The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Къщата на Кол - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Къщата на Кол

2 posters

Страница 8 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Съб Ное 29, 2014 7:35 am

-Е,това е доста странно,хем съм ти гадже,хем не съм...
До някаква степен се шегуваше но от друга му беше доста странно. Може би това беше някакво начало. Щеше да продължи да я провокира но за един ден идваше прекалено много,да направи това. Трябваше малко време да отмине преди следващата провокация:
-И не е чак толкова обезкоражяващо,явно усещаш нещо,което е някаква малка светлина в тъмния тунел.
Може би,ако и налетеше... Не това,щеше да е прекалено грубо,макар че ако познаваше истинската Елизабет това,щеше да и хареса,проблема е до колко е Елизабет и дали найстина,думата превъзпитание означава това,че наистина,ще я е променил ужасно много,и тя не е същия човек:
-Има едно предимство,аз съм почти безсмъртен и можеш да живееш доста дълго,мисля че имаме достатъчно време да разберем,какво става.
Отново се опита да се шегува,само че това е доста груба реалност не умееше да чака.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Нед Ное 30, 2014 4:58 am

Беше прав, разполагахме с време, но колко беше необходимо, за да се влюби един човек в друг? Можех ли изобщо да се влюбя в него? Ами ако не се случеше същото което преди се е случило, за да се почувствам привлечена от него? Нямах представа какво ме е накарало тогава да пожелая да бъда с този човек...
- Прав си... - Едва ли щях да намеря всички отговори сега. Току що бях разбрала за цяла една част от живота си, която не помнех и ми трябваше време, за да осмисля всичко. Време което той бе готов да ми даде.
Взехме си довиждане. Пак така неловко като през цялото време и той си тръгна. Аз останах вкъщи, чакайки Лети да се прибере. След като се прибра си разменихме няколко приказки и всяка се оттегли в стаята си, оставайки насаме със собствените си проблеми. Дълго време стоях в леглото и си мислех за възможностите пред себе си. Можех да започна всичко наново или да дам шанс на Кол, да се боря и да си върна спомените или да оставя всичко така както е. Не измислих план, но смятах, че времето само ще ми покаже по кой път да поема.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Нед Ное 30, 2014 5:42 am

Трудно му беше да я стави,преди не се разделяха за толкова дълго,дори една вечер не бяха се разделяли,а това,щеше да е още една поредна вечер в която не е в нейното легло,а нея я нямаше в неготов. Стори му се адски празно и тъпо да е без нея но е сигурен че няма да и позволи да я изгуби с не правилното си държание. Тъпо е и не му харесваше,опитваше се да разбере още малко,какво може да направи но не му дадоха конкретен отговор. Казаха,че може би е подтиснато,може да е променено,може доста неща но нищо не даваше конкретен отговор,а Фин въпреки измъчванията само се смееше. Това много го изнервяше.
На другия ден се отби отново в бара,искаше му се да стой далеч но не можеше,мислеше си,че само ще се задоволи да я види но му липсваше всичко,цялата тя му липсваше,искаше да вкуси отново сладките и устни,да я прегърне силно. Появи се още по очарователна от вчера,като въпреки,че изглеждаше малко объркано му се усмихна.
-Може ли една бутилка от нашето уиски...
След това погледна бутилката горе. Нарочно бе накарал бармана отново да я качи горе,за да може да си спечели малко гледка:
-Ужасно,пак е най-отгоре...
Доставяше му удоволствие да направи този номер.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Нед Ное 30, 2014 5:56 am

Обърнах се за стълбата и си позволих да се подсмихна. Надявах се да не е видял тази усмивка в огледалата зад напитките. Но щом щяхме да играем така и аз си имах свои трикове. Нарочно не поставих стълбата под самия рафт, а малко по в страни, така че когато се качих, се наложи да се протегна много в страни. Единия ми крак остана във въздуха и дупето ми леко изпъкна. Идеална поза, за да му потекат лигите, но да знае, че това е всичко което му е позволено - само да гледа.
Свалих бутилката и се върнах на бара. Поставих я отгоре и извадих две чаши. Налях около два пръста и плъзнах едната към него.
- Това е последната бутилка... - Повдигнах леко едната си вежда и наклоних глава в страни. Гъстите дълги руси къдрици се опряха в бара. - Нещо против да си я поделим? - Вдигнах чашата си във въздуха и изчаках и той да вземе своята. Може би наистина той беше този който ме е светнал за това уиски, защото преди дори не го харесвах, пък и беше казал че е нашето уиски... А можеше да има и някаква история около него, която не помнех.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Нед Ное 30, 2014 6:20 am

Страхотна гледка,определено не беше загубила себе си,защото играеше подли игрички,който знаеше,че ще го влодят. Много я биваше в хитрите игрички,умееше си ги. Малката му хитра лисичка,определено се дразнеше от това определени. Засмя се на себе си и мислите си,като веднага се погрижи чашата и да се запълни:
-Отлежалото и хубаво уиски винаги е търсило,мъж който да го сподели с красива и очарователна жена...
Това е четка с голяма баданарка,може би беше малко мазничко но и някак супер сладко.
-Няма вечер в която да не изпиваме поне по една чаша. Това беше първото нещо,което пих тук в бара,заедно с теб. Така да се каже си е традиция...
колко ли е традиционо да се напиваш но това само те си знаеха.
-Но нека да не говорим за това,а да поставим началото на нова традиция...
Засмя се:
-Може да пием отлежал ром...
Поклати глава:
-А,може би скоч...
Не това беше още по зле:
-Не спирам се на лимонада....
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Нед Ное 30, 2014 11:32 pm

- Лимонада?! - Повдигнах развеселено едната си вежда. - Загуби ме. - Казах още по-развеселено и повдигнах малко по-високо чашата си.
- Да пием за традициите. - Чукнахме чашите си и заедно изпихме съдържанието на чашите си до дъно. После отново разлях и се прехвърлих от другата страна на бара при него.
Добре, признавах че е забавен и секси. Не можеше да се отрече, че имам добър вкус за мъже.
- Започвам да разбирам... - Той ме погледна въпросително и аз уточних. - Защо ме обичаш толкова много. - Казах самодоволно. - Спирала съм те от това да взимаш грешни решения. - И се засмях.
Беше наистина странно срещу теб да стои човек, който наистина те познава, а ти да не помниш нищо за него. Намирах се на тънък лед и не знаех дали няма да прецакам нещо. През цялото време се концентрирах върху това какво той трябва да направи, за да ме привлече, че напълно бях забравила, че може и аз да не съм вече същата и да направя нещо което да го отблъсне от мен.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Пон Дек 01, 2014 4:46 am

-Да ,да пием за традициите...
Засмя се той,като се позамисли над това. Всъщност нямаше толкова какво да му мисли,тя определено го спираше да прави някой неща,който не бяха редни и по скоро го спираше да прави ужасни неща:
-Не те обичам само за това но да ти определено винаги си ме спирала да правя грешни решения. Аз съм доста избухлив,и не толкова смирен,колкото изглеждам сега. Обикновено съм доста свободолюбив,ужасно голям копунджия и не обичам да се съобразявам с никого. Харесва ме и че до голяма степен и ти си такава,и не ми се е налагало много да се променям. Истината е,че и ти като мен се навиваше на щури неща.
Отпи вече съвсем блажено от хубавото уиски,харесваше му че тази вечер не се държеше агресивно и дръпнато,а до голяма степен сякаш и е приятно да остане:
-Въпроса който няма да намери отговор е,защо ти си ме обичала...
Тоста горчив въпрос,за себе си той не беше стока и за него не заслужаваше някой да го обича но въпреки всичко,тя беше единствената,която остана с него.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Пон Дек 01, 2014 5:00 am

Забелязах мрачната сянка която премина през лицето му и сякаш сърцето ми се сви. Не исках да съм на негово място. Едва ли щях да запазя хладнокръвието, което той запазва. Ако човека с когото съм била цели шестнадесет години, изведнъж буквално забравеше за мен, щях да полудея и избия половината град.
- От нещата които изброи... - Нерешително се наведох леко към него и поставих ръка върху неговата. Исках да знае, че каквото и да се случи, не съм си заминала наистина.
- Правилният въпрос би бил: "Как бих могла да не те обичам?" - Усмихнах му се успокоително и отдръпнах ръката си. Честно, не знаех как да се държа около него. Какво ми е позволено и какво не и какво как ще приеме.
- Сега да се върнем към по-важните неща обаче... - Казах вече доста по-ведро и шеговито. - Разкажи ми пак, какво точно обичаш в мен? - Звучах като истинска блондинка, но се надявах да разбира, че просто се шегувам.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Пон Дек 01, 2014 5:24 am

-Чудя се с кратката амнезия да не си придобила и алцхамер?
Да до голяма степен не е за шега но можеше да мине,като нещо такова. Поняко не му се получаваха шегите,особено когато мислеше за съвсем други неща. Поклати едната си ръка,да забрави това и се опита да се засмее:
-Както и да е,да махнем шегата но като се замисля,нямаше нещо,което да не харесвам в теб. Дори това,че обичаше да ми се качваш на главата и да ме ядосваш,като спориш за глупави и незначителни неща.
Това можеше да мине като някаква шега:
-Само едно не ми харесваше...
Тя като чели присви очи:
-Много ненаситна си...
По скоро това се отнасяше за него но въпреки всичко мина.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Пон Дек 01, 2014 5:36 am

Мисля че това беше едно от нещата които най-много ме тревожеха. За шестнадесет години вероятно бяхме правили страшно много пъти секс и той знаеше всяка една подробност за мен, а аз нямах представа какъв е той в това отношение. И сега когато правеше подобни коментари се чудех дали просто се шегува или е истина.
- Хммм... Значи казваш, че не те бива много в леглото? - Добре, мисля че му отвърнах подобаващо. Така де, щом той искаше да ме изкара нинфоманка, аз можех да предположа, че е много зле в леглото.
- Тогава трябва да си бил ужасно добър в останалите неща, защото шестнадесет години без истинско удовлетворение ми се виждат ужасно дълги...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Пон Дек 01, 2014 5:54 am

Изправи се,като се погали по гърдите,сякаш малко се възгордяваше но след това се направи малко на засрамен все едно не го бива,естествено си личеше,че се шегуват:
-Истината е,че ти беше много добра и аз не можех да се меря с теб...
Е,добре беше обратното,налагаше се да се спира,защото все пак въпреки това,че е хибрид нямаше как да го правят съвсем без почивка. Е,бяха се опитвали но това е супер голяма подробност. Поклати глава и се направи,че никак не го е бивало:
-Ам...
Замисли се в какво друго го биваше,но бяха малко неща:
-В интерес на истината,преобладаващ е секса,просто някой хора ги бива в споделянето и в куб други неща,а нас ни биваше в това. Е това не значи,че не сме правили и други неща,ама като те бива в нещо,защо да не го правиш?
Вдигна рамене,като се засмя,опитваше се да бъде забавен,доста пъти се шегуваше с Елизабет,понякога му се дразнеше,но я обичаше когато е леко раздразнена.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Пон Дек 01, 2014 6:17 am

Бях склонна да му вярвам за това, че е добър и сме си пасвали добре. Определено имаше някаква химия между нас, а и той изглеждаше точно като мъжете по които си падам. Друг беше въпроса, колко далеч бях готова да стигна в търсенето на истината за него и мен. Можех още сега да го поканя на по питие в апартамента ми и... Не, всъщност не можех. Ваалет си беше вкъщи, а аз имам спомени, че вдигам страшно много шум, когато го правя с някой.
- Предполагам, че все някога ще разбера, точно колко добри сме били... - Все още се надявах, че ще успея да си върна спомените, но не изключвах и варианта да го завлека в склада и да задоволя любопитството си, относно неговите таланти.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Пон Дек 01, 2014 6:39 am

Нямаше такава усмивка,която се изписа на лицето му,приличаше на Чеширската корка,толкова жизнерадостна и някак налудничева и въпреки всичко е доста секси и мила. Определено не си губеше чара с времето и въпреки,че до някаква степен сърето му се разбиваше от безброй чувства. Приближи се лекичко към нея,с цялото си внушително тяло,флиртаджиски:
-Винаги можеш да разбереш,определено никога не сме се притеснявали от това,къде,как или кой може да ни види...
Отдръпна се,а малко след това отпи от уискито си но не спря да я гледа палаво. Замисли се че това е един доста добър сигнал и пусна мухата,която можеше да я зариби,може би не днес не утре може би скоро но въпреки това,щеше да се подаде:
-Сигурен съм,че не знаеш къде живея,още един повод да ти припомня. В къщи имам доста от това уиски.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Пон Дек 01, 2014 6:50 am

У тях ли ме канеше? Мисля че да и мисля, че ме канеше там не, за да разгледам дома му и да изпия уискито му, а за да си припомня колко хубаво ни е било заедно. Трябваше да призная, офертата бе привлекателна, особено когато ме гледаше по този начин. Това беше поглед който е разбил много сърца, а усмивката от онези които свалят бельото по-бързо от скоростта на светлината.
- Нямам други планове... за тази нощ... - Сериозно ли го казах? На глас? Ами така ставаше когато някой ти говори колко добър секс сте правили, а твоя последен спомен е от преди шестнадесет години. И усещането беше сякаш не съм правила секс от цели 16 години.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Пон Дек 01, 2014 7:16 am

Не е точния и конкретен отговор,който очакваше,явно тя просто или не искаше да си го каже,или си играеше,не е много сигурна но въпреки всичко,явно нямаше да се откаже или да се уплаши:
-И аз също нямам планове но ще се радвам да имам план,като очарователна гостенка като теб...
Намигна и,също я покани деликатничко,като изпипан джентълмен:
-Уискито е ясно,обещавам че ще съм много послушен и ще гледаме филм...
Засмя се,защото Лети се оправдаваше така,като излизаше с гаджето си,за да каже по диликатен начин,че не отива да гледа точно филм. Просто е малко грубо да каже нещо друго но на всеки му ставаше ясно,че луди тийнове няма какво друго да правят. Самия той до голяма степен си беше един не пораснал тинейджер:
-Да не би да се изплаши,аз не съм чак толкова лош!
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Пон Дек 01, 2014 11:17 pm

Не смееше да бъде по-директен, в поканата си и определено защото се страхуваше, че може да ме уплаши. Аз обаче не се страхувах изобщо. Знаех, че не лъже и че сме били заедно до преди няколко дни и ако преди съм му вярвала, можех да му се доверя и сега.
- Струва ми се, че ти си по-уплашен от мен... - Не можех да разбера какво му се върти в главата, но усещах несигурността му. Личеше си, че стъпва внимателно около мен и внимаваше какво казва и как го казва. Вероятно не искаше да ме пришпорва и наистина оценявах вниманието, с което се отнася към мен.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Kol Вто Дек 02, 2014 3:48 am

-Точно изплашен не е правилната дума.
Е,добре де,беше страх но не точно такъв страх,който изпитваш към човек,който те респектира,ами по скоро се страхуваше да не я загуби. Но нямаше да го признае,така лесно,не му пречеше но щеше да запази някой неща само за себе си:
-Е,добре изплашен съм,преди беше не наситна,не знам,да не си станала повече?
Това можеше и да е малко грубо но тя много добре си даваше сметка,че се шегува и все пак не стигнаха до решението,дали ще идва или няма да идва:
-И какво реши,ще идваш ли на гости или,ще се наложи да пия още една бутилка сам.
Надяваше се наистина тя да се съгласи.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Елизабет Вто Дек 02, 2014 4:07 am

- Как бих мигла да откажа на толкова любезна покана? - Не знам защо сърцето ми биеше толкова ускорено, определено не беше от страх, може би бях прекалено развълнувана, но и това беше странно, защото не планувах да правя секс с него, поне не и тази вечер, обаче дълбоко в себе си май на точно това се надявах.
- А и както вече казах, нямам други планове...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кол - Page 8 Empty Re: Къщата на Кол

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите