The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус и Катерина

+3
Kol
Клаус
Катерина
7 posters

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Мар 26, 2014 7:33 am

Понякога всичко това ми изглеждаше толкова извън мен, толкова скучно и досадно. Ние бяхме вампири. Най-силните същества на тази земя и можехме да имаме всичко, освен нормален живот, защото нормалното не беше за нас. То беше за обикновените и нищо неподозиращи хора, които плащаха съвестно данъците си и слагаха колан, когато се качат да шофират. Аз и Клаус, дори нямахме нужда да се качваме в кола. Можехме да обиколим света, по бързо и от изтребител и все пак, живеехме в голяма къща с басейн и закусвахме, като напълно обикновени и нормални хора. Това понякога беше толкова скучно, досадно и дразнещо... Само понякога обаче, защото от известно време насам, някъде дълбоко в себе си, този скучен, досаден и дразнещ начин на живот, започваше да ме привлича.
Седнах на един от столовете и се загледах за миг в него:
- Мислиш ли, че ще се отегчим от това? - Вероятно не просто щяхме да се отегчим, но и щяхме да намразим всичко това.
- От това да бъдем нормални? - Не бяхме ли загубили способността си да бъден нормални, още в мига, в който умряхме?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Чет Мар 27, 2014 4:23 am

-Никой не е казал,че всяка сутрин,ще е еднаква...
Още от сутринта сякаш е настроена прекалено песимистично.
-Мисля,че доста неща,ще се променят когато в плана се включи и третото красиво лице...
Отпи от кафето си и го остави на масата,затваряйки вестника,защото в момента нямаше никакъв смисъл да го чете:
-Катрин,какво очакваш да кажа,че ще ми омръзне ли. Честно не зная отговора на този въпрос,дали ще ни омръзне,защото ми харесва деня да почва с теб...
Наведе се и я целуна по бузата:
-Добро утро любов!
Не правих опити да побутвам чинии,макар да исках,не направих опит и да я подканя,стигна до извода,че сама ще прави и яде това което иска,както и когато иска.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Чет Мар 27, 2014 4:40 am

Усмихнах се свенливо, което изобщо не беше в мой стил, но целувката по бузата последвана от поздрава за добро утро ме накара да осъзная, че съм забравила добрите си обноски и се наложи той за втори път да ме поздрави.
- Добро утро и на теб любов... - Отвърнах му аз и като компенсация за това, че не го поздравих още в началото го целунах по устните. След това се отдръпнах и му се усмихнах лекичко. Изглежда, той нямаше моите притеснения и смяташе, че се притеснявам от това, че сутрините ни са еднообразни. Или не искаше да задълбочаваме в тази тема или пък наистина разбираше погрешно въпроса ми.
- Не мисля, че ще се задоволя само с тази закуска... - Погледнах отрупаната маса, но повече нужда имах от неговата кръв в момента.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Съб Мар 29, 2014 7:30 pm

Издаде някакъв звук,който по скоро трябваше да е заинтересован но излезе по скоро някак раздразнено възбуден,защото често пък това хранене преминаваше в нещо друго. Не можеше да прикрие усмивката и задоволството си. Храненето не беше просто хранене,а нещо изцяло между тях двамата:
-Мммм щом се налага...
Но и намигна след това,не звучеше,като принуда макар изречението да е такова,по скоро го каза иронично и точно в съвсем друг контекст:
-Довърши тук и после...
Наведе се и я целуна и отново се настани на стола си.
-Какви са ти плановете днес,освен тези,ще ходите ли с дружката си Кол някъде. Мамка му,сигурен съм,че ако не е цялата ситуация до сега да е духнал. Винаги намесена ли е жена,просто изчезва...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Съб Мар 29, 2014 8:24 pm

- Всъщност днес мисля да правя нещо друго... - Усмихнах се многозначително и някак прекалено доволно, но плановите ми за деня, най-накрая включваха нещо различно и интересно, нещо което щеше да държи съзнанието ми заето.
- Имам план, който ако проработи, вече няма да се тревожим за Кол... - Спасяването на Елизабет все трябваше да ми послужи за нещо и вече го правеше. Имах планове за нея, планове които включваха оцеляването най-вече на мен и дъщеря ми.
- Ще направя така, че той да остане тук с нас, колкото се може по-дълго... - И то без да се налага да го принуждавам. Той и Клаус бяха единствените, на които имах доверие в момента и нямаше да позволя на Кол да си тръгне, поне докато не се освободим от Естер и Майкъл.
- Мисля, че си съгласен с това нали?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Съб Мар 29, 2014 9:09 pm

От личен опит знаеше,че ако Кат науми нещо,то винаги ставаше,а това че е намислила някакъв план означаваше,че ще го приложи и той,щеше да подейства. Нямаше място да се съмнява,а и Кол и Катрин имаха някаква страна връзка,която той не разбираше и от време на време го караше да ревнува и най-вероятно,щеше да направи нещо:
-Съгласен съм иначе,ако не успееш си губиш дружката за купуване на бельо...
Все още помнеше онази закачка,която си имаха и не можеше да избегне още онази тънка игличка която се забиваше в него,която се наричаше ревност. Не можеше да не си я покаже,а тя най-вероятно галеше егото и:
-Няма да го моля да остава но съм сигурен,че ти ще намериш начина да го задържиш тук. Колкото се може повече.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Съб Мар 29, 2014 9:22 pm

Усмихнах се дяволито и отхапах от кифличката с шоколад.
- Да, ще намеря начин, защото не съм готова да се лиша от компетентното му мнение по някои въпроси... - Казах го, просто защото ми харесваше когато се жегва така лесно от подобни подмятания. Нямаше причина да ревнува от Кол, защото не му бях давала такава и той знаеше, че просто се шегувам и все пак беше приятно да го накарам да се почувства несигурен, това значеше, че не ме смята за свое притежание и допуска вероятността, че мога да изпитвам влечение към някой друг или, че някой друг може да изпитва симпатии към мен.
- Ник... - Погледнах го, а на лицето ми все още сияеше широка усмивка.
- Това... - Поех дъх. - Ревнуваш или просто се опитваш да ме контролираш... - Като всички останали, които не можеха да направят и стъпка, без да са получили разрешение от него.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Съб Мар 29, 2014 9:49 pm

-Отдавна нямам желание да те контролирам. Всъщност ми допада,когато ми се опълчваш и настояваш на своето.
Остави чашата на масата и погледна към нея:
-Но сякаш вие двамата с Кол имате връзка,която аз нямам с теб и така се дразня от този факт. Гледам,как се смеете заедно,как имате общи шеги,а и не мога да отрека,че той те гледа с онзи поглед...
Познаваше погледа на влюбения Кол,а и много пъти намекваше,че ако не е Клаус,той е щях да бъде с Катерина. Това го ядосваше и само,че нищо не се беше случвало между тях,все още нещата бяха спокойни:
-Има хиляди причини да ревнувам и една достатъчно силна,да ме успокоява,а тя е,че ме обичаш. Точно заради нея,брат ми е все още жив...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Съб Мар 29, 2014 10:04 pm

Понякога забравях колко смъртоносна може да бъде ревността му.
- Тази връзка за която говориш се нарича приятелство Ник... - В погледа на Кол нямаше нищо по-различно от това което можеше да се види, когато гледа някоя жена. Бях убедена, че той не е влюбен в мен, както и аз не бях в него. Просто имаше моменти в животите на мен и Кол, в които моменти имахме нужда да вярваме, че ако нещата се бяха развили по друг начин, че ако Клаус не съществуваше нямаше да бъдем самотни, но истината беше, че ако Клаус не съществуваше, аз щях да бъда по самотна от всякога.
- Той и Илайджа бяха до мен, когато ти не беше и по един или друг начин ми помагаха да се справя с това... - И това не беше връзка по-силна или устойчива от тази която имаме с Ник, просто не беше пропита с разочарования, защото не очаквах от никой от тях да бъде до мен. Очаквах това от Никлаус, а той не беше.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Съб Мар 29, 2014 10:35 pm

-Въпреки това не мога да приглуша това усещане...
Погледна към нея:
-Направих толкова много ужасни неща и съжалявам,знам че си принудена да си тук с мен,не желая да контролирам живота ти и да те карам,да правиш онова,което не исках. Обещах го на теб,обещах го пред себе си. Истината е,че желая всеки който се доближи до теб,като мъж,да го убия,за да няма опасност да се влюби в теб,знам как твоята красота и чар влияе на мъжете...
Него просто го опияняваше и допускаше,че и някой друг може да я обича:
-А,ме побърква,че може да обикнеш някой друг... Не зная,не съм мъж,който се съмнява в себе си,обичам те и вярвам,че и ти също но това е чувство,което не мога да обясня,не мога и да контролирам.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Съб Мар 29, 2014 11:01 pm

Изправих се бавно от стола си и отидох до него. Хванах лицето му в ръце и казах:
- Ник, моята връзка с теб, никога няма да бъде, като тази която имам с Кол, защото тя е много по-силна и истинска. Повярвай ми, никога не бих направила нещо такова... - Бях извършвала хиляди прегрешения. Обичах да изричам лъжи в повечето случаи, но никога не бях лъгала него и определено никога няма да му изневеря.
- Обичам те и те моля да ми вярваш достатъчно, за да знаеш, че никога няма да пожелая някой друг... Сега съм с теб и това няма да се промени надявам се никога повече... Винаги съм искала само теб... Никой друг...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Съб Мар 29, 2014 11:32 pm

Улови я с две ръце и я придърпа към себе си,като се оказа в скута му,обгърна я и я притисна нежно:
-Вярвам ти любов...
Не му се искаше да я пуска,знаеше че просто близостта с нея го побъркваше,обичаше тя да е в неговите обятия. Преди не харесваше подобни неща,отношенията с една жена се ограничаваше само до секса и до задоволяване на нужди,а сега всичко е толкова различно,защото му харесваше всяко нещо,което преди е намирал за глупаво:
-Сега можеш да получиш и другия си обяд...
Напомни той,не беше забравил,а и как когато това носеше не само наслада на нея,а и на него. Колкото и извратене да е,му харесваше,защото можеше да направи нещо за нея,което никой не можеше да направи и не го мислеше за да властва над нея,а просто за индивидуално нещо.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Съб Мар 29, 2014 11:44 pm

Това предложение ми се стори адски примамливо и бях готова да се възползвам на момента от него, но тогава се случи нещо, което никой не бе усетил и предвидил и със сигурност ми изкара ума. Някакво удряне по стъклената врата накара и двама ни да подскочим и да се обърнем, но вместо опасност, там нямаше нищо... Всъщност имаше нещо, но беше прекалено малко, за да го забележим в първият миг. Дори не го познах в първият миг, но после видях Илайджа с него и се сетих, че това е сополанкото на онази вещица. Завъртях очи и отидох до врата, за да я отворя:
- За човек с твоята бързина е изумително как е възможно да изпуснеш едно дете... - Казах на Илайджа и после погледнах към малкото човече, което ме беше зяпнало и ми се усмихваше. Това не знам защо, но ме накара да сваля гарда и едва доловимо му се усмихнах и аз.
- Нямаме бонбони... - Изтърсих на детето и се наведох. - Ако за това сте дошли...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 30, 2014 7:19 am

Обърнах се,за да видя,какво става,не разбирах цялата ситуация. Малкия беше смел но въпреки това не прекалено,не посмя да влезе много на вътре и се беше прилепил до Илайджа:
-Тук не е място за игра на детето ти,нали ти е ясно!
Малкия бутна крачула на Илайджа и каза:
-На нея не и се играе,тя е гласна...
Присвих очи и станах,какви глупости говореше това дете но то погледна към Катерина:
-Може ли да говоря с Ема?
Каква игра играеше това малко дете:
-Илайджа веднага разкарай това дете от тук!
Малкия се скри изплашен зад Илайджа,гнева ми никак не беше гледка за едно дете но това никак не ми харесваше,а не харесвах и детето и нямаше да позволя да докосне Катрин или да си играят с нея:
-Аз не исках да ги ядосвам чичо Илайджа,просто Ема не дойде и...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Нед Мар 30, 2014 7:40 am

Още стоях приклекнала, за да сме почти на едно ниво с детето и се опитвах да разбера какво иска да каже. За нашата Ема ли говореше? Погледнах за миг към Клаус, а после отново към детето накрая и към Илайджа, търсейки и очаквайки някакво обяснение от него:
- За какво говори? - Попитах аз.
- Не мисля, че Ема е тук приятелче. - Каза му Илайджа и ме погледна, първо Клаус, а после и мен.
- Илайджа? - Казах малко припряно, защото не ми харесваше, че си мълчи.
- Алекс има приятелка на име Ема. - Започна Илайджа, като погледът му изглеждаше разтревожен. - Тръгнахме да я търсим и явно е решил, че е тук, но очевидно не е...
- Тук е! - Каза Алекс и погледна иззад крака на Илайджа. Всички се огледахме, но в стаята нямаше никой друг, освен нас.
- Къде? - Попитах го аз и му се усмихнах съвсем леко, за да го предразположа.
- Не мисля, че Ема съществува наистина. - Обади се Илайджа. - Никой не я е виждал. Тя е плод на въображението му или някой иска той да вярва в това, че такова момиченце съществува. - Не обърнах особено внимание на Илайджа и думите му.
- Как изглежда тя Алекс? - Попитах, а той отново надникна иззад крачола на Илайджа.
- Като теб. - Отвърна простичко той, а аз погледнах към Клаус. Беше ли възможно и детето на вещицата да вижда Ема?
- Сигурен ли си? - Той закима и бавно започва да се показва. - Харесваш ли да се криеш? - Той се усмихна срамежливо и пак се скри. - Може да излезеш сега... - Погледнах към Илайджа, защото предполагам от него зависеше дали детето може или не може да влезе в къщата. - Жаден ли си? - Попитах го, а той поклати отрицателно глава. - Имаме течен шоколад! - Надигнах едната си вежда и май най-накрая нещо което му предлагам, привлече вниманието му. - Искаш ли да влезеш?
- Какво става? - Попита Илайджа. - Защо си толкова мила, с него? - Изправих се на крака и отвърнах.
- Защото мисля, че знам коя е неговата приятелка Ема...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 30, 2014 7:54 am

Първо погледна към Илайджа дали може да влезе и когато му кимна влезе с него под ръка,настани се на един от столовете,като Илайджа седна до него. Виждаше се,че стола му е голям и едва се виждаше от масата,за това седна на коленете си.
Все още Клаус беше изнервен и не искаше това дете на масата,надяваше се това да не е игра на него или на неговата гадна вещица,просъсках през зъби:
-Ако това е някаква игра,някой ще си плати...
Казах го тихо за да може,само Илайджа да ме чуе.
-Ема също обича горещ шоколад!
Заяви той,щом му наляха от една кана в една от чашите:
-Тя си играеше с мен но каза,че ти плачеш и избяга,тя не обича да плачеш,това кара и нея...
Отпи една глътка от шоколада,като все още гледаше много срамежливо но се усмихваше,сякаш беше около приятелката си:
-Чичо Илайджа,забравих ме куката за Ема...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Нед Мар 30, 2014 8:10 am

Бях в пълен шок за пореден път и в главата ми отново изникваха хиляди въпроси как и защо, но едва ли щях да получа някога отговор или пък щях да свикна с тези шокиращи новини около това какво може да прави все още неродената ми дъщеря.
Изведнъж в съзнанието ми изникна нещо което бе казала преди. Тя беше казала, че трябва да спасим Алекс, за да може той да спаси нея... Всичко беше толкова невероятно и нереално, че ума ми не го побираше, обаче въпреки това имаше някаква логика в това.
- Какво друго обича? - Попитах аз несигурно, защото не знаех какво друго да попитам.
- Обича палачинки... - Подсмихнах се лекичко.
- От кога сте приятели с Ема? - Детето сви леко рамене и след като отпи и остави чашата на масата ме погледна и каза.
- Не знам, но ще сме завинаги... - Не беше новина, която изгарях да чуя, но и някак очаквах нещо такова.
- Някой от вас ще ми обясни ли какво се случва тук? - Попита Илайджа, за който напълно бяхме забравили.
- Мисля, че Ема, която вижда Алекс е моята... - Клаус си прочисти гърлото, с което ме подсети за себе си и аз се поправих. - Нашата дъщеря... Знам, че звучи като лудост, но тя вече се е появявала пред мен и Ник и... - Свих невинно рамене. - Мисля, че той също я вижда... - Което беше толкова странно и нереално, че не бях сигурна дали трябва да се радвам или пък да се плаша.
- Как е възможно това? - Попита Илайджа.
- Нямам представа. - Отвърнах аз и пак погледнах към детето. - Но му вярвам, че я вижда...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 30, 2014 8:43 am

Изведнъж той се засмя,сякаш някой му каза нещо но никой не чу нищо освен него. Остави за малко шоколада. Отново погледна срамежливо Катрин,а след това каза:
-Харесва стаята,която си избрала за нея и би харесала всяка стая но и се иска да е другата до нея,защото ще вижда моя прозорец.
Калус загуби контрол:
-Време е да си ходи,не желая някакво дете да говори от името на дъщеря ни.
Малкия се скри надолу,за да не вижда Клаус,да той можеше да изплаши всяко дете с този си нрав и това лице. Даже стана от стола и отиде при Илайджа,като се настани в скута му,явно за да го предпази от нещо но да от Клаус може би:
-Знам,той ти е баща но ме плаши...
Говореше на някой сякаш на Катрин но гледаше корема и,а сякаш някой му отговаря.
-Добре! Но искам да си играем... Не... е.. Добре...
Проведе сякаш някакъв разговор:
-Какво?
Малкия погледна към Илайджа:
-Каза,че няма да идва толкова често при мен да си играем,за да прекарва време с майка си и баща си. Съжалява за това,че може би се чувствате пре..пре...пре...
Не можеше да повтори нейната сложна дума все пак беше дете на 2 години,а тя беше умно дете дух:
-Не мога да кажа думата,каза че ще идва по често...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Нед Мар 30, 2014 8:55 am

Погледнах сърдито към Ник:
- Престани да го плашиш. - Само това липсваше в цялата картинка, ревнив татко, който не даваше да се припари около дъщеря му, но като го познавах, вероятно точно това щеше да се случи.
- Можеш да си говориш с нея докато си буден? - Попитах изненадано, а детето кимна.
- Почти... - Отвърна накрая. - Мога защото сега съм при нея... - Прозвуча малко объркващо, но предполагам имаше предвид, че са на метри един от друг.
- Ако сме далеч, чакам тя да дойде при мен... - Поясни и хвърли един поглед към Клаус и когато му видях намръщеното лице, се усмихнах леко.
- Малко е страшен нали? - Алекс отново кимна и аз му се засмях. - Безобиден е. - Опитах се да го успокоя, за да не сънува кошмари вечерта и утре майка му да довтаса тук, за да ни обвинява отново колко сме ужасни.
- Може да идваш при Ема, когато пожелаеш... Чичо... - Натъртих на чичо. - Никлаус, ще се държи прилично вече... - Сигурно ако беше възможно през носа и устата му щеше да започне да излиза огън и жупел.
- Пък и имаме големи запаси от горещ шоколад... - Намигнах му заговорнически и погледнах към Никлаус. Това дете можеше да ни разкрие толкова много неща за Ема, че нямаше начин да изпусна тази възможност.
- За какво друго си говорите с Ема? Можеш ли да я попиташ дали е добре?
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 30, 2014 9:09 am

Идеше ми да изритам всички от къщата но запазвах само съмообладание заради Катрин която намираше това за интересно,да и аз до някъде но ме дразнеше факта,че едно дете има по голяма връзка от истинските родители:
-Да добре е,малко е гладна но е добре,не е добре,когато плачеш...
Все още стоеше в скута на Илайджа,като си играеше с копчетата на ризата му,намираше ги за интересни:
-Тя обича една поляна,защото обича цветята и пеперудите,както и всичко де. Обича да си играе на криеница,обича да я намирам но мрази,когато не може да ме намери,за това винаги се издавам...
Малкия продължи да говори,а Катрин от време на време му задаваше въпрос всъщност доста въпроси му задаваше и научаваше за Ема много неща. Дори сякаш водеха някакъв разговор с превод от страна на малкия.
-Чичо Илайджа,време е да си ходим,Ема е много гладна,а и има нужда от сън,ще дойде довечера,малко при мен,а после ще отиде при майка си.
Стана от стола,като отиде при Катерина:
-Благодаря за чая и,че ми разреши да говоря с Ема. Чао Ема,ще се видим довечера...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Нед Мар 30, 2014 9:15 am

- Чао Александър... - Сръчках Клаус в ребрата, за да каже и той чао, но не го направи въпреки това. Когато малкият и Илайджа си тръгнаха и двамата останахме отново съвсем сами, се обърнах към него и казах:
- Не е ли невероятно? - Попитах развълнувано и още се опитвах да се отърся и осмисля всичко което се беше случило.
- Може да разберем толкова много неща за нея... - Можех да задам всичките си въпроси и да получа отговори, макар те не винаги да не бяха съвсем конкретни и точни, но беше по-добре от нищо.
- Ако го беше предразположил повече, можеше да научим и други неща... - Сега детето едва говореше и през 5 секунди поглеждаше към Клаус, сякаш очакваше отново да бъде нападнат.
- Още не мога да повярвам, че това е истина... - Продължих да говоря развълнувано и да обикалям из кухнята.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 30, 2014 9:27 am

Мразя това дете! Чудя де това не е ли игра на неговата майка... Каквато майката такъв и сина...
Но истината е,че тя не знаеше за името на детето никой не знаеше,а и не е вампир не можеше да знае някакви дребни неща,като това че Катрин е плакала но въпреки това не го харесвах никак но не можех да изкривя душата си,че ми харесваше да науча някой неща но нямаше да призная това пред Катрин:
-А,не му вярвам,ако искаш да виждаш това хлапе прави го без мен...
Исках да виждам Ема в сънищата на майка и не от думите на някакъв малък пикльо. Ние и бяхме родители и въпреки той да е приятел с нея,това нямаше значение:
-Моля те Картин успокой се!
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Нед Мар 30, 2014 11:54 pm

- Спокойна съм. - Плъзнах ръце по гърдите му и се усмихнах закачливо.
- А ти? - Мръщеше се като малко дете и беше сладко, дори прекалено сладко. Хванах блузата му и започнах бавно да отстъпвам назад, докато не стигнах до ръба на масата. Спрях и седнах върху нея, разтворих краката си и го придърпах към себе си.
- Ужасно е секси когато си такъв Ник... - Казах леко задъхано, заради надигащата се и напираща възбуда, както и от факта, че сме толкова изложени на показ. Имаше голяма вероятност да бъдем видени, макар и да бяхме в собствената си кухня.
Издърпах колана му...
Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Tumblr_n35ekjkAt31rp4im3o1_500
- Желая те... - И нямаше нужда да казвам абсолютно нищо повече, за да пристъпим към действие. Направихме го точно там, върху кухненската маса и беше толкова спонтанно и хубаво, че разтърси целият ми свят...
Бях щастлива и влюбена... Просто бях щастлива и нищо не можеше да промени това...

След изключително засищащата закуска, във всяко едно отношение се оттеглихме в спалнята където прекарахме остатъка от сутринта. Не правехме нищо особено просто лежахме върху леглото и си говорехме отново за нищо особено. Просто ни беше хубаво.
Следобедът най-накрая се измъкнах от леглото и минах през банята. Трябваше да свърша нещо и мислех да не го отлагам дълго, а и бях в толкова добро настроение, че не виждах по подходящ момент от този, за да говоря с Елизабет.
На Клаус не му допадна идеята да излизам, защото искаше да се върна при него в леглото, но му обещах, че когато се върна ще се реванширам подобаващо. И така, в късният следобед се отправих към другата част на града, където живееше Елизабет. Това се оказа и прекрасна възможност да видя повече неща от града. Оказа се, че това място ми харесва... или поне днес ми харесваше...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Апр 02, 2014 6:17 am

ЧЕТИРИ МЕСЕЦА ПО-КЪСНО

- Те са тук! - Каза тя, а в големите й прекрасни очи се четеше страх.
- Кой е тук миличка? - Нейният страх и ужас, се бе прехвърлил и върху мен, защото за първи път я виждах такава.
- Хората които искат да ме наранят. - Отвърна тя, а аз още по-объркана и нервна, започнах да се оглеждам.
- Тук няма никой съкровище. - Казах аз. - Само аз и ти сме. - Тя обаче не беше съгласна с мен, добре познавах това изражение на лицето й.
- Той е тук, за да те нарани мамо, трябва да се събудиш... - Точно така, това беше сън. Как можеше да забравя, че е просто сън.
- Никой няма да те нарани живот мой. - Притиснах я в обятията си. - Обещавам! Няма да позволя на никой да те нарани... - Вече не се страхувах от Естер и Майкъл. Нямаше да позволя на никой от тях да ми я отнеме.
- Мамо! - Извика тя. - Трябва да се събудиш и да кажеш на останалите! Те са тук. Идват за нас... - Гласът и бавно започва да се отдалечава и заглъхва, както и самата тя. Силуетът й избледняваше пред погледа ми, докато съвсем не изчезна и не отворих очи. Озовах се обратно в стаята и рязко се изправих в леглото, обляна в пот. Сърцето ми биеше лудо.
- Ник... - Опитах се да извикам, но сякаш гърлото ми беше пресъхнало и прозвуча просто като хрип. Отметнах завивката настрани и спуснах краката си на земята, с огромно усилие. Виеше ми се свят.
- Ник... - Опитах още веднъж и този път по-успешно от предния, затова продължих да опитвам отново и отново, докато не ме чуе.
- Ник... - Изправих се от леглото, но не можех да остана на краката си, но трудно пазех равновесие. Трябваше обаче да направя само няколко крачки, за да стигна до целта си. В една от склупторите бе скрит един от коловете.
- Ник... - Извиках отново.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Сря Апр 02, 2014 6:45 am

Един съвсем обикновен ден и за двамата,макар че Катрин прекарваше повече време в леглото,бременността беше напреднала и тя се чувстваше ужасно на моменти. Остави я да си почива защото имаше нужда.
Изведнъж се сепна,когато чу,когато как го вика,да не ви да...
Изтръпна,като се качи веднага горе,беше станала от леглото:
-Какво да не би Ема,да не...
Приближи се към нея и я хвана:
-Седни,ще викна онази вещица,ако..
Тя изглеждаше много разтревожена.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 6 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите