The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Власт!!! - Page 20 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Власт!!!

4 posters

Страница 20 от 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Пет Фев 27, 2015 9:50 pm

Знаех че просто се опитва да ме подразни, но не успяваше защото бях прекалено щастлив в момента, а и си имах трикове, с които да премахвам всякакви болежки. Демонстрирах й един от тях, като впих жадно устните си в нейните й целувката бе толкова дълга и пламенна, че спираше дъха, подкосяваше крака и навлажняваше между тях.
- Интересна брачна нощ, а? - Чудех се какво ли означава това. Сигурно красивата й главичка отново бе измислила нещо.
- Между другото... - Мисълта ми течеше прекалено хаотично в момента, но все още не можех да повярвам. - Ти си най-красивата жена в бяло, която съм виждал... - Наистина. Бях я виждал по много и различни начини, но тази вечер изглеждаше като богиня. Обикновено винаги когато я видех с нещо ново, исках да го съблека. Днес просто я видях в друга светлина и повече от всичко ми се искаше да я обичам. Имам предвид, че беше толкова сияеща и красива, че просто ми спираше дъха.
- Която света е виждал... - Поправих се, защото тя не беше красива просто в моите очи, а и тези на всички останали. Бях изключително горд, че тя танцува с мен и е моя съпруга. Моя съпруга! Повторих си това още няколко пъти, за да се опитам да свикна с мисълта. Още ми се струваше прекалено нереално.
- Нямам търпение за тази интересна първа брачна нощ... - Не знам обаче дали една нощ щеше да ми стигне. Не знам дали щеше да ми стигне цял живот с нея. Струваше ми се прекалено малко. Прекалено недостатъчно, за да й покажа любовта си.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 12:58 am

-Да,определено...
Този танц не и се искаше да свършва,харесваше и да е внеговите обятия,да я обръща,да я целува,не искаше това да свършва.
-Благодаря ти любими,винаги ме караш да се чувствам,невероятно но се чувствам така,защото виждам колко ме обичаш,показваш ми го всеки ден и те обожавам за това. А и не мога а пренебрегна,че си най-секси младоженеца и сега мой съпруг. Сега всяка жена на земята,ще знае че си само мой,че ти си моя любящ и невероятен съпруг. Да ти си моя съпруг!
Той я завъртя,като тя се засмя и отново я притисна към себе си:
-Не знаех,колко е хубаво да нося твоето име...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 28, 2015 1:15 am

- Е, сега ще го носиш до края на живота си... - Не подозирах, че ще е толкова щастлива от факта, че ще съм неин до края на живота си. Така де, аз си бях само за нея откакто бяхме заедно. Никога не съм изпитвал нужда да бъда с друга жена, защото тя не просто ми даваше това от което имах нужда, но и много повече. Бях абсолютно загубил интерес към която и да е друга жена, но ако пръстена я караше да се чувства толкова щастлива, може би е трябвало да направим това много по-рано.
- Което означава, че ще си само моя... МОЯ! Разбираш ли? Моя... - Ако тя изпитваше нужда да е сигурна, че съм неон то аз изпитвах стократно по-голяма такава. Не се успокоявах обаче напълно, защото името лесно можеше да се смени, но това че бе избрала мен, някак ми даваше малко повече спокойствие.
- Няма да те дам на никой друг... И се приготви за много, много интересна нощ госпожо Монтгомъри, защото възнамерявам да маркирам своята територия още от тази нощ... - Наведох се и докоснах шията й. Изкачих се с целувки малко по-нагоре и засмуках възглавничката на ухото й.
- Всичко това е мое... - Ръцете ми безсрамно се озоваха на дупето й. - Това също... - Стиснах го леко... - Усещах, че панталоните ми започват да се издуват.
- Дали не може да се покрием някъде за малко, а? Искам да ти покажа какво още е мое... - Шепнех в ухото й.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 1:27 am

-Дръжте е прилично господин Монгомари!
Възмути се но му се усмихваше весело. Но нямаше да му даде това което иска макар че и тя го искаше,просто искаше да го научи да си почака малко,а и щеше да е много по див в първата брачна нощ:
-Къде се е чуло и видяло такива неща,преди първата брачна нощ,ще си почакате господинчо. Още нищично не сте видели... Ще Ви накарам да си почакате малко...
Музиката свърши и трябваше да се върнат по масите но го усети,че е възбуден и за да го прикрие застана пред него,като го държеше за ръката,това до някъде хем помагаше,хем не,защото си отъркваше дупето в неговото. Седнаха на масата,целуна своето съкровище,което пипаше на всякъде и се смееше весело:
-Моето прекрасно момиченце!
Не можа да се сдържи,като я хвана и я вдигна над главата си:
-Принцесо..
Настания я в скута си,като малката подаде ръце към баща си:
-Не е ли най-голямата ни гордост. Не знаех,че от нашата любов,ще се роди такова евероятно момиченце!
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 28, 2015 1:57 am

Съгласих се без никакви възражения. Без съмнение Хоуп бе най-смисленото и ценно нещо, което бяхме сътворили заедно и въпреки, че имаше време в което не бях съвсем убеден, че я искам, сега не можех да си представя живота без нея. Обичах да е наоколо, исках да я гледам как расте пред очите ми и винаги когато направеше нещо ново, това бе празник. Обичах това малко създание, дори повече и от себе си.
Тържеството вървеше добре и май нямаше човек който да не иска да танцува с красивата ми съпруга. Баща й, някой от приятелите ми и колегите ми, всички чакаха да се доредят до нея, а аз малко ревнувах, но виждах че се забавлява, затова опитах да потисна тези чувства, като се концентрирам върху Хоуп.
- Ти си истинска фурия на дансинга... - Казах й, когато най-накрая се върна да поотдъхне малко. Чудех се от къде черпи тази енергия.
- Всички искат да танцуват с теб... - Някой сигурно искаха и нещо повече. - Но само днес съм в толкова добро настроение... - Предупредих шеговито, но така си беше. Едва ли можех да понеса да я виждам в обятията на някой друг отново.
- Кога ще режем тортата? - Май след рязането оставаше хвърлянето на букета и после можехме да преминем към сладката част. Бях й приготвил и малка изненада. Щяхме да прекараме първата си брачна нощ на едно усамотено място. Бяхме говорили да е тук, но все пак ми се искаше да е нещо по-специално от някаква си хотелска стая.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 2:44 am

-След няколко минути...
Наведе се и го целуна,като сега беше време да отдели на своя съпруг,не и харесваше,че си стой самичък. Преплете ръце в него,като се гушна и загледа,как Жерар танцува жизнерадостно на дансинга с малката Хоуп. Засмя се сладко,бяха много забавна гледка. Обърнаха внимание един на друг,а след няколко минути се обадиха,че е време за тортата.
-Време е да подсладим живота...
Забавляваха се наистина много и малко се омазаха. Смееше се и го целуна,като беше време за жартиера:
-Остана жартиера,остана и букета и сме си само двамата.
Настаниха я на един стол,като се събраха зад нея ергени,който трябваше да хванат жартиера. Чакаше Крис да се наведе под роклята за да изкара жартиерчето:
-Внимавай,че не нося нищо.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 28, 2015 3:09 am

Захванал краищата на роклята и готов да се пъхна под нея, аз се спрях за миг и я стрелнах с поразяващ поглед. Наистина си мислех, че ще се шегува за това, че не носи нищо под роклята. Явно обаче палавата ми съпруга смяташе, че е добра идея да ме подложи на това пред всички тези хора. Така де, кой нормален мъж можеше да остане равнодушен, когато знае, че не носи нищо.
- Сигурна ли си, че носиш жартиер? - Тя се изкикоти и каза, че ще трябва да проверя. Засмях се и влязох под роклята, като внимавах нещо което не искам да стане достояние на всички останали. Това тук си беше само мое.
Изкачих се по бедрото й с целувки. Не само тя можеше да играе подмолно. Целувах, ближех и засмуквах нежната й кожа, докато не усетих жартиера.
- Хайде Крис... - Чуваха се подвиквания. - Какво те бави толкова много?
- Тук ми харесва... - Подвикнах и аз на свой ред, а след това веднага последва смях. Захапах жартиера и започнах да го издърпвам надолу, но не си представях, че ще е толкова трудно. А и под роклята беше някак много горещо. Усещах как я притиска, там където вече бях минал.
Успях да издърпам жартиера до коляното й и щом го подминах той сам се изплъзна надолу, но се спря на глезена й. Последен напън. Захапах го отново, а тя изпъна крака си, за да ми е малко по-лесно. Измъкнах жартиера само със зъби и победоносно се изправих на крака. Погледнах я. Щеше да си плати по-късно за това.
- Кой иска да надене оковите? - Попитах шеговито и взех жартиера в ръка, след което сложих ръка на кръста й и я дръпнах рязко към себе си.
- Ухаеш на секс красавице... - Прошепнах й тихичко, така че да ме чуе само тя й се усмихнах доволно. - Ще те чукам цяла нощ... - Заканих й се аз.
После я пуснах и се обърнах, за да видя колко човека ще се борят за безценния жартиер на жена ми. Беше се събрала цяла тълпа. Обърнах се с гръб към тях и започнах да броя.
3
2
1
И го хвърлих.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 5:05 am

Определено много се заигра,накара я да се изчерви но всички мислеха,че е булченска романина. Истината е там,че беше мокра под роклята,а влагата се стичаше по краченцата и. Толкова силно го желаеше в този миг,а и думите му просто я караха да се възбуди още повече. Обърнаха се и стана голяма борба,явно имаше много кандидати да се оженят. Един гордо го вдигна като Крис го потупа по рамото.
-Какво да не го съжаляваш...
Подкачи го тя,а сега беше неин ред. Изчака момичетата да се съберат:
-Готови ли сте?!
Момичетата извикаха,като се обърна и засили букетчето,обърна се веднага и там боя не беше никак лек. Дори може би по жесток. Една от братовчетките и го беше хванала и се въртеше победоносно.
-Браво мила дано...
Усети ръцете на съпруга си по кръста си,той вече нервничеше определено,искаше да останат сами. Организатора,каза че е време младоженците да се отеглят. Сбогуваха се с гостите,като накарая беше Хоуп която я нацелува,трудно и беше да се раздели с нея. Попита хиляди неща Грета,която се усмихваше,знаеше че ще е добре. Накрая Крис я хвана и я понесе на ръце иначе нямаше да стане доброволно.
-Да идвам...
Целуна я и тръгна към една лимозина:
-Къде ще ходим...
Пусна я да валезе но крачетата и се оголиха:
-Каква ти е изненадата Крис...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 28, 2015 5:35 am

- Искам да е изненада... - Тя ме мъчеше, като не ми даваше това което исках, можех и аз да я поизмъча малко, като я оставя да се изненада когато пристигнем.
- Поне веднъж ме остави аз да изненадам теб, става ли? - Преместих се по-близо до нея и я целунах по рамото, а после устните ми продължиха към шията й. Хванах брадичката й с пръсти и я извих към себе си. Целунах я по устните.
- Напомни ми да не се женя никога отново... - Това със сватбите можеше да е много изтощително. Не физически, по скоро емоционално. Чувствах се изцеден и се радвах, че най-накрая бяхме сами. Беше хубаво да се видиш с приятелите си, те да ти поднесат пожеланията си, но в края на краищата, този ден беше за мен и нея и някак си, най накрая мислех, че можем да го споделим.
Мястото на което щеше да ни откара лимузината не беше много далеч от хотела. На около половин час. Половин час, през който ни налях охладено шампанско и двамата се отпуснахме блажено на седалката. Тя дори събу обувките си. Сигурно краката я убиваха. Изкушавах се да ги масажирам, но знаех до какво ще доведе това, а честно казано не исках да ме отрежат отново, затова просто реших да си трая докато стигнем. Там нямаше да може да ми откаже.
Преди още да пристигнем, бях се разровил из интернет и бях открил много красиво бунгало, уединено и почти на самия плаж. Стори ми се много подходящо място за първа брачна нощ. Мислех, че ще й хареса. Не й бях казал нищо, но преди да разрежем тортата й бях споменал, че искам да я заведа на едно място.
Когато стигнахме, вече бе късно и навън бе тъмно, но на фона на нощта бунгалото грееше като коледна елха, а пътя до него ме обозначен с горящи факли.
- Пристигнахме... - Излязох от лимузината и изтичах да й отворя. Тъкмо имаше време да се обуе. Отворих врата и й подадох ръка.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 5:47 am

Още щом оподадеглава видя едно приказно място,не можше да повярва,каква изненада и поднесе,малко райско кътче само за двамата. Обърна се и го целуна,след това се хванаха за ръце и тръгна към бонгалото,което приличаше по скоро на малка къщичка. Миришеше на море и рози,щом се огледа видя хиляди рози и листенца посипани по пода:
-Неверояно е!
Той затвори вратата и по погледна с онзи сладък и невероятен поглед,който беше почти овълчал от желание по нея:
-Гледаш ме много стано Крис,ще ме чукаш или ще ме похапваш?!
Попита го тя но знаеше,че ще е от всичко по много:
-Ще сваляш ли роклята ми или...
Можеше първо да я пожелае така и без това го наказваше цял ден,като не му даваше това,което иска.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 28, 2015 6:16 am

- О, сега вече имаш желание да сваля роклята ти... - Подразних я аз и плъзнах ръце по тънката й талия.
- Чакай да си помисля... - Направих замислена физиономия, като се опитвах да бъда сериозен, но просто не ми се получаваше.
- Да, мисля че искам да сваля роклята ти... - Отбелязах аз, като леко и бавно я избутвах към леглото.
- Просто все още не... - Краката й опряха в леглото, без да трябва да й казвам тя сама знаеше какво трябва да направи. Седна върху него, а аз останах прав, но не откъсвах поглед от нея. Вдигнах ръка към вратовръзката си и я разхлабих. После я махнах. Започнах да разкопчавам ризата си. Сакото го бях махнал още в лимузината. Тя стоеше и ме наблюдаваше. Когато стигнах до последното копче, издърпах ризата си от панталона и я свалих. После разкопчах колана и панталона, но не го свалих. Само се наведох към нея и започнах да я целувам.
- Как го желаете госпожо Монтгомъри? - Едната ми ръка започна да набира роклята й.
- Мръсно и горещо или горещо и мръсно?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 8:30 am

-Вече е горещо,така че го искам много мръсно...
Нямаше търпение за този миг,намести се по лесно в ръцете му. Сега вече можеше да се отдадът един на друг. Разтвори бедрата си,като му помогна да понадигне роклята,която вече се беше набрала на кръста и.
-Обеща ми нещо...
Помнеше толкова добре,че и обеща да я изчука,а и това копнееше. Виждаше се много добре,толкова влажна и отворена за него. Боже нищо от това нямаше да се промени,нейното желание към него. Само той беше истински жребец,познаваше я ужасно добре и знае,че всяка малка извивка,всичко което ще я възбуди,всичко което и хареса. Никой мъж нямаше да я познава по този начин,никой нямаше да я накара да се почувства така. И не само в този аспект,радваше се че той беше нейната истинска половинка. Надигна се и целуна нежно устните му но беше първо нежна целувка,а после прерасна в дива страст.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 28, 2015 8:45 am

- А знаеш, че аз обичам да изпълнявам обещанията си...
Тази вечер тя бе моята кралица и с радост щях да изпълня всяко нейно желание, но по-хубавото беше, че желанията ни съвпадаха напълно. Опасявах се единствено, че едва ли може да е по-мръсно отколкото звучеше от нейната уста. Просто тази жена бе олицетворението на греха и похотта и ти се искаше да правиш с нея, толкова лоши неща...
Извадих пулсиращия си пенис от панталона и го приготвих за атака, но преди това оставаше да свърша само едно. Улових здраво коленете й и рязко я издърпах към себе си, тя изтена, предусещайки какво ще се случи всеки момент. Разтворих краката й още повече и без да чакам и миг повече я пронизах грубо и здраво. Беше толкова гореща й влажна, очакваше да го направя и все пак вика й говореше, че не е била чак толкова подготвена. Изсъсках през зъби и се забих отново в нея, мощно... почти я избутах, но я държах здраво, така че да не ми бяга. Божичко, струваше ми се, че съм чакал този миг цяла вечност...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 9:02 am

Всеки път щом проникваше в нея я изумяваше,колко голям може да е в същност,още от първия ден я изумяваше,защото беше толкова голям и толкова корав и пулсиращ. Извисе от невероятното усещане за него,като извика,сега можеше да си вика на воля никой нямаше да я чуе,нямаше и да се притеснява,че някой ще я види. Макар че това понякога я влудяваше.
Чукаха се диво,несдържано,почти като животни. След невероятната кулминация и помогна да свали роклята,като се гушнаха един в друг. Тя го галеше нежно,правеха малка почивка преди следващия рунд,даваше и време малко да си почине,а и нямаше за къде да бързат,имаха си меден месец,на разположение:
-Знаеш ли за какво се сетих...
Той я погледна:
-За червената стая...
Крис обичаше това място но не бяха влизали там от много отдавна,той явно не се осмеляваш да пита.
-Имам предложение за теб...
Присви очите си:
-Ния е още малка и не разбира тези неща но като порасне,ще пита,каква е тази стая. А,и няма да се чувстваме спокойни. Искаш ли да намерим едно малко апартаменче в което да преместим тази стая и,когато имаме време да ходим там?
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Съб Фев 28, 2015 9:13 am

Бях малко изненадан от предложението й. Всъщност не ме изненадваше факта, че го предлага, знаех че тя обича игрите и в онази стая си прекарвахме наистина добре, сега може би дори щеше да е още по-хубаво, защото се познавахме много по-добре и тя ми имаше доверие. Изненадващото обаче бе, че го споменава точно сега. Не знам какво бе провокирало тези мисли в нея, но предложението й звучеше много добре.
- Ако наистина го искаш, нямам нищо против... - Усмихнах се лукаво, но гледах да съм въздържан, защото ако усетеше, че това ми харесва много, можеше и да оттегли офертата си, а аз наистина исках да се върнем обратно в онази стая и да правя с нея неща които преди не бяхме правили.
- Всъщност идеята ти ми звучи повече от изкушаваща... - Плъзнах ръка по коремчето й и я целунах по устните.
- Може да имаме много интересни нощи там... - Продължавах с това за интересните нощи, което тя бе подхванала по-рано.
- Тази нощ, достатъчно интересна ли ти се струва? - Тя едва сега започваше, но сигурно имаше впечатления, вече.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Съб Фев 28, 2015 9:30 am

-Началото е много обещаващо...
Засмя се,когато той отново се оказа над нея:
-На мен ми харесваше в тази стая,а и знам че ти я обожаваше. Отнех ти контрола,който обичаше,знам че може да кажеш,че не ти липсва но дори и на мен ми липсва.
Надигна се но той я избегна с усмивка,просто я предизвикваше и си играеше с нея. Вдигна крачето си,като го преплете в него и го притисна по близо към себе си:
-Предизвиквате ме съпруже,да не би да ми го връщате за днес?
Поклати глава,явно и връщаше,с целувки продължи надолу,като се зарови между бедрата и. Преплете пръсти в косите му,като изстена и се задвижи нежно в обятията му:
-Оу,Крис... Моля те...
Но я докарваше почти до края но не и го даваше,измъчваше я:
-Ти си много лош...
Надигна се,като се усмихна а,след това отново я нападна,естествено я дари с оргазъм,но не я остави,искаше да и дари още невероятни оргазми.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Мар 01, 2015 1:45 am

Да, може би бях малко по-лош от обикновено, но не можеше да ме вини. Това бе първата ни брачна нощ, бях възбуден, желаех я, а в допълнение към този коктейл, можеше да се прибави и шампанското което бях пил. Наистина бях в настроение за лудории и не й ги спестих.
След първия рунд последва втори, още по-изморителен и в същото време възбуждащ апетита. Имаше нещо вярно в това, че апетита идва с яденето. Колкото повече бяхме заедно, толкова по-голяма нужда изпитвах от нея и не мислех да се извинявам за това.
- Ще бъда още по-лош на яхтата... - Където щяхме да сме само двамата и мислех да оползотворя престоя ни по-възможно най-добрия начин.
- Но трябва да си признаеш, че ти обичаш когато съм лош... - Целунах я още веднъж и се отместих от нея. Излегнах се уморен до нея на леглото и се хилех като пълен идиот. Липсваше ми само пурата, за да е пълно щастието ми.
- А аз обичам когато си толкова щедра... - Снощи не беше никак щедра. Избяга от леглото преди да съм заситил нуждата си от нея, но тази вечер нямаше да има този шанс. Мислех да я държа будна цяла нощ.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Мар 01, 2015 5:29 am

-Разкри ме...
Обичаше да е лош наистина,не напразно го обичаше толкова много,защото като човек към нея беше невероятно мил и внимателен но в леглото беше истински дивак,който нямаше насита. И тя беше такава,за това много добре се погаждаха,той беше секс маниак,а тя нинфоманка. Всичко в добрия смисъл на думата,защото един друг се засищаха отлично. С продължение на времето,се пристрастяваха повече един към друг,защото намираха общ език... Буквално и преносно,познаваше я и той нея,до най-малък детайл и все пак намираше нещо прекрасно в него всеки път и той откриваше. Умееха да подържат пламачето на сексуалния живот,дори не пламък,а истинска жарава:
-Крис изчукай ме отново...
Отдръпна се успяла да се откъсне от ръцете му,като се обърна и застана на четири крачета,като дупенцето и беше не защитено от нападения,но определено не се пазеше.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Мар 01, 2015 5:57 am

- На вашите заповеди госпожо Монтгомъри...
Желанието й беше недвусмислено. Моето също. Исках да я чукам отново, особено сега когато ме предизвикваше по този начин. Минах зад нея и погалих сладкото й дупенце. Беше толкова малко и стегнато. Шляпнах го лекичко и се наведох да целуна мястото. После го пляснах отново, малко по-силно. Пениса ми направо щеше да се взриви. Пулсираше и се пълнеше с кръв, ставаше по-твърд и по-голям, но първо исках да я подготвя малко.
Плъзнах едната си ръка по гръбнака й и я притиснах още по-надолу, така че дупето й да се вирне още повече. Идеше ми да я разкъсам. Пляснах дупето й още веднъж и бузките й леко се разтрепериха, но не достатъчно. Захванах ги между ръцете си и впих пръсти в тях. Разтворих ги и минах с пениса си около входчето й. Просто се отърках няколко пъти в нея, колкото да усетя, че потръпва, че наистина го иска...
Бавно започнах да прониквам в нея, още не бях вкарал главичката си, когато едната ми ръка се плъзна към корема й и между бедрата. Бързо намерих клиторчето й и го натиснах. Чаках да чуя онзи сладък стон и да усетя влагата... И го получих. Чух я да стене и потънах до край...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Мар 01, 2015 6:26 am

Чудеше се,защото толкова много и харесва и все не намираше отговор,защото наистина много и харесваше и обожаваше да е с него по този начин. Получи това,което иска,защото явно и той го искаше,искаше да я чука по този див и несдържан начин. Поигра си с нея,като я накара да свърши диво но след това никак не я остави,хвана сладките и бузки,като я задвижи диво. Това се хареса най много на него,защото обичаше да я има по този начин. Тя следваше ритъма му,но я укроти,защото му отнемаше контрола. Засмя се но той я шляпна,усмихна се но изстена,това я накара още повече да се подмокри.
-Лош съпруг...
Каза го обаче звучеше по друг начин,защото го накара още по диво да се задвижи в нея и да не спира.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Мар 01, 2015 6:44 am

Не мога да кажа, защо беше толкова хубаво. Може би защото тя беше прекрасна, защото каквото и да правеше, както и да го правеше, беше непоправимо хубаво. Или просто защото я обичах толкова. Не знам, но се втвърдявах все по-убедително. Тя изви назад към мен глава и ме погледна с познат за мен натежал поглед. Дишането ѝ беше далеч по-тежко то колкото когато започнахме.
Преглътнах на сухо веднъж или два пъти. Не мога да кажа със сигурност, но можех да се обзаложа, че така се чувстват хората, преди да идат в ада. Подобно удоволствие не можеше да е безплатно.
Преди да осъзная, вече бях успял да преодолея първата съпротива. Сега настъпвах все по-сериозно, приемайки нови предизвикателства. Сега просто движех пениса си не напред и назад, а топките ми се блъскаха в женствеността й. Започнах яростно засилвам натиска. Не исках да има болка след това, но не можех да се сдържам още. Преместих ръка на врата ѝ и го обвих с пръсти изотзад. Така можех или да движа тялото ѝ в желаната от мен посока, или да натисна главата ѝ в леглото, ако пожелая.
Натиснах по силно и гласът ѝ премина в писък на болка и удоволствие. В отговор получи силно плясване от свободната ми ръка. С учудване открих, че това я кара да се стяга.
– Мммм, някой има лошо дупе... - Пляснах я отново. Това свиване около пениса ми щеше да ме побърка.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Мар 01, 2015 7:38 am

Той искаше да се побърка по него,той найстина се забавляваше,защото истинския контрол беше в него. Всичко беше сладко примесено,болка,удоволствие,както и още хиляди неща. Този меден месец започваше прекрасно. Накара я да загуби ума си и да иска само него,той също изпадна в нейната магия. Свърши диво в нея,докато я чукаше. След всичко това не можа да се върне ума си,рееше се някъде из въздуха,дори не успя да помръдне. Нужни и бяха повече от половин час. Уседи болката в дупето си но това я накара да се усмихне,докато се движеше почти залитайки към душа но се отказа от душа и напълни ваната,той се приближи към нея:
-Хайде ела недей да стоиш на врата.
Присъедини се към нея,а тя се настани в обятията му:
-Направо си като невидял...
Смееше се весело,като преплете пръсти в неговите:
-Май е редно да ти върна,червената стая,преди да си ме погубил...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Мар 01, 2015 7:47 am

- Не знам защо, но ми се струва, че теб повече те вълнува съдбата на червената стая от мен... - Засмях се весело и не исках да я обидя, просто казвах, че не съм само аз ненаситен. Да, бях такъв, много при това, но трябваше да си признае, че тя е не по-малко жадна за ласки. Не се ласкаех излишно, защото това едва ли бе благодарение на мен. Просто тя си беше темпераментна жена и имаше нужди, също като мен, нямах заслуги за това.
- Защо се сети за нея? - Дали не го мислеше от преди това? Беше ми казала, че трябва да я махнем преди Хоуп да се роди. Така и бяхме направили. Сега изведнъж повдигаше въпроса за нея отново и то на няколко пъти в рамките на няколко часа. Имаше нещо съмнително в това и подозирах, че наистина й се палува доста, за да го предложи.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Мар 01, 2015 1:39 pm

-Просто мисля че ти отнех неща,който ти харесваха,който обичаше.
Нежно го галеше по ръцете,изучаваше ги отново и отново всеки път. Но винаги и беше интересно да е с него,да му се наслаждава:
-Знам,че може би ще кажеш,че не ти липсва,че съм ти дала много повече. Но на теб ти харесваше,съзнавам че ти отнех контрола,а ти си мъж,който обича да контролира. Поне в тази стая имаше по големия контрол. Искам да направя нещо за теб,страхувах се да не смути Грета,ако я намери или като порасне Хоуп,да я види но се замислих на последък. Че е било глупаво да ти го отнемам,всъщност тези игри ми харесваха и на мен.
Извъртя се съвсем лекичко и го целуна:
-Считай го за сватбен подарък...
Боже дупето я болееше,не беше ужасна болка но въпреки всичко си я понаболяваше:
-После трябва да намажеш дупето ми с крем...
Макар че това щеше да доведе до друго.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Мар 01, 2015 8:33 pm

- С най-голямо удоволствие. - Казах и целунах врата й. После взех една гъба и започнах да се заигравам. Не можеше да се каже, че в действително правя нещо. Просто я движех по нея. По гърдите й, които бяха настръхнали. Не беше защото й е студено, знаех че е защото просто това което правя и харесва.
Излязохме от ваната обаче, преди да съм изгубил контрол. Увихме се в хавлии и се върнахме в спалнята, но аз се забавих малко, защото търсех нещо, с което да намажа сладкото й дупе. Нямах голям избор, но намерих някакво олио за тяло и го взех.
- Сега ми позволи да се погрижа за теб... - Казах и я помолих да легне по корем на леглото. Качих се също и махнах хавлията й. Изсипах малко от олиото в ръцете си и го разтърках, за да загрея ръцете си. Нямаше да намажа само дупето й, а цялото тяло. Преди да започна обаче, се наведох и целунах дупето й.
- Имаш най-хубавото дупе на света... - Казах и поставих ръце на гърба й, като ги задвижих нагоре надолу и настрани, мажейки я с олиото.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 20 Empty Re: Власт!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 20 от 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите