и агенти,елиминиране на всички главни личност,ясен ли съм.
Този път нямаше да ги гали и точно посред бял ден,щеше да ги разтреля. 
-Накарайте ги да си платят,ясен ли съм...
Тръгна веднага към болничното отделение но му забраниха да влиза,тя беше зле,а той не можеше нищо да направи:
-Свикайте най-добрия екип,ако и се случи нещо вие,ще отговарятя ясен ли съм.
Този гняв нямаше как да го сподави,беше бесен,че е позволил нещо да и се случи,щеше да засили охраната и щеше да падат глави.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 4:13 am

Може би нямаше нищо, просто толкова много приспивателно за кратко време, можеше да трупяса и кон. Така и се оказа, когато резултатите бяха на лице, нямаше нищо друго освен много много приспивателни в организма ми и повишени нива на някой хормони. Казаха, че ще ми направят още някой допълнителни изследвания, за да разберат причината, но докторите смятаха, че няма опасност за живота ми. Просто щях да съм малко замаяна, докато организма ми напълно се изчисти от приспивателните.
Изведнъж в лечебницата не остана никой друг освен аз и докторите, а пред врата ми имаше двама мъже. Алек не беше дошъл, но предполагам така беше по-добре. Усещах обаче, че нещо се случва.
- Трябва да ме развържете от тези системи, трябва да говоря с Влад...
- Съжалявам госпожице Романов, но не може да направим това, докато не разберем какво ви има...
- Вече знаете какво ми има. Бях наблъскана с успокоителни...
- Смятаме също така, че има възможност да очаквате дете... - Това ме удари като гръм от ясно небе.
- Моля?!
- Все още чакаме някой резултати, но по всичко личи, че...
- Никой не трябва да разбира за това! - Можех ли да го скрия? Вероятно не, защото защото тук никой не можеше да има тайни.
- Но... - Врата се отвори и тя млъкна, а аз погледнах към тази посока.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 4:24 am

Веднага влезе,щом се оказа,че не е нищо опасно,кучето също го последва,макар да не беше много позволено но не искаше да го оставя на тези глупаци. Приближи се към нея,като искаше да я целуне но не го направи. Сърцето му щеше да искочи:
-Ния,знам че извинението няма да поправи нищо. Но наистина съжалявам за всичко което казах,опитвам се да се променя,ходя на терапия. 
Всъщност за първи път думите му не идваха,не можеше да бъде толкова вдъхновяващ,защото повече от всичко искаше да върне времето назад:
-Знам,че няма да е лесно да си върна доверието ти но се надявам да ми дадеш поне малък шанс.
Знеше,че може да е бремена и повече от всичко искаше да се поправи,да я направи щастлива. Не искаше да я изгуби.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Ния Пон Фев 16, 2015 4:44 am

Когато го видях до врата, сърцето ми сякаш спря и после започна да бие толкова бързо. Защо не можех да изкореня тези чувства? Защо бях такава глупачка?
- Аз вече ти дадох шанс... - Устните ми затрепериха и очите ми се напълниха със сълзи. Как можеше да идва и да ме моли за шанс, когато вече веднъж го бях направила и сега съжалявах за това. Бях му простила, че ме беше лъгал за жена си. Бях го потърсила, след това. Бях се отказала от Том, от работата си от всичко, дори от собственото си достойнство и приех да му бъда любовница, просто защото го обичах толкова много. Бях приела да живея с него, да се омъжа за него, да имам деца от него... Само, за да разбера, че през цялото време ме е лъгал. Отново и отново... Всеки ден, всяка нощ... Лъгал ме е през цялото време. Гледал ме е в очите и е изричал лъжи, за това колко хубаво му е с мен, докато нищо от това не е истина. Никога повече нямаше да мога да му повярвам, щях да се съмнявам във всяка негова дума и всеки поглед и дори нямаше да мога да понеса да ме докосне отново...
- И ти го изигра... - Една сълза се стече по лицето ми, но побързах да я изтрия. Не исках да му доставям това удоволствие и да ме вижда разбита на парчета.
- Казах го преди, ще ти го повторя отново... Не искам да чувам нищо повече от теб... Не вярвам на нищо, което казваш или правиш... И никога отново няма да ти позволя да ме нараниш... Никога... Всичко между нас приключи...
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Kol Пон Фев 16, 2015 5:27 am

Наведе се към нея,нямаше да отстъпи този път,колкото и наранен да беше:
-Ния чуй ме,съжалявам,че те нараних,не съм го искал. Повече от всичко искам да те направя щастлив. Обичам те наистина много и винаги си държала в ръцете си,моето сърце. 
Не я докосна но продължи:
-Осъзнавам,че ти ми даде много повече от колкото някога съм си мислел,че мога да изпитам,ти не обичаше и аз те обичам. Просто моето минало се опитваше да хвърли сянката си но осъзнах,че то не ми е давало нищо. Ти си ми давала много повече,ти си моята специална жена. Кълна се в себе си,защото ти ме притежаваш,че никога никога не съм те лъгал,всеки миг с теб беше не заменим. 
Наведе се и въпреки че тя не искаше я целуна:
-Никога,няма да позволя на миналото да помрачи лицето ти. Ти си богиня за мен,не бих могъл да си представя друга жена в моя живот и не искам друга. Обичам теб!
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Братство на смъртта - психолог - Page 2 Empty Re: Братство на смъртта - психолог

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите