The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Училището - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Училището - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Училището - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Училището - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Училището - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Училището - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Училището - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Училището - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Училището - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Училището

+2
Ваалет
Ния
6 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Чет Апр 17, 2014 9:07 pm

Паркирах в двора на училището,като видях Ема с нейните приятели. Реших,че добре да поговоря с тях,а видя и,как беше моя племенник Крис. По на близко бяха Крис и поиятелката на Ема,Ваалет.
-Крис,как си?
Сложих ръка на рамото му:
-Ще се научиш,как се кара нали?
Закачих го за сутринта,като погледнах колата му. Не и бях обръщал внимание до сега,толкова подробно:
-Бива си я...
Махнах на Ема,като все още не тръгнах към тях. Чаках тя да дойде при мен,можеше да почерпя децата с по един шейк,ама като осъзнах,те вече не бяха много деца и най вероятно,щяха да ми се изсмеят,кой пие шейк.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Кристофър Чет Апр 17, 2014 9:17 pm

- Ха ха ха, кой да знае, че съм имал толкова забавен чичо. - Подметнах на свой ред. Ама наистина си беше повярвал, че може да се мери с мен и моя звяр.
- Може някой път да ти покажа на какво е способно това бебче. - Даже задължително щях да му покажа, за да му затворя устата.
- Радвай се на аванта който ти пуснах днес, защото друг път няма да ти се отдаде такава възможност. - Че го бях пуснал, бях го пуснал, ама и беше забавно да го виждам как се радва на въображаемата си победа.
- Какво те води насам? Дошъл си да напомниш за съществуването си сред младото поколение ли? - Тънък намек, че той макар и да не изглеждаше като мумия, спокойно можеше да се мери с истинска такава, предвид крехката му възраст от две хиляди и нещо години.
Кристофър
Кристофър

Брой мнения : 441
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Чет Апр 17, 2014 9:26 pm

-Когато аз съм карал ти дори не си бил проекто план момченце!
Присвих очите си не бях толкова сериозен но разбираше намека ми,истината е,че не познаваше природата на истинския си чичо и че можех да му сритам задника,още преди да е казал мама,а определено щеше да го каже.
Обичах Ема и се радвах,че бог ми я изпрати не бих я заменил с никой и нищо но ако имах момче,най-вероятно щеше да е като Крис.
-Нещо намеква ли Крис не разбирам,опитваш се да се базикаш с чичо си ли...
Протегнах ръка и го разроших,като бях ме тръгнали да се закачаме,по скоро боричкане,като той подскачаше около мен:
-Не си ми в категорията футболисче...
Обикновенно,така ставаше,като се съберях ме с него,игра между племеник и чичо.
-Ела де...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ния Чет Апр 17, 2014 9:37 pm

И като заговорихме за баща ми и той взе, че се появи.
- Да вървим преди баща ми да е сринал реномето на Крис пред цялото училище. - Засмях се и хванах под ръка Алек, но след няколко крачки деликатно я изплъзнах, защото тази близост можеше да се разчете по съвсем погрешен начин от баща ми.
- Имаш ли нужда от помощ Крис? - Ухилих му се насреща. Понякога така се дразнехме един друг, че не беше истина. Той обаче не се сърдеше и въпреки, че винаги имаше вид, на човек който е готов да ми прекърши врата, знаех, че до някъде му е забавно да му бъда дразнител, както и на мен ми беше забавно той да дразни мен. Предполагам така правеха братовчедите.
- Само кажи и ще те спася... - Скръстих ръце и погледнах Алек, който също се засмя. Подкопавах още повече възможностите му.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Чет Апр 17, 2014 9:54 pm

-Оу,така ли,предаваш баща си!?
Връхлетях и хванах Ема,като я бях метнална рамото си,а тя се бунтуваше:
-Милост ли чух?
Явно не искаше това но я пуснах,на земята,като тя все още се боричкаше с мен но аз се усмихвах,като мака досадна пеперуда:
-Ех,за малко да ме победите...
Придърпах Ема,като я целунах по челото но тя явно се опитваше да се отдръпне от мен,за това я пуснах:
-Добре,добре няма да ви излагам повече. Ема готова ли си да тръгваме...
Майка и имаше няколко изненади,беше повикал аранжор с който да обсъдят разни теми,за тематика на партито.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ния Пет Апр 18, 2014 4:40 am

- Амиии... - Погледнах Лети. Не исках да я оставям сама. Тази сутрин я бях оставила сама и ето какво и се беше случило с косата, което ме подсещаше, че е крайно време да говоря с чичо ми Илайджа за това. Наташа и останалите момичета и момчета, които тормозеха Лети, явно не ме взимаха на сериозно, но щяха да приемат него. Това вече не можеше да продължава така и ако нямаше някакъв удостоен ред в този град, който изглежда само аз спазвах, вероятно и сама щях да се справя с тях, но ако ако се изправя по остро срещу тях, Алек щеше да ме защити и щеше да стане проблем.
- Мисля, че останаха още хора, които не са видели как баща ми ме излага и ще е нечестно към тях ако ги лишим от това удоволствие. - Казах шеговито, но беше начин да си спечеля още малко време на паркинга, докато Елизабет дойде.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Пет Апр 18, 2014 4:53 am

-Нали за това са бащите да излагат децата си,кой себе уважаващ родител,ще дойде и няма да изложи детето си...
Подкачих я аз,като и се усмихнах,не я бях изложил,знаеха че с мен шега не бива,защото щях да им го върна след това стократно и то по лошо. Погледнах към приятелката на Ема,която имаше нещо в косата:
-Това,какво е?
Посегнах към нея и тя потрепна.
-Спокойно но това?
Погледнах и към Ема:
-Това дъвка ли е?
После погледнах към момчетата,малко укорително,знаех че не са виновни,някой друг беше виновен за това. Ваалет беше приятелка на Ема,не е моя работа да се меся но нямаше да оставя нещата така и някой да вреди на приятелите на дъщеря ми,все едно се ебаваха с мен,а това не ми харесваше:
-Кой ти го направи?
Но тя не каза нищо,не се страхуваше от мен но не искаше явно да навреди на другите:
-Аха,ще науча кой е...
Пуснах кичора коса и поклатих глава,това момиче се нуждаеше от грижи,не бях човека който да се меси но щях да проуча нещата по най-деликатния начин,да видя какво се случва с нея. Знаех,че Елизабет от скоро е поела грижата за нея. Щях да говоря по тази тема с Катрин,тя да попита естествено не по груб начин,просто да попита,ако можем да помогнем. Обърнах се чух познат глас,ето я и Елизабет:
-Здравей идваш да вземеш Ваалет?
Не се държах грубо с нея спазвах ме що годе приятелски отношения,заради брат ми,а и времето бе излекувало всичко.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Елизабет Пет Апр 18, 2014 5:19 am

Бях се забавила малко, заради Кол, който още не осъзнаваше, че имам една много важна нова личност в живота си, за която трябваше да се грижа. Все пак обаче не бях закъсняла прекалено много и Лети ме чакаше все още. Изненадващо за мен обаче бе да я намеря в компанията на Клаус и двете момчета.
Кимнах в знак на съгласие и също поздравих Клаус, като сега вниманието ми бе съсредоточено главно върху момчето на Дейвид. Доста приличаше на него всъщност. Не бях осъзнала това до сега, може би защото за първи път го виждах толкова отблизо. Вече разбирах защо е толкова популярен и защо може би Лети си пада по него.
- Виждам, че и ти си научил пътя до училището. - Въпреки, че той имаше дъщеря от много по-дълго време и вероятно беше я водил и прибирал стотици пъти.
- Здравей Ема. - Поздравих нея и й се усмихнах. - С Ваалет ще си правим ден по женски, защо не се присъединиш към нас? - Предполагах, че на Лети ще й хареса и Ема да е с нас.
- С удоволствие, но имам да свърша някой неща... Може би ще се присъединя следващият път. - Усмихнах й се отново. Бях попитала от любезност, всъщност предпочитах да сме двете с Лети, за да се опознаем по-добре.
- Следващият път да бъде тогава. - Отвърнах и обгърнах раменете на Лети с едната си ръка.
- Готова ли си?
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ваалет Пет Апр 18, 2014 5:34 am

Всъщност не можех да скрия,че ми е приятно някой да има да ме прибира от училище,радвах се,че Елизабет си удържа на думата и дойде да ме вземе. Пролича ми по веселата усмивка и по ентусиазма никога до сега не съм имала подобен ден по магазините,е да понякога пазарувах ме с Ема но по скоро тя пазаруваше с мен:
-Да готова съм...
Прегърнах за бързо Ема:
-Като се прибера,ще ти се обадя!
Щях да и кажа всичко,което съм си купила,фризьора и всичко което водеше покрай пазара и женския ден. Надявах се утре да шашна всички и да се попроменят малко нещата.
-Приятно ми беше господин Майкълсън,някой друг ден обещавам...
Тръгнах до Елизабет,като наистина имах супер голям ентусиазъм:
-Първо къде,ще ходим?
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Елизабет Пет Апр 18, 2014 5:41 am

Тръгнахме към спортният ми и лъскав Астън Мартин, като й казах:
- На обяд. - Погледнах я.
- Сигурно вече умираш от глад. - Пък и такъв беше планът още от снощи.
- Трябва да събереш сили, преди да се впуснем в приключението шопинг. Когато се изтощим, ще релаксираме в спа центъра. - Където вече имаха готовност да ни приемат по всяко време. Бях наумила да се възползваме от почти всички процедури и ако имахме повече време, можеше и да поостанем по-дълго.
- Ще ти хареса, посещавам това място постоянно... - Качихме се в колата.
- Сложи си колана. - Казах на Лети и я изчаках да хвърли раницата си отзад и да си закопчее колана, като едва тогава запалих колата и въпреки че не беше особено пренаселено на паркинга, не натиснах прекалено много газта, защото тези хлапета изскачаха от всякъде.
- Как мина в училище?
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ния Пет Апр 18, 2014 5:50 am

- Добре, вече може да тръгваме и ние. - Казах на баща ми, когато Лети и Елизабет се отдалечиха. Баща ми кимна и аз погледнах към Алекс и Крис, които се бяха облегнали на колата на Крис.
- Чао момчета. - Усмихнах им се аз и им помахах за довиждане. После тръгнах заедно с баща си към джипа и се качихме в него.
- Не трябваше да казваш за дъвката пред момчетата. - Лети сигурно се беше почувствала ужасно. Сложих си колана и погледнах към баща ми.
- Понякога... - Меко казано, защото ставаше постоянно. - Децата в училище могат да бъдат много зли и правят такива неща, но аз вече имам план как да се справя с тази ситуация.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Пет Апр 18, 2014 5:57 am

Изглеждаше,че щеше да се погрижи за нея. Все пак,щях да внимавам и да следя за това. Само че сега ме интересуваше моята малка принцеса. Качих ме се в колата,като погледнах отново дали си е служила колана:
-Казах го защото трябва да се засрамят,не са защитили момичето. Да не започвам с тази тема но не бих позволил това да се случи на момичето и да останат безнаказано.Те би трябва да са мъже вече...
Не го очаквах нито от единия нито от другия:
-Може това да не се случи на теб но ако си на мястото на приятелката ти,ако ти се беше случило подобно нещо,щях да търся отговорност от тях,че не са те защитили. А,после този,който го е направил.
Запалих колата:
-Аз съм с малко старомодни виждания но винаги е имало подобни хора,който са се опитвали да се подиграват на други но винаги трябва да се намира някой човек,който да ги защити.
Погледнах за малко към нея:
-В прочем,какво си намислила?
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ваалет Пет Апр 18, 2014 6:03 am

-Ужасно съм гладна...
Заради атентата с косата избегнах стола,за да не давам повод за още един атентат или по скоро похищение над личността ми.
-До някъде ужасно,контролното по химия беше отложено.
След това и показах и кичура коса:
-Още от началото не тръгна добре но завърши доста добре,по скоро една новина го превърна в не толкова ужасен.
Играех си с значката,която Крис ми върна,като я въртях в ръцете си:
-За рождения си ден Ема,ще прави парти,ще е без родители,тя винаги е искала такова. И ме помоли,да те питам дали ще ме пуснеш на партито и преди това да пренущувам при нея. Ще си направим прически,ще се подготвим,за партито. Обещавам,че нищо няма да се случи с Ема,ще се забавляваме.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ния Пет Апр 18, 2014 6:05 am

Бях съгласна, че някой трябва да я защити и смятах, че трябва да съм аз, но изглежда това вече не вършеше работа и мислех да се обърна към някой друг.
- Това което трябваше да направя преди много време. - Отвърнах и погледнах баща ми.
- Ще говоря с чичо Илайджа и ще му кажа, че трябва да говори с директорката или родителите им... - Никой не се интересуваше какво правят децата им в училище, даже и директорката си затваряше очите.
- Те не тормозят само Ваалет, но и много други деца. - Не исках да създавам напрежение и последното което исках е заради мен да пострада някой, но нещата излизаха извън контрол, някой възрастен трябваше да се намеси и понеже чичо Илайджа отговаряше за хората в този град, смятах, че трябва да се обърна именно към него.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Елизабет Пет Апр 18, 2014 6:12 am

Очите ми се разшириха от ужас, когато забелязах дъвката в косата й:
- Кой направи това?! - Каза го така спокойно, че все едно нищо не се беше случило, а тя имаше дъвка в косата.
- Ще убия някой, кълна се! - Как беше възможно някой да залепи дъвка в косата й?
- Защо не ми се обади по-рано? - Можех да дойда и да разреша този проблем отдавна.
- Щях да дойда и да... - Разтърсих леко глава. Това беше безобразие.
- Искам да ми кажеш името на човека, който го е направил и обещавам, че ще го накарам да съжали, че дори се е осмелил да си го помисли. - Знаех, че понякога децата я тормозят, но не предполагах, че тормозът е чак в такива размери. Вероятно си мислеха, че могат да правят това, защото няма кой да я защити, но грешаха. Аз щях да я пазя от сега на татък и нямаше да позволя на никой да я наранява повече.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Пет Апр 18, 2014 6:22 am

-Добре мила,аз ще говоря с Илайджа за да направи нещо по темата...
Трябваше да се спре този ужасен порок,трябваше това да приключи.
-Майка ти е извикала някакъв,тип в дома ми,аранжор явно ще обсъждате темата за това,какво да е партито и пр. Има и още други планове,който не ги знам.
Вдигнах рамене но аз не участвах аз щях да пия в кабинета си:
-Явно и вие,ще си имате някакъв странен женски ден.
В гласа ми прозвуча чиста ревност:
-Искам и аз един ден като баща и дъщеря.
Не знаех,какъв е този план се на жени да се делят:
-Накрая,ще взема Крис за син...
Само я подкачих,не бих я заменил и тя го знаеше.

Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ваалет Пет Апр 18, 2014 6:30 am

Това беше най-милото,което можеше да ми се случи,щом не бях в коша за боклук всичко минаваше добре. Но се срамувах,някой друг да ми оправя проблемите:
-Не,ще стане още по зле,ако отидеш,една година баба се намеси и после стана още по зле.
Поклатих глава,защото бяха ме обиждали повече,че съм малко бебе,за това,че баба ми е оправяла проблемите:
-Просто съм свикнала...
Вдигнах рамене:
-А,и ще ходим на фризьор,те ще го махнат...
Като малка пак беше станало нещо подобно,тогава бях постригана,като момиче:
-Моля те недей да ходиш в училище,мисля че всичко,ще поотмине.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ния Пет Апр 18, 2014 6:33 am

Засмях се весело и казах:
- Давам ти не повече от два дни и после ще ме умоляваш пак да стана твоя дъщеря. - Пошегувах се и аз и се загледах напред. За разлика от мен Крис не изпълняваше никакви правила и ако наистина беше син на баща ми или щяха да са заедно в щуротиите си или щяха да се мразят. Аз не бях чак толкова трудна за контролиране и в крайна сметка не се налагаше често да ми се карат за нещо, защото почти не пристъпвах правилата наложени ми от тях.
- С удоволствие ще си направим един такъв ден. - Казах аз, когато той предложи да прекараме малко повече време заедно. Аз също имах нужда от такъв ден, само за нас двамата, а и той беше направил много голям жест към мен, позволявайки ми да си направя мое собствено парти, заслужаваше награда за това.
- Мислиш ли, че това е глупаво? - Може би наистина беше глупаво да тичам при някой друг всеки път когато възникне някакъв проблем.
- Ти как би постъпил ако някой тормози твой приятел?
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Елизабет Пет Апр 18, 2014 6:39 am

Погледнах Ваалет и казах:
- О, повярвай ми, аз не съм баба ти. - Тя още не знаеше на какво съм способна, но умеех да наказвам онези които не знаят как да се държат. До някъде това ми беше работата и Ваалет не трябваше да се притеснява, че ако разбера кой я тормози, те ще продължат да го правят и след това.
- Никой няма да посмее да те доближи... - Можех да бъда много страшна, а страхът беше доста стимулиращ да не вършиш глупости.
- Просто ми кажи кой те тормози и ще направя така, че това да не се случва никога повече. - Исках и Ваалет да разбере, че вече не е сама и не трябва да се примирява с нищо, още по-малко с това някой да я тормози.
- Просто ми се довери, става ли? Мога да разбера кой прави това и без да ми кажеш, но ще бъде много по-лесно ако го направиш.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Пет Апр 18, 2014 6:49 am

-Аз съм го правил но аз не съм човек за пример в това естество.
Най-вероятно щях да и дам ужасен пример,аз наказвах със смърт всички,който дръзнеха да унижават хората.
-Но ти си моя дъщеря,както и дъщеря на майка си,надарена си с нашия ловък и доста добър ум. Не казвай на майка си,че съм одобрил подобно нещо но ти си умно момиче и ако искаш да поставиш ниско интелигентни хора на мястото им ще успееш. Сама знаеш,думите са много по жестоки от действията.
Докоснах носа и,не исках Катрин да научава това но беше добре да знае,че съм сигурен в нейния успех,ако искаше да защити някой:
-А,и според мен,като приятелка би трябвало да помогнеш на твоята,как да се пази. Според мен добрата и душа не и два възможност да отвърне,според мен трябва да и дадеш съвет да бъде по смела. Не желая да ти се меся но това са моите съвети,ти сама си решаваш,аз решавах по друг начин проблеми...
Направих и знак на врата си,по този начин съм си решавал проблемите.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ваалет Пет Апр 18, 2014 6:57 am

-Истината е,че дори да ти кажа,те са едни от всички,който ме тормозят,ако не са те,то ще са други. Просто в училище никой не понася момичета,като мен. Не съм ли глупава мажуретка не заслужавам дори да живея,според тях. За това дори да ти кажа,то няма да има значение,все някой ще има кой да ги замести.
Присвих устни и погледнах към нея:
-Наистина не желая да ти казвам,страхувам се,че това няма да промени нищо,дори ще стане още по зле.
Погледнах към прозореца,когато минех ме училище,всичко беше добре:
-Ще ми позволиш ли да остана при Ема за рождения и ден?
Исках да прескоча тази тема не ми харесваше.
Ваалет
Ваалет

Брой мнения : 465
Репутация : 0
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Елизабет Пет Апр 18, 2014 4:17 pm

- Разбира се, че ще ти позволя да останеш при Ема. - Знаех, че са добри приятелки, а и едва ли имаше по-сигурно място на планетата от дома на Клаус и Катрин.
- Но относно притесненията ти за другото нещо... - Превключих на по-висока предавка, защото вече бяхме извън пределите на училището и можех да увелича скоростта.
- Нещата не стоят точно така както си ги мислиш. - Трябваше да разбере, че страха пораждаше уважение и не беше нужно да се разправям с всяко едно хлапе в училището й, щеше да е достатъчно да дам урок дори само на един от тях, за да знаят, че не може да се закачат повече с нея.
- Сега вече си с мен и нещата в училището ти, трябва и ще се променят. - Баба й едва ли можеше да всее много страх и респект сред съучениците й, но аз можех.
- Такива неща като това което се е случило с косата ти днес, не може и трябва да се случват отново.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ния Пет Апр 18, 2014 4:31 pm

Знаех какво има предвид и какво се опитва да ми каже. Също така знаех, че за да се реши проблема веднъж завинаги, трябваше да съм много по-крайна и сурова с останалите, трябваше да демонстрирам сила и превъзходство, а точно това се опитвах да не правя, защото противоречеше на всичко в което вярвах и щях да бъда лицемерка, ако изисквам от другите равенство, а се извисявам над тях.
- Опитах да говоря с тях, но те сякаш не ме чуват... - Казах тъжно и се облегнах още по-удобно на седалката.
- Знам, че ако съм повече като вас, всички ще ме слушат, но тогава е възможно да стана причина за друг вид недоволство. - Имах предвид, че ако се позовавах на позицията която имах като дъщеря на баща си, тогава всички щяха да се обърнат срещу него, а аз не исках хората да го мразят или да се страхуват още повече от него.
- Понякога просто ми се иска да мога да им въздействам и да правят каквото им кажа... - Това обаче беше невъзможно, защото почти всички хора в този град пиеха върбинка именно заради опасността от това да им въздействат. Кръвта в този град бе истински кът и вампирите все повече недоволстваха, защото един вид бяха подложени на диета. Бях дочула, че има доста силни спорове за това как трябва да се процедира и чичо Илайджа и леля Ребека не можеха да стигнат до съгласие по темата, а баща ми още не се беше произнесъл и донякъде се надявах да не се стигне до там, защото едва ли щеше да свърши добре за една от двете раси. Истината обаче беше, че назряваше огромен проблем и дори да ме държаха настрани от това, можех да усетя напрежението.
От една страна хората бяха най-беззащитни, но притежаваха нещо което държеше "живи", вампирите и техният живот бе най-пазеното нещо в града. Имаше семейства от човеците, които бяха превърнали това в истински бизнес и едно от най-влиятелните в това отношение бе именно семейството на Наташа. Родителите й имаха на разположение много хора, които даряваха кръвта си, а те след това я продаваха на вампирите. Говореше се, че не само за пари, но и за много други услуги. Нещата бяха сериозни и наистина опасни и точно заради това трябваше да внимаваме повече от всякога, защото можеше да стане страшно, ако някоя от расите се опълчеше на правилата. Не беше и чак толкова трудно. Много от жителите бяха изнервени и това се усещаше.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Клаус Съб Апр 19, 2014 1:44 am

-Ти си моя дъщеря,ще намериш начина,ако не намериш,татко винаги може да ти помогне.
Намигнах и,защото никога не бих я оставил но тя искаше да е съмостоятелна и да прави нещата сама. А,аз обещах,че няма да бъда толкова покровителствена личност,естествено нямаше да позволя някой да я нарани.
-Всеки човек си има слабото място Ема,всички от тези,който правят номерата и се подиграват имат своето слабо място. Хубаво е да го разбереш...
Трябваше малко да и подскажа,ако намереше слабите места на своите опоненти имаше оръжието да си мълчат и да стоят на далеко. Не е нужно да го използваш,просто да го знаеш и да им покажеш,че го знаеш.
-Не съм типичния баща нали го знаеш,съветите който ти давам,нека си останат между нас,не искам майка ти после да ми мрънка.
Усмихнах и се,знаех че ще се справи:
-Покани ли си приятели или още не бързаш?
Щях да отклоня малко темата.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Ния Съб Апр 19, 2014 2:02 am

- Все още не... Само най-важните... - Онези без които нямаше да е истински рожден ден, те знаеха, останалите можеше да получат поканите си и по-късно.
- Има време, така или иначе... - Преди да поканя всички останали, трябваше да се уточнят доста неща. Може би след като обсъдим всичко с мама, щях да имам по-голяма яснота.
Замислих се отново върху думите му за това, че трябва да намеря слабото място на противника си, за да го победя. Какво беше слабото място на противниците ми? Тяхната суета? Мястото което заемаха? Без какво не можеха? Обожанието което отбора им носеше? Спомних си думите на Алекс, че те с радост биха ме приели в отбора си. Ами ако им вземех точно това? Ако направех така че да иззема целият им блясък и величие само за себе си? Разтърсих леко глава. Това беше най-глупавото нещо което си бях помисляла, но можеше и да проработи.
- Как ти се струва идеята да стана мажоретка? - Наблюдавах изражението му, за да видя как ще реагира на подобна опция.
Ния
Ния

Брой мнения : 697
Репутация : 1
Join date : 10.04.2014

Върнете се в началото Go down

Училището - Page 3 Empty Re: Училището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите