The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус и Катерина

+3
Kol
Клаус
Катерина
7 posters

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Вто Мар 11, 2014 5:35 am

-Значи имаш много повече...
Заявих аз,без никакво съмнение. Бях готов да и се отдам напълно и не готов,а аз вече го бях направил. Обичах я силно,толкова силно,че ме плашеше на моменти. Дори рискувах на моменти себе си,което е странно,защото бях толкова голям егоист,че нямаше просто на къде. Но тя ме променяше и не се чувствах зле от тази промяна.
Впих жадно устни в нейните,за да запечатам думите си,като в някой пакт,като че е договор или нещо подобно.
Приближих се към ушенцето и,като прошепнах нещо,защото трябваше само тя да го знае,тайна която не трябваше да се разкрива. Тихо,нежно го прошепнах:
-Винаги,винаги си ме имала...
Дръпнах се но не за дълго,целунах дълбоко и прочувствено,защото след това което казах имах нуждата отново да вкуся от нея,от вкуса на невероятните и устни.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Вто Мар 11, 2014 7:57 am

Отвърнах с желание и плам на целувката му, която задълбочих и тя прерасна в изпепеляваща неудържима лава от страст. Усетих как тялото ми отново се напряга и започва да копнее за неговото.
- Ник... - Прошепнах тихичко и вперих погледа си в неговия, а той дори без думи разбра какво искам да кажа. Усещаше възбудата ми, а вече и аз неговата.
Една тиха въздишка се изтръгна от гърдите ми. Вече предвкусвах цялото удоволствие, което ме очакваше, когато чух входната врата да се отваря и усетих чуждото присъствие в къщата. Веднага познах натрапника. Беше Кол...
- Ник... - Това не можеше да продължи, защото имахме компания, което означаваше, че нашият ден в леглото току що приключи. Клаус се извърна и въздишайки тежко се отпусна до мен на леглото, а аз се подсмихнах лекичко и го целунах успокояващо по устните:
- Не се цупи... - Издърпах халата си и го облякох, преди Кол да е нахлул в спалнята и да ме е видял гола.
- Ще сляза да разбера какво иска този път... - Целунах го още веднъж и станах от леглото. Надявах се, че и той ще слезе.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Вто Мар 11, 2014 8:33 am

Днес,точно днес,щях да убия Кол,точно веднага без дори да се амисля,защото този малкия вече ми лазеше по нервите и щеше да си има неприятности. Последвах Катерина,защото исках да разгоня онзи да си ходи и да ни остави на мира.
Слязох ме по стълбите,като го видях на входната врата:
-Теб,май никога не сме те учили да не досаждаш?
Приближих се към него:
-Какво правиш тук подяволите?
Попитах аз отново,като присвих очи:
-Честно,ако няма нищо сериозно да ми кажеш,просто си тръгвай...
Днес не ми беше до него и чистосърдечно,щях да си го изгоня без да ми мигне окото. Просто днес исках да обърна само внимание на Катрин и на никой друг,а той в момента просто пречеше.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Мар 12, 2014 3:24 am

Въздъхнах тежко и застанах между тях, като леко избутах Ник назад. Не му беше сега времето за скандали.
- Стига Ник... - Наклоних леко глава и му се усмихнах умиляващо. - Кол е дошъл да ни види... Предложи му питие...
Погледнах Кол през рамо и също му се усмихнах.
- Макар, че май вече е изпил достатъчно... - Изглеждаше трагично, все едно не се бе къпал с дни. Косата му беше рошава, някой копчета на ризата му липсваха и въпреки това на лицето му беше изписана огромна усмивка. Изведнъж всичко ми стана ясно като бял ден. Кол беше спал с някоя. Погледът ми грейна от любопитство. Исках да разбера коя е.
- Къде си бил? - Започнах от далеч, защото нямаше да е прилично да задам въпроса си директно.
На Ник му стана ясно, че няма да изгони брат си, затова просто се запъти към всекидневната, а ние го последвахме. Дори не си беше сложил риза, а аз под халата бях чисто гола. Каква сутрешна сбирка само. Дали и Кол се беше досетил какво е прекъснал току що?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Kol Сря Мар 12, 2014 6:08 am

Май бях пропуснал нещо,от време на време забравях,че и те имат личен сексуалне живот. Потрепнах тази мисъл не ми допадна:
-А,никъде обичайна вече,алкохол и такива неща...
Вдигнах рамене:
-Дойдох да видя брат ми но като гледам е доста добре,така че ви оставям отново...
Вдигнах ръце и се засмях:
-Оставям ви да си гукате хълабчета...
Малко преовеличавах:
-Отивам да си взема душ и да пия едно кафе,ако има нещо звънете но се въздържайте...
Имах други планове за днес и за вечерта,отдръпнах се като тръгнах по посока на вратата:
-Ще се видим утре!
Време беше да си тръгна,да се измъкна по най бързия начин,за да не прекъсвам за дълго нещата.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Мар 12, 2014 6:16 am

Удари Краус по рамото:
- Видя ли, изгони го. - Намръщих се, защото исках да науча подробности за нощта му, но в крайна сметка можеше и да почака.
- Не успях да задоволя любопитството си, с кого е пил и правил разни други неща... - Не, че ми влизаше в работа с кого си ляга, но все пак исках да знам. Това беше глупаво.
- Още ли се цупиш? Вече го няма... - Приближих се до него и го целунах по устните.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Сря Мар 12, 2014 6:36 am

Не ми беше в натурата да се цупя но щях да се по престоря малко,за да видя как е,естествено нямаше да ми се отдаде така добре но щях да опитам. Придадох си вид уж на нацупен,на сърдит:
-Готова си да ме зарежеш,щом Кол дойде?
Обърнах се на другата страна,като я оставих да ме целуне но се извърнах уж сърдите но вече и за нея стана ясно,че не съм толкова сърдит,колкото се преструвах:
-Уж е нашия ден!
Напомних аз,поглеждайки за малко към нея:
-Толкова съм ти омръзнал за една сутрин,че искаш да се отървеш от мен ли?
Не спирах с въпросите но е по скоро да я провокирам за някаква закачка. Нищо обвиняващо и нищо лошо в думите ми.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Мар 12, 2014 6:47 am

Не успях да прикрия усмивката си, колкото и да ми се искаше да го направя. Не ми се щеше да наранявам още повече чувствата му. Беше раздразнен и разбираемо, аз също не харесвах когато някой прекъсва нещо важно, а онова което беше на път да се случи по-рано си беше ужасно важно.
- Знаеш, че не е това... - Казах извинително и го целунах още веднъж.
- Ако бях останала в леглото... - Взех лицето му в ръце и го принудих да ме погледне.
- Не харесвам публика... Още по-малко, когато това е Кол. Знаеш какъв е... - Сбръчках леко вежди, защото вече си представях шегите му относно сексуалният живот на брат му.
- Сега сме само двамата... - Целунах го закачливо. - Може да продължим там до където стигнахме...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Сря Мар 12, 2014 6:59 am

Присвих очи,правейки се,че не помня или се опитвам да се досетя:
-И до къде бях ме стигнали,я ми припомни?
Настроен за още игри но сега точно това ми идваше като настроение,прокарах ръка по кръста и,като я придърпах малко към себе си.
-Имам кратка памет май...
Закачих се отново аз,като я целунах. Скоро се оказа толкова близо до мен,че усети,че не бях толкова забравил,колкото изглеждаше,ами явно никога не съм го забравял,все още го помнех. Но как друго,когато тя ме караше дори с един поглед да се побъркам по нея и да я желая ужасно много.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Мар 12, 2014 7:13 am

- Кратка памет? Хммм... - Измърморих замислено, но вече имах идея как да му припомня. Отстъпих крачка назад и разхлабих колана на халата, толкова, колкото след секунди сам да се развърже и да разкрие малка част от мен.
- Това връща ли ти спомените? - Повдигнах въпросително едната си вежда и се усмихнах предизвикателно. Ако сега някой влезеш, това щеше да е последният път, в който оставям вратите в тази къща отключени.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Сря Мар 12, 2014 7:32 am

-Мммм...
Тук всичко си дойде на мястото но не побърза да я доближи искаше да се наслади на това божествено тяло,на тази прелестна гледка. Форми който никой склубтор не би създал толкова перфектни. Толкова секасапилно тяло,което никоя жена не притежаваше. И всичко това е негово и сам той,щеше да го има само за себе си.
Точно това това исках,нея само и единствено нея. Приближи се малко като хищник но не я нападна,като плячка. Притисна я отново към себе си,обгръщайки я с ръце през талията,поставяйки ръце на кръста и. Впи жадно устни в нейните,като някой удавник,защото искаше да я утоли. Макар това да нямаше,как да се случи:
-Обожавам те красавице!
В следващия миг я повдигна,като тя уви крачета около него,а той тръгна по посока на най близкото нещо на което можеха да легнат. Това се оказа мекия диван,постави я там,като се оказа върху нея. Не бързаше отново въпреки да я желаеше но повече от всичко искаше да и се наслади,да и достави и на нея удоволствието,което заслужаваше.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Мар 12, 2014 8:37 am

Очевидно появата на Кол, не беше чак толкова фатална, защото с Ник се намирахме в същото състояние като преди малко, с тази разлика, че сега аз го желаех още повече от тогава.
- Вече обожавам тази сутрин... - Промърморих измежду целувките, с които се засипвахме един друг. Имахме да наваксваме две хиляди години. Сутрини като тази не биваше да са изключение, а правило, защото нямах представа за него, но аз не можех да спра да го желая. Каквото и да се случваше в живота ни, понякога просто губеше значение.
- Желая те толкова силно... - Но той сигурно вече усещаше и дам, колко нетърпелива и възбудена съм.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Чет Мар 13, 2014 4:35 am

На мене ми харесваше още повече,защото бях с нея и не защото бях ме толкова интимни и близки в момента,ами защото наистина я обичах и не исках да прекарвам времето си с никоя друга. Да признавам си не и обръщах внимание последните няколко дни но по скоро мислех,че ще я защитя. Истината е,че трябваше да съм повече около нея и с нея проблемите щяха да се решават по бързо,защото трябваше да имам повече довери. Не исках ествственно да я излагам на опасност но щях да и се доверявам повече.
Сега я усещах по очакваща от преди,това ми хареса и ме накара мен самия да я желая повече,да копнея за нея и нейното тяло,не исках да я пускам,не исках да се отделя от мен. Но нещо в мен ме караше да съм и малко дързък и това беше моето настроение,желанието да я имам точно сега и веднага. Само,че исках да и се насладя по дълго,ако го направех и всичко преминеше толкова бързо,къде отиваше истинското удоволствие. Впих жадно устни във вратлето и,като щях да оставя следи,ако беше човек но на нея не се задържаха и изчезваха бързо,като я караха сякаш да потреперва още повече.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Чет Мар 13, 2014 4:50 am

Чувствах се прекрасно тук с него, в обятията му. Не можех да си представя по-прекрасно място от това. Чувствах се все едно... Все едно нищо лошо не би могло да ми се случи, докато съм с него и не исках това усещане да си тръгва. Желаех да го запазя завинаги.
Целувките му, караха цялото ми тяло да настръхва от удоволствие. Никога нямаше да се наситя на това. Аз и той, заедно завинаги, звучеше толкова хубаво, че чак ми беше трудно да го повярвам...
След като всичко приключи, останахме да лежим върху дивана, все така оплетени един в друг. Очите не се отделяха от тези на другия и беше един от онези вълшебни моменти, които ти се искаше да не свършват никога.
- Знаеш ли... - Прошепнах тихичко, защото щеше да е грубо ако го бях казала по-високо.
- Щастлива съм... - Никога не мислех, че ще се случи, че ще изпитам истинско щастие, но точно в този момент го чувствах и чувството беше по-прекрасно отколкото си го спомням.
- Не се бях чувствала така от много дълго време Ник, но сега те имам отново... Имаме нашата дъщеря и светът изглежда толкова по-различен...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Чет Мар 13, 2014 5:18 am

Замислих се за малко над нещата но не исках да пазя мнението си само за себе си,а исках да го споделя не исках да го пазя за себе си:
-Всъщност никога не съм вярвал,че мога да се чувствам,така добре,така спокоен дори.
Галех я нежно и гледах към нея,някак омагьосан от това спокойствие:
-Малко ме стряска,ново чувство е но истината е,че нямам намерение да се съпротивлявам,защото ми харесва...
Трябваше да си говорим,макар аз да не бях добър в говоренето,трябваше да прекрача тази бариера. Тя е единствения човек,който наистина държи на мен и единствената жена,която ми прости всичко,даде ми шанс и дори загърби миналото си.
-Иска ми се всеки ден да е така...
Усмихна се,като се засмях от щастие:
-Бих прекарвал всеки ден така... Е,естествено чакам и промяната,моята красива дъщеря... Нашата Ема...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Чет Мар 13, 2014 5:26 am

Притворих очи, когато чух да изрича това име. Обожавах начина, по който звучеше от устните му.
- Кажи го пак... - И той го направи, изрече името и отново и отново, получавайки целувка след всеки следващ път.
- Обожавам начин по който звучи когато го казваш... - Сигурно това беше най-глупавото нещо на света, но беше самата истина. Влюбвах се дови в такива неща. В гласът му... Обожавах всичко в него.
- Можеш ли да готвиш? - Попитах изведнъж, защото се почувствах ужасно гладна в този момент и не просто за неговата кръв, но и за истинска храна. Ядеше ми се и то ми се ядеше в големи количества.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Чет Мар 13, 2014 5:41 am

-По добре не разчитай на моето готвене.
Не че не можеше за толкова хилядолетия да готви но истината е,че в момента не му се занимаваше с готвене,а и не е от мъжете,който да ги намериш в кухнята:
-Поръчай си нещо,каквото искаш. Ако искаш всичко!
Заявих нямах проблеми,харесваше ми когато имаше апетит,така разбирах че и двете са добре,и щяха да се нахранят:
-Какво ти се яде?
Попитах аз,просто ей така,макар че бях убеден,че и тя не знаеше точно,може би и се ядеше всичко:
-Аз ти предлагам за една пица,дори и за ще се включа.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Чет Мар 13, 2014 5:56 am

- Само пица?! - Попитах възмутено, а след това се засмях. Надигнах се лекичко и той нямаше друг избор освен да направи същото. Загърнах се със халата и изчаках той да обуе дънките си тогава пак заговорих:
- Имам идея... - Прехапах леко долната си устна и го погледнах заговорнически.
- Тъй като това е моя ден и целият е мой... Ти трябва да правиш каквото искам аз, следователно... - Пак се подсмихнах игриво. - Ти ще поръчаш огромна пица... Всъщност по-добре две огромни пици, кола... И когато пристигнат ще ги донесеш тук и двамата с теб ще гледаме филм... - Това беше едно от милионите неща които не бяхме правили заедно.
- Трябва да започнем да създаваме спомени Ник... - А и наистина исках да го направим. Исках да остана цял ден с него, върху този диван, тъпчейки се с пица. Щеше да бъде прекрасно.
- Трябва да има какво да разказваме на дъщеря си... - Не можеше да й разкажем как убиваме или как две хиляди години, сме се чудили как да се убием един друг.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Чет Мар 13, 2014 6:29 am

Добре идеята за филм не ме надъха много но нямаше значение,какво ще правим,щом е с нея,а и щеше да и е приятно,а и трябваше да се прави нещо.
-Да ваше величество...
Все пак се засмях,целувайки я по челото и веднага извадих телефона но преди това погледнах към нея:
-А,каква искаш?
След,като каза веднага поръчах не две а дори четири вида,едната дори беше малко пикантна но не прекалено много. Но това са подробности,другите неща също бяха поръчани,както и някакъв десерт за допълнения но,като щях а си я глезя,щях да я глезя пълноценно.
-Остана от теб да избереш филма но от сега ти казвам никакви любовни филми...
Поклатих глава,не че е толкова голям проблем но не желаех да гледам лигави филми. Добре знаех,какво е да си романтичен и прочие такива неща но друго е в реалния живот дори в изкуството но определено не и в филмите където всичко изглеждаше супер преиграно.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Чет Мар 13, 2014 6:38 am

Засмях се на свой ред и го успокоих, че няма да гледаме романтичен филм, главно защото и аз не си падах по такива.
- Ще отида да си взема бърз душ и ще облека нещо прилично, тъкмо докато измисля филм и пицата пристигне... - Целунах го и веднага отидох да направя, това което казах. Не се бавих прекалено дълго и когато слязох пицата дори още не беше пристигнала.
- Казах ти, че ще съм бърза. - Усмихнах се самодоволно и се настаних пред телевизора, вземайки дистанционното. За щастие имаше пълен пакет с услуги и можехме да гледаме който си филм пожелаем. Избрах някаква комедия, която Клаус не одобри, но на врата се позвъни и нямаше възможност да упорства повече, защото натиснах окей и филма започна да се зарежда, точно на време и храната се появи на масичката пред нас.
- Оууу, тези ухаят чудесно. - Веднага грабнах едната кутия и я разтворих.
- Хайде сядай, ще изпуснеш началото... - Взех едно парче и веднага отхапах.
- Ммммм, направо е божествена... Опитай...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Чет Мар 13, 2014 7:04 am

Опитах но малко на сила,не е проблем,по скоро ми хареса,да я гледам толкова щастлива,толкова весела и засмяна. Дори не гледах филма,по скоро се правех,че го правя,като кимвах в знак на съгласия. Още един път се убеждавах,че я обичам но не,аз просто я обожавах. Знам повтарях се но тя е една невероятна личност,любовта и така изкреше от нея,че ако беше електричество,щеше да зареди цял щат и всичко беше за мен и дъщеря ни и не не ревнувах да деля обичта си,колкото и страмно да звучи. Все пак бях и егоист но нямаше на земята жена,която да ме обичаше толкова и да държи толкова,не можех да я сравня с Ребека,защото тя ме предаваше много пъти. Добре и Катрин го направи но тя просто е искала най-доброто за себе си и не я винях за това,че събуди Майкъл. Всъщност,ако не го беше направила сигурно едва ли щяха да стигнат до тук,на път всичко да се подреди,ами истината,щеше да остане забулена. Дори нямаше време да се описва,какво харесваше още в нея,всеки ден намираше нещо ново,нещо което до преди не е забелязвал,защото тя се променяше доста често. Наведе се и я целуна по бузата бързо,защото тя се загледа толкова осърдно във филма:
-Обичам те Катерина
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пет Мар 14, 2014 3:59 am

- Аз теб също... - Наведох се към него и целунах нежно устните му.
Загледах се в него:
- Не гледаш наистина филма нали? - Засмях се тихичко и отново го целунах, после се върнах към храненето.
След около час и половина и празна кутия от пица, двамата лежахме на дивана гушнати и се усмихвахме мързеливо.
- Имам нужда от нови дрехи... - Едва си закопчавах дънките, а след цялото количество пица, което бях изяла преди малко, се наложи да разкопчея най-горното копче, защото иначе не можех да дишам.
- Домашният ми арест свърши ли? - Повдигнах поглед към него, наистина имах нужда от това да мога да излизам извън пределите на къщата. Исках да разгледам града.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пет Мар 14, 2014 6:46 am

Накара ме да изтръпна,хем исках да и кажа,не хем пък да,защото не ми се струваше никак безопасно след,нападението,което ни оказаха вещиците:
-Ами...
Помислих още малко:
-Да кажем че не си под такъв ама ще излизам с теб или да си вземаш компания със себе си,Кол например. Докато не поставя вещиците на мястото им. Само в началото,не зная да не се окаже,че са планирали още нещо,защото тогава съвсем,ще очистя града.
Трябваше ми време да ги по изплаша и поставя на мястото,като им покажа,кой командва парада.
-Но официално е свален...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пет Мар 14, 2014 7:01 am

Разцелувах го в знак на благодарност. Решението му беше правилното, защото независимо дали иска или не, щях да намеря изход на вън, само че без неговото одобрение, щеше да бъде грозно и вероятно скандалите ни щяха да стартират отново. Сега обаче той ми гласуваше някакъв вид доверие и аз го оценявах. Оценявах факта, че най-накрая не пренебрегва нуждите ми.
- Трябва да си призная, че предпочитам твоята компания... - Само като си спомня, как последният път когато бях с Кол, той буквално беше готов да хукне след онази Елизабет, без да окаже дори някаква престорена съпротива. Определено параноичният ми любим, беше по-добрата бавачка. Понякога можеше да прекалява със загрижеността, но поне беше загрижен, а не лекомислен като брат си.
- И ако трябва да съм съвсем честна, ти също ще предпочетеш себе си пред Кол, защото обичам магазините за бельо... Обичам и да дефилирам по бельо... - С което му подсказвах, че ако направи брат си моя бавачка, то тогава именно той ще се наслади на тези ревюта.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пет Мар 14, 2014 7:20 am

-А,това не е нещо,което да правиш с Кол...
Понамекнах аз,като я погледнах минително,това ли правеха заедно,тя му дефилираше по бельо. Поклатих глава:
-Надявам се това да не се е случвало наистина...
Вече обмисляше въобще да и забрани да излиза с Кол,това е изключително странно,а и когато и двамата бях ме заедно бяхме и по спокойни. А,и сега се разбирах ме и това е най-доброто нещо в случая.
-Определено идвам с теб...
А,и се навивах лесно що се отнасяше до това да я виждам в секси дрехи,запознавах се с онова,което ще унищожа.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 3 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите