The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Плажът Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Плажът Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Плажът Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Плажът Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Плажът Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Плажът Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Плажът Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Плажът Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Плажът Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Плажът

3 posters

Go down

Плажът Empty Плажът

Писане by Катерина Сря Мар 05, 2014 7:12 am

Плажът Tumblr_inline_mkpjcf3UBt1qz4rgp
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Катерина Сря Мар 05, 2014 7:20 am

Не бях видяла почти нищо от този град и това беше първата ми подобна разходка и макар и с кола, гледката си заслужаваше. Най-накрая откривах нещо което да ми хареса. Самият плаж обаче се оказа доста по-приятен отколкото очаквах. Водата беше така бистра и чиста и синя. Вече обожавах точно тази част...
- Виждал ли си някога нещо толкова красиво? - Възкликнах загледана в далечината пред нас, където морето и небето се сливаха.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Сря Мар 05, 2014 7:28 am

-Да...
Доста обикалях и определено бях виждал доста хубави неща но явно не беше в това въпроса. По скоро трябваше да,каза не не съм виждал,това е най-красивото място,но не можех да си кривя душата:
-Има едно прекрасно място на Тайти,плажа е невероятен,морето по лазурно от сълза...
Тя го погледна и се направих на доста чалнат:
-Не не съм виждал по прекрасно място,това е най-красивото... Въздъх.. Въздъх...
Естествено,че се шегувах тя го разбираше идеално това ми е в природата:
-Е,не каза,как вървят нещата в къщата. Изглежда те щастливи?
Загрижен бях за нея и ако имаше нещо,щях да помогна с каквото мога,дори да говоря с брат ми:
-Е,да малко беше заложничка в къщи но той явно искаше да е спокоен...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Катерина Сря Мар 05, 2014 7:40 am

Щастливи? Не бих казала, че това се отнася за мен и Клаус. По скоро бяхме ужасно напрегнати или поне аз бях, защото за разлика от останалите, имах наистина сериозни поводи за притеснение. С други думи, докато всички останали се забавляваха, аз се чудех как да върна сина на вещицата, без дори да имам възможност да изляза от къщата. Изпадах в ужас докато мислех какво ще стане с дъщеря ми и не на последно място се питах какво прави Клаус, докато е навън.
- Нещата са доста по-спокойни отколкото очаквах... - Отвърнах аз и го погледнах.
- Истински щастлива ще съм обаче едва когато всичко това приключи... - И дъщеря ми се роди, допълних си наум.
- А ти с какво ще се похвалиш?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Чет Мар 06, 2014 4:54 am

Радвах се,че не се налага да се меся но може би така казваше може,за да не се меся,защото знаеше,че ще ако има нещо:
-А...
Поклатих глава:
-Все същата,ходя по барове,заведения,сега и по дискотеки. Свиквам с новия модерен свят.
Е,да заспиш в едно време и да се събудиш в другия миг в друго си е доста голям кошмар:
-Общо взето се забавляваме с Ребека,като в доброто старо време. С разликата,че тя е в крак с времето и ме води по точки...
Не страдах просто свиквах,радвах се,че все пак съм тук но ми се искаше да поема на път но едва когато всичко е спокойно:
-Хайде на пясъка...
Подаде и ръка,за да и помогне да се събуе и двамата тръгнаха по пясъка на една разходка:
-Мен не ме бива в живеенето на едно място,чакам да убием Естер и Маркъс и ще тръгна на малко пътешествие. Е,ще се върна просто искам да видя какво друго ново има,какво е станало дакото съм спял.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Катерина Чет Мар 06, 2014 4:56 am

Взех обувките си в ръце и последвах Кол. Пясъкът под краката ни беше доста горещ, въпреки, че слънцето не бе чак толкова жарко.
- И ще ме изоставиш? - Усмихнах се лекичко и го хванах под ръка. Не ми харесваше идеята, че няма да е наоколо. Харесвах присъствието му, дори и когато досаждаше прекалено много. Имах нужда от подобен дразнител точно сега.
Препречих пътя му и го погледнах съвсем сериозно в очите:
- Присъствието ти тук, означава много за мен Кол... - Точно сега, когато навсякъде виждах врагове и неразбиране, той бе единственото нормално нещо на което можех да се опра.
- Не желая да губя това... - Илайджа вече не се вълнуваше от абсолютно нищо друго освен вещицата. Клаус си беше просто Клаус, а Ребека едва се сдържаше да не ми откъсне главата. Имах нужда от някой до себе си. Някой, с когото мога да говоря и май Кол беше единственият останал.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Чет Мар 06, 2014 5:16 am

Хванах двете и прекрасни ръце,понякога просто ми се искаше,аз да съм човека в който да се влюби и да съм човека,който най-много я обича. Но уви съдбата играеше нечесно. Целунах всяка една от ръцете и,гледайки към прекрасните и очи.
-Радвам се,че е така и ще остана докато имаш нужда от мен...
Нямаше да я оставя,чувствах я близка,чувствах че няма и да мога да я оставя без да знам,че всичко е наред:
-Бих те взел с мен на едно пътуване но се опасявам,че ще си навлека гнева на всички богове...
Никой нямаше да разреши,а и детето трябваше да е в безопаснот,а тук за сега изглеждаше такова.
-Не се тревожи,дълго време,ще ти се наложи да търпиш моята нахална особа,на закуска,обяд и от време на време на вечеря и през останалото време.
Поклатих глава:
-Не е никак приятно да слушаш,как сестра ти преживява оргазъм...
Направих физиономия:
-Ужъст,слона е да крещи ужасно...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Катерина Чет Мар 06, 2014 5:33 am

Смръщих лице и заклатих глава, погнусено:
- Ауууч... - Ударих го по-рамото. - Това са твърде много подробности... - Тръгнах напред и се подсмихнах.
- Ужасяващи подробности, за любовният живот на сестра ти... Особено когато при мен липсва такъв. - Беше ужасно трудно да се настроиш на тази вълна, когато умът ти е зает с хиляди други неща.
- Да не си посмял... - Скастрих го набързо, преди да е успял да изкоментира каквото и да е по темата. Нямаше да понеса да се шегува за такова нещо, а и беше глупаво изобщо да го споменавам. Не страдах от липса на секс или каквото и да било, просто беше изненадващо, че сякаш всички останали правеха само това, докато аз и Клаус се занимавахме с всичко останало.
- О, сигурно се шегуваш... - Точно когато бях забравила за нея и ето я отново. Какво ли искаше пък сега? Кол проследи погледа ми, който бе забит в Елизабет или Изабел или както там й беше името и която не знам защо, но ми се струваше, че идва право към нас.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Чет Мар 06, 2014 5:51 am

-Е,можеше да се реши проблема,ама избра грешния брат...
И все пак не можех да не се пошегувам,просто нямаше да съм аз,ако не го направя. Само че преди да продължа с вълна от шеги по тази тема срещу нас се задаваше едно русокосо момиче,което имаше вид на нещо изплашена,шокирана,разтревожена и  подобни на тези неща.
По погледа и думите на Катрин осъзнавах,че това май е онази Елизабет,която не харесваше,защото Клаус прекарваше много време с нея. Хибрид който направил не знам,кога... Дълга история,която уж бях чул но не запомних.
Истината е,че Бела беше наистина "Бела" но щях да запазя мнението си за себе си преди да съм получил лакът в стомаха с думите "И ти ли Бруте!". Но като се замисля,аз за всички жени говорех,че са хубави та не можеше да има някаква разлика.
-Не е нужно да питам коя е?
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Елизабет Чет Мар 06, 2014 6:00 am

Да открия Катерина не се оказа чак толкова трудно. За момента най-сложната задача си оставаше да й се харесам. Не, че имах нужда от одобрението й, но щеше да ми бъде много по-лесно ако просто не се налага да се изправям всеки път срещи стена, когато застанем една срещу друга, а това щеше да ни се наложи, особено сега.
- Ето те и теб. - Казах с облекчение, когато се приближих достатъчно близо и погледът ми подозрително се плъзна по мъжа до нея.
- Кой е този? - Не го бях виждала до сега, което ме навеждаше, че трябва да е някой от новодошлите, но интересът ми бързо се изчерпа, защото не изглеждаше да представлява някаква заплаха. Поне за сега.
- Всъщност няма значение. Трябва да дойдеш с мен, веднага! - По тонът ми си личеше, че изобщо не се шегувам.
- И моля те, просто ме последвай. Ще ти обясня по пътя.
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Чет Мар 06, 2014 6:54 am

-Кой съм аз ли?
Тази пък на кака се правеше,можех да я схрускам,като въстък,аде бе! Това,че е приближена на Клаус нищо не решаваше,както се вика и нищо,че е хибрид.
-По добре си мери приказките с един древен...
Предупредих аз,преди да е останала с грешно впечатление. Обърнах се към Катерина,за да видя дали тя иска да отиде с нея. Все пак можеше да не пожелае да говори с нея. Но по някака причина изглеждаше доста изплашена,Клаус го нямаше. Чудех се дали не е някаква измама нещо или някаква шега:
-Идвам с вас...
Тук не ставаше дума дали искат или не,а дали трябваше то наистина трябваше. Не е давал официално думата да пази Катрин но и без това го правеше по собствено желание.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Катерина Чет Мар 06, 2014 7:28 am

Присвих очи и пристъпих крачка назад, поглеждайки първо Кол, който сякаш бе готов да тръгне веднага, без да попита къде и защо. Е, аз нямах намерение да ходя никъде преди да разбера защо тази беше тук и защо искаше да отивам някъде с нея.
- Ти ако искаш върви... - Обърнах се към Кол.
- Аз няма да ходя никъде с нея. - Пък и ми беше достатъчно това, че трябваше да изпълнявам прищевките на Клаус, за да приемам заповеди и от нея.
- Предположих, че ще кажеш това... - Каза тя и даде някакъв знак, след който сякаш от нищото се появиха около още десетина хибриди на плажа.
- Трябва да дойдеш с мен! - Някак настоятелно, но и спокойно допълни тя. - Сама! - Погледна към Кол, а после отново към мен.
- Клаус беше нападнат и не знам къде се намира, но докато го открия ти идваш с мен. - Клаус нападнат? Изсмях се в лицето й, като с това й показах, че нито се страхувам от хибридите й, нито пък от нея и изобщо не вярвам на думите й.
- Сериозно?! Мислиш, че ще купя това? - Пак се изсмях. До преди малко бях заедно с Клаус и той си беше съвсем добре. Освен това, нямаше начин някой да го е нападнал и да е оцелял.
- Говоря сериозно Катерина. Виж, не искам да споря с теб или да те принуждавам да правиш каквото и да било, но ако нещо се случи с теб, Клаус ще убие всички ни. Моята работа е да те предпазя, докато той не се върне, затова нека не го правим по трудния начин. Ела с мен и всичко ще бъде наред. Ще го открия и когато това стане, може да обсъдиш с него всичко което те тревожи, но сега става дума не само за твоя, но и за моя живот. Може би си в опасност и...
- Кой е нападнал Клаус? - Ами ако беше Естер? Изведнъж кръвта ми замръзна.
- Един местен вещер... Ще се справя с него... Но докато не се уверя, че е безопасно е по-добре да ме последваш...
- Да те последвам къде? - Появяваше се тук с банда хибриди и очакваше да тръгна с нея? Това беше нелепо.
- На сигурно място... - Пак се засмях и огледах добре здравеняците зад нея. Нямаше начин да се справя с всички тях, но бях достатъчно бърза, за да избягам.
- Не се нуждая от сигурно място. - Вече имах такова. Погледнах към Кол, може би заедно щяхме да се справим, но нямаше начин да рискувам. - Ето какво ще стане. Разкарай приятелчетата си и ми обясни какво точно се случи, после ще реша...
- Виж, знам че сигурно изглежда зле, но... Моята цел е да те пазя, ако нещо се случи с теб, Клаус ще ме убие...
- Повтаряш се... И ако не започнеш да говориш, бъде убедена, че аз ще те убия преди него...
- Добре... - Въздъхна тя и пак хвърли един подозрителен поглед към Кол, сякаш не му вярваше, но в същото време осъзнаваше, че няма друг избор, освен да говори.
- Намерих следа... Знаеш за какво и тази сутрин аз и Клаус отидохме да я проверим, но... явно подценихме ситуацията... Вещерът прободе Клаус с някакво острие... Клаус се свлече на земята гърчещ се от болка и... Опитах се да му помогна, но истината е, че едва се измъкнах жива от там... Реших, че е по-добре ако избягам и се върна с подкрепление, но когато отидох отново, вещерът започна да избива всички... Нямаше начин да вляза отново. Нямам представа дали Клаус е все още там или дали е жив... Знам само, че трябва да намеря безопасно място за теб, а след това да убия онзи вещер и да намеря Клаус...
- Вещер? - Поех дълбоко въздух и усетих как започва да ме обзема паника. Ако беше вярно и Клаус беше заловен от някакъв вещер... това значеше, че никой от нас не може да го победи, освен... може би вещицата.
- Да... Много силен при това...
- Няма да ходя никъде с теб! - Заявих категорично. - Ти и приятелчетата ти обаче идвате с мен. - Беше рискован ход от моя страна. Ако Клаус беше пленен наистина, това означаваше, че никой от семейството му няма причина да ми помага. Може би дори щяха да искат да ме убият. Дори и да не го направят обаче, аз пак щях да съм мъртва, защото имах нужда от кръвта на Клаус, така че просто трябваше да намеря начин да го спася.
- Най-безопасното нещо за мен е да намерим Клаус и колкото по-бързо стане това, толкова по-добре... - Не се бях хранила от близо 18 часа, скоро щях да изпитам нужда от неговата кръв.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Чет Мар 06, 2014 7:41 am

Цялата ситуация изглеждаше ужасно страна. Клаус повален от някакво оръжие това си беше трудно за вярване но не и за пренебрегване. Подобно на Катрин и аз нямах доверие на тази жена,като мъж не можех да си изкривя душата,че е красавица но до там и това не купуваше по никакъв начин доверието ми към нея,още повече,че не я познавах.
-Имай късмета да имаш пръст в това или да е някаква шега...
Точно така изглеждаше и не си пилеех излишно предупрежденията:
-Май е по добре да викнем Ребека и Илайджа да помогнат...
Това подкрепление не беше достатъчно добро и въпреки,че Ребека не харесваше Катрин,щеше да защити нея и детето,защото Клаус искаше така,а в момента беше и в беда. А,Илайджа той приемаше Кат,като своя сестра,като  част от  семейството. Е,не че не можех да помогна и аз сам но все друго е да респектираме с трима древни вампири.
-Нека разпилеем малките мравки,на никой не му е притрябвал вещер. Нека ги избием до крак и да си решим проблема един път за винаги.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Елизабет Чет Мар 06, 2014 7:54 am

Усмихнах се някак снизходително. Бях подготвена за подобна демонстрация на сила и превъзходство, защото не допусках, че братята му ще бъдат по-малко самовлюбени и самопровъзгласяващи се за богове. Оказваше се обаче, че дори и те не са чак толкова неуязвими, за колкото се мислят. Сега обаче не беше моментът да обяснявам това на самохвалкото, моята цел беше да предпазя детето на Клаус, а след това да намеря и самият него и предвид, че този надут пуяк беше много по-възрастен и силен от мен, същото се отнасяше и за нея, която на всичко отгоре дори нямаше начин да принудя да направи каквото и да е, защото очевидно със сила беше невъзможно - щях да рискувам живота на детето, прецених, че ще е по-добре да ги последвам, а и малко помощ от древното семейство нямаше да е излишна.
- Добре. Ще дойдем заедно с вас, но продължавам да твърдя, че е по-добре да стоиш настрани от това. - Обърнах се към Катерина. - Не е безопасно и по-добре да останеш на сигурно място, докато се справим с проблема. И ако има доброволци - Този път гледах към мъжът, на когото не знаех името. - Помощта ще е добре дошла...
Елизабет
Елизабет

Брой мнения : 511
Репутация : 1
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Чет Мар 06, 2014 8:08 am

-Остави преценката на нас. Естествено,че няма да направим нещо с което да рискуваме живота на Катерина или на бебето и не заради Клаус,а заради самата нея...
Тук не ставаше дума за лоялността на тази малката към Клаус,а тук ставаше дума за истински личности,макар едната да е бъдеща личност. И естествено,че никой нямаше да тръгне веднага,а щеше да се подсигури екип,да се проучат нещата.
Макар че исках да избия всички вещици в този град,да си реша проблема много по бързо и много по кардинално от всеки път. Всъщност,аз така решавах въпроси,мачках на ред и така ми беше най добре.
-По добре е да се съберем всички,бързо да обсъдим план за действие,макар че аз предлагам да ги разхвърлим на всякъде из града. Знаех,си че на вещици не може да се вярва от край време...
Все още не харесвах и Антея приятелката на брат ми,искаше ми се и нея да убие но по някаква причина все още е жива. И въпреки всичко,това е предложение,което дадох на Катерина,тя можеше да реши,какво да се прави,аз исках нейното мнение,исках да спася и брат си естествено но истината е,че не бях толкова разумен под напрежение и вземах прекалено резки мерки. Катерина винаги е преценявала нещата по добре,а и Илайджа беше такъв,те бяха насочващи силата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Катерина Чет Мар 06, 2014 8:22 am

Мозъкът ми работеше трескаво в различни посоки. Имаше няколко варианта. Единият беше да заплаша всички със смърт, с ясното съзнание, че няма как да убия трима древни. Другият вариант беше, тази малката да ни водеше към някакъв капан. В този случай можех да разчитам единствено и само на Кол и силно се надявах, да не се стига до това, защото беше доста възможно да остана сама и мъртва в крайна сметка. Другият вариант беше да действам по начин, по който никога преди дори и нямаше да се замисля да използвам, но сега сякаш беше най-удачен и сигурен. Трябваше да кажа всичко на вещицата и да поискам помощта й. Ако Клаус беше в опасност, нейната мотивация щеше да е на моя страна, щеше да е от голяма полза. С други думи, печелейки нея, щях да спечеля и Илайджа и тогава шансовете ми за оцеляване ставаха по-големи.
- Трябва да намерим Илайджа... - Вещицата със сигурност щеше да бъде с него. Те си бяха като дупе и гащи.
Без да чакам съгласие или одобрение, просто тръгнах в обратната посока, там от където бяхме дошли и не видях, но усетих, че и останалите ме последваха. Докато вървях не спирах да звъня на телефона на Клаус. Даваше свободно, но така и никой не отговаряше, което все повече ме навеждаше на мисълта, че нещо лошо се е случило с него.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Kol Чет Мар 06, 2014 8:33 am

Трябваше наистина да го намерим,аз започнах да звъня на Ребека и да и кажа да се прибира или да остави заниманието си. Нямаше време да и обяснявам ситуацията,а и не е за нещо по телефона. Качих  ме се на бързо в колата,като Изабела дойде с нас,нали уж трябваше да пази Катерина,ако питаш мен,по скоро е лоялно пале,което слушаше дословно командите на Клуас. Истината е,че не можеше да и се има доверие,докато не ни се докажеше,не че имаше смисъл но лоялността понякога е плод на добре изиграни карти.
Надявах се тази Антея да не е толкова безполезна ,като вещица и да има някаква полза от нея,да помогне и тя за нещо вместо да е по скоро,като ненужен товар прилепен за Клаус. Добре и аз обичах жените но все още не виждах смисъла да си влюбен в някой,да си само с един и всичко подобно.
За кратко с настъпване на гъста бях ме пред къщата на Илайджа.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Плажът Empty Re: Плажът

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите