The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Власт!!! - Page 13 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Власт!!!

4 posters

Страница 13 от 22 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next

Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 1:33 am

-Винаги твоя дявол...
Извъртя се само да го целуне и отново му обърна гръб,намествайки се в обятията му по добре. Ваната с него беше истинска награда за нея,обожаваше да е във ваната с него,да я взема сама не е никак ама никак забавно.
Той беше уловил гъбата и сега нежно я движеше по тялото и,можеше много добре да усети,колко силно е възбуден и как пулсираше дори,можеше да си представи в момента,за какво си мислеше,какво искаше,за какво компнееше и това я полъска,защото причината за всичко беше тя. Измърка от възбуда,а той не спря до там,едната му ръка се спусна към бедрата и,като раздели нежно устните и,като проникна с пръст в нея. Тя изстена от удоволствие:
-Май дявола си ти...
Цялата баня се огласи с тихи стенания,който в банята се чуваха доста силно,заради ехото. Задвижи се под опитните му ръце,а ако продължаваше така,щеше да я докара до уникално удоволствие.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 1:50 am

Пръстите ми потънаха по-дълбоко в нея и съвсем целенасочено издишах шумно в ухото й. Моментално усетих ефекта. Тя потрепна и настръхна. Улови ръката ми и я притисна по силно към себе си, докато самата тя се извиваше, за да ме поеме. Естествено пръстите ми никога нямаше да са достатъчни, за да почувства това когато пениса ми е в нея, но пък бяха добра прелюдия към това което ще последва.
- Толкова си гореща... - Шепнех в ухото й, движейки влудяващо бавно пръсти в нея. Просто исках да я дразня. Исках да ме пожелае толкова силно, че направо да полудее. Не възнамерявах да й дам нищо повече от обещание, за това какво ще се случи след това.
- Толкова си ненаситна... - Засмуках лекичко мекичкото на ухото й и палеца ми дразнещо премина през клиторчето й.
- Обожавам това в теб...- Харесваше ми, че е точно толкова ненаситна и перверзна, колкото бях и аз.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 2:51 am

Повече от всичко го обожаваше в този момент,той беше повече от невероятен. Щеше да и подари невероятен оргазъм но тя го искаше много,ама много силно и се опита да се обърне но той я беше прихванал много здраво и тя не можеше да мръдне,никак.
-Искам те,моля те...
Но той твърдо беше решен да я докара до невероятен оргазъм,и не се забави,а и на нея не и беше нужно много:
-Да,оу Боже да...
Започна да трепери в ръцете му,докато и последната тръпка не премина.  Беше за малко примряла от удоволствие в ръцете му,а щом дойде на себе си,все едно беше подивяла,обърна се и веднага го възседна,като щеше да го накара да съжалява,че не и позволи да се обърне:
-Сега ще те накажа...
Хвана ръцете му,като го прихвана да де мърда и да не я докосва:
-А,не не,ще те накарам да свършиш,без дори да ми се противиш...
Задвижи се бързо,като водата се разплискваше около тях но не и пукаше,а и знаеше,че това ше го побърка.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 3:10 am

Малкото ми диваче, наистина знаеше как да побърка един мъж. Беше кралица в това да ти лази по нервите, но най-много я биваше в тези по специфичните неща между един мъж и една жена. Завърташе главата ти от раз и всичко за което може да се молиш е, да не я изпускаш никога от поглед и от ръце.
Тя започна да се движи, явно ме вземаше за кон или нещо такова, защото движенията й много напомняха на тези при езда, с тази разлика, че сега беше още по-секси. Гърдите й подскачаха насам натам, а аз не можех да откъсна поглед от тях. Погледа ми се разфокусираше, защото се опитвах да следя движението им.
- Кой е дявола сега? - Тя просто се засмя и не спря да "подскача" върху мен. Нахлузваше се толкова рязко, че чак изпитвах болка, въпреки, че водата много спомагаше за това нещата да стават гладко и плавно... както и възбудата й де.
Опитах няколко пъти да се освободя, но тя просто нямаше да ми позволи, а и да си призная беше хубаво, просто да се наслаждавам на гледката и да чувствам удоволствието и само това, да не мисля за нищо друго.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 3:38 am

Нейния красив дивак се оказа в не изгодна позиция и тя не спря докато не го накара буйно да свърши в нея,да се излее и да я притисне към себе си,докато тръпките от насладата не преминат. Все още беше в нея и усещаше всеки лек конвулс и потръпване на члена му. Но най хубавото на всичко се оказа,че и тя свърши с него,явно тази игра изигра "лоша" карта и на нея. Дипаха тежко но се целуваха диво е спираха,защото още през тях преминаваха невероятни тръпки:
-Обичам те,ужасно те обичам...
Беше потънала в обятията му,като той я галеше нежно по гърба,обичаше да се гушка в него,и сега и двамата бяха доста изморени и просто нежно се галеха:
-Добро завръщане не мислиш ли?
Определено още си ги биваше,дори сякаш бяха задобрели,и това отключваше лавина от още много секс. Не вярваше да иска още едно дете,имаше си прекрасна дъщеря и това беше повече от колкото иска,сега щеше да се наслаждава на всичко.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 3:46 am

- Повече от добро, бих казал аз... - И подех нова доза спиращи дъха целувки. Ръцете ми се разхождаха по нея, а нейните по мен. Не подозирах, че секса може да е толкова сплотяващ. Чувствах се по-влюбен и привързан към нея от всякога. Не, че иначе не бях, но сега когато бях смъкнал част от напрежението, всичко ми изглеждаше много по-просто и лесно.
- Хайде, да те извадим от тук преди да си настинала... - Водата беше започнала да става студена и въпреки, че телесната ни температура беше повишена, не исках да рискувам. Занесох я под душа и се изплакнахме от пяната с гореща вода, после грижовно я увих в един халат, а след това и себе си и я занесох обратно в леглото. Завих я и легнах до нея, като се заех да си играя с влажната й коса.
- Къде е малката? Нямаше я в стаята й, когато се прибрах?
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 4:00 am

-Обичам когато се грижиш за мен.
А,той определено също обичаше и за това не го спря,май само тя имаше мъж,който така нежно и внимателно да я обгрижва. Бяха се прегърнали и се докосваха,галеха се нежно,не беше сексуално,а само жестове на обич:
-Платих на бавачката допълнително,за да може да се грижи цяла вечер за Линда,за да можем да сме само двамата. Знаеш,че съм параноична,когато я чуя дори и да мрънка. Не са много далеч,в стаята за гости са,не се притеснявам,защото и имам довери и е невероятна бавачка.
Можеше да се отпусне,да бъде с него,имаше и доверие и знаеше,че нищо няма да и се случи:
-Малко е не спокойна минаха и коликите и обича да се усмихва много.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 4:22 am

Марта бе истинско съкровище и съвсем скоро щеше да остане за постоянно с нас, защото стаята й бе на привършване. За щастие тя си нямаше съпруг и деца, което й позволяваше да живее при нас. Естествено щеше да има свободно време и за себе си, винаги когато пожелае, но щеше да е много по-лесно ако живее тук и не се разхожда всеки ден от нейния до нашия дом. Тя живееше в другия край на града и наистина мн й се усложняваше живота с това пътуване.
- Когато се премести окончателно тук, ще имаме много повече време за подобни вечери... - Целунах я по челото и се усмихнах.
- Мисля да й увелича заплатата... Тя се справя чудесно с грижите за малката и най-вече ми позволи да се насладя на любимата си жена, без да се страхувам, че ще изскочи като тапа на шампанско от леглото... - Подкачих я малко и понеже се намръщи леко, побързах да я целуна, за да я омилостивя.
- Ще я видя на сутринта... Защото тази вечер определено си решила да ме държиш зает... - Пак я подкачих и целунах. Да, бях свикнал да виждам всяка вечер малката и малко ми беше криво, че днес не бях, но пък за това бях получил голяма компансация.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 5:20 am

Закачаше се но му се усмихваше,защото просто си я дразнеше. Целуна го по носа,макар че това беше огромно усилие да се изправи:
-Да,естествено,че ще и повишим заплатата,тя е истинско злато. Истински късмет извадих ме с нея. Не се притеснява,тя се грижи перфектно,все едно и е внуче,толкова много я обгрижва и глези. А,и ме учи и как да се грижа за Хоуп,има неща който не знам и е хубаво,когато има кой наистина да ти,каже кое е правилно. 
Погали го нежно по гърдите,като си пое дълбоко дъх от неговия аромат. Миришеше на нейните соли за вана но имаше и неговия типичен влудяващ аромат:
-Ужасно ужасно ми липсваше,ти си най-прекрасния годеник,успя да изтраеш толкова дълго без секс,направо си заслужаваш,тази нощ и всяка следваща.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 5:30 am

Придърпах я по-плътно към себе си. Изглежда беше уморена, аз също бях, но за нищо на света не исках да проспивам този миг. И двамата бяхме забравили какво е чувството след подобна бурна нощ. Наслаждавахме се на сладката умора и един на друг. За първи път от много време насам се чувствах напълно щастлив. Имах нея и Хоуп, можехме отново да правим секс и мамка му, имахме чудесна бавачка, която да ни позволява да правим всички тези неща. Какво повече можех да искам от живота? Имах всичко и не ми оставаше нищо друго освен да се наслаждавам на това щастие.
- А ти си ужасно секси годеница, която никак не ме улесни през последните месеци, но бъди спокойна, все още те обичам. - Казах шеговито.
- Особено след подобна нощ... - Усмихнах се широко и после казах сериозно.
- Заслужаваше си чакането. Тази вечер наистина няма да я забравя дълго, а ти беше във вихъра си принцесо. Изненада ме с гъвкавостта си, във ваната... - И преди беше доста гъвкава, но днес беше направо огън.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 5:57 am

-Значи още ме бива?
Засмя се сладко тя,като леко го ощипа заради шегата му,той я погаделичка леко и тя сложи ръце на тялото му:
-Моля те,недей все още имам гъдел...
Спря и я целуна,а тя му отвърна:
-Повярвай ми още нищо не си видял,те първа те очакват доста диви нощи. Особено след като вече си върна власт на по голяма част от тялото ми. Все още обаче,ще трябва да почакаш за контрола над гърдите ми...
Все още принадлежаха на Рая и се надяваше дълго да е така,защото до сега не се беше разболявала и надаваше супер добре. Беше красива принцеса:
-Ужасно прилича на теб,обаче да ти кажа. Инати се също като теб...
Искаше да го поткачи:
-И се мръщи,точно като теб...
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 6:07 am

- О, не това го е взела от теб. - Казах и двамата се засмяхме в един глас, въпреки че тя не пропусна да ме "удари" по рамото.
- Нека бъдем честни... - Продължих смело въпреки страховете от нов "удар" и възможността утре да съм с посинено рамо.
- Тя прилича изцяло на теб... Има същата усмивка и сбръчква нослето си, точно като теб, когато е ядосана. Това между другото е много сладко... - Вметнах просто, защото наистина ми харесваше как Ваалет сбръчква сладкото си носле, когато ми е ядосана. Хоуп правеше същото и имаше абсолютно същото чипо носле, като майка си.
- Освен това и двете имате един и същ обект на омраза... - И се посочих сам себе си. Тя се усмихваше, защото знаеше че за някой неща се шегувах, особено за това с омразата.
- Въпреки, че аз съм толкова добър и примерен, винаги и ви обичам толкова много и за доказателство ще ти припомня какво каза преди малко, за това колко добър годеник съм и как съм издържал толкова време без пристрастяващ секс с теб... Това наистина трябва да значи нещо нали? Аз съм верен и ви обичам... - Не знам как изведнъж започнах да се хваля, а уж говорехме за Хоуп.
- Сериозно, тя прилича много повече на красивата си майка, отколкото на мен... Но съм сигурен, че си приличаме по нещо... И двамата те обичаме безумно много, защото освен страхотна жена, ти си и най-добрата майка за която това малко невероятно създание може да си мечтае...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 6:32 am

-Все още ме обича,защото много зависи от мен,но като спре и започне да разбира,ще обича повече теб...
Сигурна беше,дори се обзалагаше:
-Тя дори още от сега,те обожава,като я хванеш и примира в ръцете ти,аз се мъча да я приспя два часа,а ти само няколко пъти я полюшваш и е заспала. 
Тогава се изправи и каза:
-И я разбирам,ужасно те обожава,като мен и винаги се подава на прекрасния ти чар,на нежния ти глас,на топлата ти прегръдка.
Целувката беше нежна но и невероятно задълбочена и невероятна:
-След време няма да можем да те поделим.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 6:41 am

Можехме да продължим този спор цяла вечност и сигурно доста често щяхме да го водим, но беше повече от сигурно и доказано, че децата обичаха повече майките си. Винаги си споделяха с тях, ако нещо наистина сериозно се случва в живота им и именно цялата тази любов, която им даваха още докато са били в коремчетата им и сигурност, ги караше да се връщат при тях. Може би малко щях да ревнувам, но знаех че Ваалет искаше това, и имаше толкова много любов в сърцето си за Хоуп, че нямаше да имам нищо против, ако тяхната връзка е по-силна. Просто се надявах и двете да са щастливи. Това исках най-много от всичко:
- Добре умнице, защо не поспиш сега? - Целунах я. - Ще ти трябват сили, защото преди отново да започна да те деля с Хоуп, искам да ти се порадвам... - Вече нямах търпение да се събудя и да правим секс отново, преди да трябва да се върнем към задълженията си.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 7:00 am

-Добре тогава...
Целуна си го отново и се намести в обятията му,като заспа сладко сладко. Събуди се рано,преди той да стане,облече халата и отиде първо да види,как е Хоуп,майчинския и инстинкт наделя и не можеше да не види детето си. След,като се увери,че е добре и че дори спи,се качи отново при съпруга си,той все още спеше. Точно както си трябваше,качи се бавно на леглото,като внимаваше да не го събуди,защото изненадата,щеше да бъде провалена. Скри се под одеялото,като намери мъжествеността му,която вече беше на пост. Ето това му се викаше мъж на пост,сигурно сънуваше някой еротичен сън. Тя щеше да му помогне. Обхвана го леко с ръце,езичето и палаво се заигра,а после включи и устните си,който го притискаха нежно но и силно. Знаеше,какво обича той.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 7:23 am

Усещането да те събудят по този начин бе невероятно. Направо разтърсващо. Малко бях разочарован разбира се, защото бях допуснал тя да се събуди първа. Трябваше аз да правя това за нея, а не обратно, но не задържах тази мисъл много дълго, защото когато някой ти показва по този начин любовта си е ужасно трудно да имаш каквито и да е мисли в главата си.
Много бързо се събудих и се сетих, че може аз също да й доставя малко радост. Отгърнах рязко завивката.
- Добро утро палавнице... - Тя пое целия ми пенис и задържа за миг така. Направо ми идеше да подскоча от кеф. Погалих дупето й и захванах едното й бедро.
- Ела тук красавице... - Тя веднага разбра за какво говоря и за малко трябваше да прекъсне "работата си". Застанахме в поза 69 и тя отново започна да се труди върху, пулсиращия ми член, а аз започнах да си играя с нейното клиторче. Лижех го, хапех го... Пъхнах пръсти в нея. Беше толкова гореща. Прокарах език от едното входче до другото и пак се върнах в стартова позиция. Тя се извиваше страстно и възбуждащо, а аз изпитвах двойно удоволствие, защото не просто тя го правеше на мен, но и аз го правех на нея. Това бе новата ми любима поза...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 7:42 am

Определено утрото си беше добро,тя му доставаше удоволствие но и той на нея. Но тя имаше още една изненада за него,той определено му харесваше много. Обожаваше това,и сега щеше да му до даде отново. Члена му беше доста мокар,а и тя благодарение на него беше доста по мокра. Отдръпна се в първия миг,той малко се изненада и си помисли,че ще се отдръпне съвсем от него,що щом го прекрачи от ново,и се отърка в него,той се усмихна но усмивката му стана по голяма,когато се отърка в другото входче и потъна в нея бавно. Изстена силно от удоволствие,като го гледаше с онова палаво погледче. Рядко получаваше такъв сеск но той го обожаваше,защото беше най-интензивен за него:
-Още един сутрешен подарък...
Искаше да направи и сутринта не забравима за него.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 7:51 am

Тази сутрин започна добре ставаше все по-хубава и хубава. Беше толкова тясна и стегната. Всички нейни инстинкти се опитваха да ме отхвърлят, но и двамата го искахме толкова силно. След като влязох до край в нея, тя остана така за миг, дори два, преди да се раздвижи отново, което ме накара да изстена и аз. Вперих поглед в нейния и не го изпусках. Очите й говореха повече от всичко останало. В тях виждах този глад и страст, желаеше ме точно колкото и аз нея.
Хванах сладкото и кръстче и плъзнах ръце зад нея, спускайки ги към дупето. Стиснах бузките й и леко ги разтворих, за да си осигуря повече място и я задвижих. В началото бавно, за да я накарам да свикне с мен. Трябваше да го направя, иначе можеше вместо удоволствие, да й доставя нещо друго:
- Кога каза, че ще имам контрол отново над гърдите ти? - Попитах задъхано. Сърцето ми направо щеше да изскочи от гърдите.
- Защото са точно пред мен и всичко което искам е да... да заровя глава в тях... - Никога преди не я бях виждал с толкова големи гърди. Бяха разкошни... Тя беше разкошна. Исках да я притежавам цялата и да правя с тях, всичко което си поискам.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 8:10 am

-Не знам любими... но може да се заровиш между тях но само не ги стискай,бъди нежен,много са чувствителни...
Не му се искаше да знае,какво ще стане,ако ги натисне,определено някой,щеше да пръска но определено нямаше да е само той. Той се приближи,като се зарови между тях. Знаеше,че иска да ги вкуси но не можеше,за това мина само леко с пръсти покрай чувствителното зърно. Тя направо се изви от щуро удоволствие,защото подяволите наистина бяха ужасно чувствителни гърдите и.
-Крис,моля те...
Това беше,като лавина от удоволствие. Щеше да полудее,а на всичкото от горе,ръцете му се отделиха от нея,като проникна с пръсти в нея,това я накара да извие от удоволствие:
-Оу,Боже...
Щеше да загуби разума си,прихвана се здраво с ръце за раменете му,като се задвижи още по диво над него.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 8:18 am

Ноктите й се забиваха все по-силно в раменете ми и само ме караха да съм още по-на ръба, а аз наистина бях. Когато правехме това... Когато бях точно там, всичко... можех да свърша за секунди, затова използвах всички налично средства, за да я накарам да изпита същото като мен, докато все още може. Пръстите ми във вагината й се задвижиха по-бързо, но и тя също. Стиснах здраво челюстта си. Изтрай още малко момче, тя все още не е готова. Това беше някаква луда надпревара с времето. Исках да свърша толкова много и то дори не зависеше от мен, но желанието да доставя и на нея същото това удоволствие беше още по-голямо, затова си заповядвах да не го правя, не и докато не почувствам как оргазма й избухва. Оставаха ми секунди... Тя се извиваше, стенеше, викаше... Натиснах с палец клитора й. Това бе достатъчно, все едно да натиснеш копче и да последва ядрен взрив след това. И двамата изригнахме, аз впих здраво пръсти в плътта й и изревах, докато се изливах в нея, напълно неспособен да се овладея. Това бе най-мощния оргазъм, който бях получавал до сега.
- О, мамка му... О, да... - Чувах се да викам и я стисках почти толкова силно, колкото тя забиваше нокти в мен.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 8:29 am

Върховни оргазми,всякакви и на веднъж,толкова силни,че я направиха като от масло в ръцете на Крис. Тя се отпусна,а той падна на зад,стовариха се на леглото. Не можеше да диша,тялото и се рееше някъде,нямаше сила за нищо в няколко дълги мига. Много и трябваше да се върне отново на земята,тя се рееше с него но и двамата бяха там. 
-Това...Това... Оу... Толкова... Ох...
Нямаше все още подходяща дума да нарече точно този секс и удоволствие. Най невероятния секс,който бяха правили от скоро.  Дали заради дългото въздържание или за това,че се познаваха по добре или заради всичко останало... Но на кой му пукаше. Всичко беше невероятно:
-Обичам те,обичам те! Много те обичам...
Надигна се и започна да го целува,където свареше.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 8:44 am

- И аз теб... Обичам те толкова много... - Докато тя се опитваше да намери място, което не е целунала, аз пробвах същото. И двамата бяхме като подивели и вместо умора, сякаш в нас се бе вляла още повече енергия. Хванах я за косата и я надигнах, после жадно впих устните си в нейните. Хапехме се, скубехме... След подобен секс, нямаше нищо забранено и просто се опитвахме да канализираме този адреналин от всичко случило се, преди да изчезне напълно. Съборих я на леглото и... ами бях още по-възбуден от преди малко. Тя така ми действаше, побъркваше ме и ме караше да ходя надървен 24/7. И в комбинация с това и толкова дългата суша, просто имах нужда да съм на топло и влажно отново.
- Мамка му, не мога да спра да те желая красавице... - Нямаше нужда от повече думи, подхванах едното й краче и леко го надигнах, а после рязко потънах в нея, с животински рев.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 8:55 am

Много им беше трудно да се отделят един от друг но той трябваше да ходи на работа и сякаш,щеше да закъснее нещо не му пукаше но въпреки всичко тръгна на работа. Тежко му беше,че не успя да види Хоуп но каза,че после,ще се прибере по рано за да им се нарадва и на двете. 
Няколко часа прекара в леглото,като се опитваше да асимилира нещата,да се опита да премисли нещата. Дори малко си помогна,мислейки си за него,след оргазама,който сама си достави му прати секси смс,който трябваше да му даде настроение. За това,какво е направила в негово отсъствие,беше жестока но по добрия начин. Целия ден след това сияеше и бавачката каза,че е направо,като нова,направо блестяла. Не се отдели от Хоуп целия ден,като и се радваше изключително много. 
Крис се прибра наистина рано,развеселен,целуна я по врата,а после и малката по главичката,като я взе,за да я прегърне,а тя направо примря от радост,зарадва му се,като му се усмихваше и гукаше сладко:
-Кой е това татко нали,тоя любим татко?
Опря се на кошарата,като им се наслаждаваше:
-Боже толкова сте сладки.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Кристофър Нед Фев 15, 2015 9:11 am

- О, това е изцяло благодарение на нея. - Така си беше, тя правеше всичко по-красиво, дори и мен. Целунах я нежно по-главичката. Цял ден мечтаех за този миг. Нямах търпение да се прибера при моите две прекрасни момичета и да ги нацелувам. Дори отложих последните си срещи, за да мога да го направя. Но така или иначе едва ли нещо ползотворно щеше да излезе от тях, ако през цялото време си мисля как тя се самозадоволява в леглото, докато аз съм на километри от нея и не мога да направя нищо по въпроса.
- Знаеш ли... Трябва да ти забраня да ми изпращаш такива смс-и докато съм на работа... - Не че се оплаквах и беше нещо лошо, просто бях толкова слаб и ми трябваше съвсем малко, за да спра да мисля за работата си и да мисля за нея. Аз от както я познавах мислех постоянно за нея, но след такъв смс направо беше невъзможно да се концентрирам.
- Ще си загубя всичките клиенти заради теб, палавнице...
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Ваалет Нед Фев 15, 2015 9:22 am

Намигна му,като се усмихваше палаво. Определено щеше да го възнагради после,за пропуснатия шанс:
-Това би трябвало да те мотивира за работа,а не да те де мотивира. Ако спечелиш клиентите,ще спечелиш и специална награда,а повярвай ми мога да съм много изобретателна в поущренията си...
Той трябваше да го знае най добре. Малката му се смееше,добре че не разбираше,за какво си говорят родителите и,и въобще не разбираше,само чуваше гласовете ни,който и харесваха невероятно много,а тя най много обичаше гласа на баща си. Опитваше се не съзнателно да го хване но все още не можеше много добре да се справя с кординацията. Подаде и ръста си и тя го стисна силно,като се засмя горда от това,че е хванала пръста му. Вал се засмя,като ги приближи:
-Страхотен тандем сте...
Надигна се и го целуна щом се отдръпна,тя все още си играеше но след две минути,нацупи устната и подобно точно на майкаси набръчка носле и започна да плаче:
-Не го приемай лично но е време за хранене,за това плаче.
Взе я,като седна на стола и започна да храни малката. Погледна към Крис,който малко се нацупи:
-О,стига ревнивецо,за теб ще има други неща,щом приспя малката принцеса.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Власт!!! - Page 13 Empty Re: Власт!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 22 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите