The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Домът на Клаус и Катерина

+3
Kol
Клаус
Катерина
7 posters

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 23, 2014 7:23 am

В последните няколко дни правеха наистина нежен и чувствена любов. Да,трябваше за да пази не и бебето но и нещо в тях ги подтикваше да не бъдат толкова не сдържани,а да бъдат още по искрени в това,което чувстват. Да за Клаус на моменти се оказваше трудно,защото в природата му беше да е страстен несдържан и в други обстоятелства това положение нямаше да му харесва. Но сега не се чувстваше виновен,не усещаше,че нещо му липсва,а напротив искаше да я докосва нежно и внимателно,както го правеше сега.
Проникна нежно в нея,давайки и време да се наслади на движението,да го усети,задвижи се бавно дарявайки я с още наслада. Ръцете му преминаваха по изкусителното и тяло,на което се наслаждаваше с невроятно голямо удоволствие.
Не можеше да не дарява устните и с целувки,който се пренесоха и по тялото и. Вдъхваше от прекрасния и аромат,който го опияняваше.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Нед Мар 23, 2014 7:33 am

Дори и в тази негова по-чувствителна и може би дори нежна светлина, всичко в него излъчваше страховита мощ и сила. Той пак си беше този доминиращ и покоряващ Клаус, когото обожавах повече от всичко, просто сега сякаш ми показваше, какво знача за него, което караше сърцето ми да препуска още по-лудо.
Всеки негов жест...
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Tumblr_n2rij9NT1L1rxmwhyo1_500
Всяка целувка...
Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Tumblr_n2rid5gCGt1rxmwhyo1_500
Всяко негово докосване, ме караше да изпитвам наслада. Караше ме да чувствам неговата любов, по начин, по който думите му никога нямаше да бъдат достатъчни...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 23, 2014 8:03 am

Всеки път се отдаваха един на друг повече. Той самия се учеше,как да обича истински,как да показва това. Всъщност по скоро не е учение,а нещата се случваха постепенно сякаш от само себе си. Никак не се чувстваше виновен,не чувстваше,че нещо му липсва,нито ощетен. Не усещаше оковите,който чувстваха обвързаните мъже. Той просто се чувстваше наистина добре с нея. Да на моменти не не можеше да показва правилно чувствата си,все още е онзи див и не опитомен Клаус и доста дълго,щеше да е така но сега е сигурен,че тя ще го обича такъв какъвто е. И щеше да бъде неговата половина,която щеше да му носи баланса.
Наслаждаваше се на прекрасното чувство да я докосва,да я усеща как лекичко се извива под нея,а дори нежните и стонове му въздействаха,по небивал начин.
Движенията му бяха прочувствени,да все още имаше следи от неговата дива страна но не можеше да я прикрие. Сега искаше да и даде наслада,не искаше само за него да остава удоволствието,а това преди е нямало значение за него.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Нед Мар 23, 2014 8:14 am

Когато всичко приключи и двамата бяхме някак странно притихнали. Бях се сгушила в силните му ръце и се бях отнесла далеч в мислите си. Имаше толкова неща, които се въртяха в съзнанието ми в този момент и незнайно защо, демоните от миналото ми, напоследък ме превземаха толкова силно. Колкото повече чувствата ми към него се засилваха, толкова по-често поглеждах назад и търсех причини за това как и защо се беше случило всичко това. Обвинявах себе си, че не съм съумяла да предотвратя тези събития, довели до раздялата ни тогава. Чувствах и ужасен гняв от факта, че Майкъл ни бе откраднал не просто хиляди години, но и сякаш умението ни да обичаме и да бъдем обичани... Тези загуби, нямаше да се върнат дори и с неговата смърт...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Нед Мар 23, 2014 8:34 am

Все повече и повече,започваше да обича това да се гушка в него. На моменти се чувстваше,като глупак но само тя знаеше,за тази му черта,така че нямаше никакъв проблем. Галеше я нежно,само с върха на пръстите си. Мислеше за толкова много неща,макар че все още се оказваше в плен на удоволствието и на нейното прекрасно тяло,което в момента докосваше.
Искаше му се да върне времето и да можеше по рано да открият себе си,преди да я беше наранил толкова. Всичките тези години ад,който и причини,му висяха,като камък на врата,чувстваше се виновен,че я е накарал да страда. Трябвало е да и повярва,да я утеши,да изличи спомена от Майкъл,а сега той винаги,щеше да остави следа в съзнанието и,както беше направил и с него. За това и искаше по силно смъртта му,искаше да е мъртъв и да си плати за всичко.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пон Мар 24, 2014 1:51 am

- Не те ли притеснява, че не сме чували нищо за Естер и Майкъл? - Колкото и да не ми се искаше да говоря за тях и то, точно в такъв момент, като този, тези хора не излизаха от мислите ми. Напоследък ги превземаха все по-често. Беше нещо като предчувствие или не знам и аз, просто все едно бяха все по-близо до постигането на целите си. Страхувах се, че ако чакаме още, те ще получат това което искат. Ставах все по-уязвима и не се чувствах в безопасност изобщо. Трябваше да приключим с всичко това по-скоро, защото в противен случай щях да полудея. Исках Ема да бъде в безопасност.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пон Мар 24, 2014 5:28 am

-Истината е,че никога не ми е излизало от ума,честно да ти призная винаги се чувствам готов.
Галеше я по раменете но гледаше в една точка замислен над своите неща,плашеше го това,че може Естер и Майкъл да връхлетят всеки момент. Преди не се страхуваше защото знаеше къде е Майкъл но преди да го хване в плен,изпитваше същото отвратително чувство.
-Ненавиждам Майкъл,той ясно даде да се разбере,че за него съм едно извращение.
Погледна към Катрин:
-Зная не ти харесва това,че дадох власт на семейството си но истината е,че искам отново да се съберем. Въпреки,че ги наказвам,е по скоро да ги предпазя,никога не съм ги мразел,обичам всеки един от тях. Знам,че няма да ме предадат...
Преди го бяха правили но сега просто бях сигурен. Леко се засмя:
-А,и да имат смелостта имам всички оръжия...
Това е като шега на края,не смяташе да използва повече оръжията срещу тях.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пон Мар 24, 2014 5:38 am

Притворих очи и издишах тихичко. Това, че искаше да се сближава и защитава семейството си беше последното нещо, което ме тревожеше в момента. Да, те в действителност можеха да бъда много изобретателни в задкулисните игри, но в случая всички имахме общ враг и се надявах да не са чак толкова глупави, че да го забравят.
- Наясно съм за позицията ти по този въпрос и не я оспорвам. Опитвам се да кажа, че всички просто стоим и чакаме да бъдем открити, с надеждата, че всички останали ще ни помогнат, но... - Имаше опция да изберат грешната страна и да трябва да се справяме с всички наведнъж.
- Според мен не трябва да чакаме повече... Трябва да намерим поне Майкъл и да го убием, после ще бъде много по-лесно да се справим с Естер... - Не желаех да му напомням, че с всеки изминал ден, положението ми се усложняваше и щеше да става все по-зле и ако някой знаеше, колко уязвима съм в момента, спокойно можеше да се възползва от това, за да манипулира и мен и него.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пон Мар 24, 2014 6:08 am

-Проблема,е че може да са заедно,съгласен съм с теб,че е по добре да намерим първо Майкъл и да го убием но истината,е че най вероятно ще са заедно и не е добре да се изправяме още срещу Естер.
Погалих я по бузата,тя беше моята слабост и не само тя,също и моята Ема беше също още една голяма слабост,не желаех нещо да им се случи.
-Въпреки всичко,ще видя,какво можем да направим по въпроса. Ще кажа на Илайджа да помоли гаджето си,да локализира и двамата,за да знае дали са заедно,ако не са,е лесно...
Не спирах да я галя,защото ми харесваше,а и нищо в мен не ме караше да правя друго нещо
-Трябва да отметнем един от проблемите...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пон Мар 24, 2014 6:21 am

Поех дълбоко дъх и се подготвих психически, за това което вероятно щеше да последва, след като му кажа какво се върти в главата ми.
- Съгласна съм, вероятно ще са заедно... - Започнах аз и забих поглед в гърдите му. Даже не знам дали имаше смисъл да повдигам въпроса, защото той щеше да откаже категорично, но трябваше поне да опитам.
- Обаче, може би има начин да ги разделим поне за малко... - Още по-предпазливо казах аз и скришно надигнах поглед, само колкото да видя изражението на лицето му, което още беше спокойно и сякаш не подозираше на къде бия с това.
- Ако го примамим сам, няма да имаме нужда от много време, за да го убием... - Нямаше да го очаква, а Клаус и всички останали, бяха много по-силни и знаех, че им е нужна само секунда, за да го убият.
- Мисля, че може да използваме мен като примамка... - Много колебливо и несигурно, предложих накрая.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пон Мар 24, 2014 6:53 am

-Какво?!
Надяваше се само да му се е причуло,да нямаше,какво да е друго яче,нямаше за нищо на света да я изложи на риск:
-Не,не дори не си го помисляй!
Това го подпали съвсем:
-И не не ми излизай с номера,че си силна. Да знам го но за нищо на света няма да те изложа дори и на грам опасност!
Тотално шокиран дори не знаех,този спор щеше да протече дълго,съзнавах го,тя е инат и ако наистина си го науми,щеше да го направи през главата му:
-Не трябва ни друг начин но отказвам ти да си,каквато е и да било примамка...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пон Мар 24, 2014 7:14 am

- Не се сещам за нищо друго, но ако ти имаш предложения, готова съм да ги чуя... - И двамата вече бяхме изправени в седнало положение на леглото и се взирахме един в друг. Всеки решен да спечели този спор.
- Така си и мислех. - Казах, когато той очевидно нямаше какво друго да предложи.
- Виж, на мен това също не ми харесва, но нямаме голям избор... Сега все още съм силна, но отслабвам с всеки изминал ден и то по-бързо отколкото очаквах да се случи. Не мога просто да стоя и да не правя нищо. Може би скоро ще съм точно толкова полезна, колкото всеки обикновен човек и ако теб това не те тревожи, то мен да, защото ще бъда още по-уязвима от сега, а ти няма да си винаги на разположение. Ако онова с камата се беше случило, месец по-късно, вероятно и двамата щяхме да бъдем мъртви... Имам нужда, да знам, че поне той е мъртъв Ник... Чувствам, че губя силите си и ти просто трябва да ме послушаш за това... Не желая да живея в постоянен страх... ОТНОВО! Приключих с това...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пон Мар 24, 2014 7:41 am

Сигурен бях,този спор няма да протече добре. Нямаше да я изложа на риск и щях да намеря друг начин. Но в никакъв случай нямаше да я изложа на никакъв риск. Замълчах за толкова дълго,че чак нямаше признаци скоро да заговоря:
-Защо винаги искаш от мен,да те подкрепя в някакво напълно лудо и рисковано начинание. Като се опитваш да ме вметнеш и вината в това,как няма да можеш да правиш нищо....
Поех дълбоко дъх:
-Как мога да ти обясня,че не желая дори за секунда да те излагам на риск,на какъвто и да е бил,а особено на този с името Майкъл. Трябва да съм пълен глупак,за да оставя любимата си,като парче месо някъде,за да може лъва да се нахрани с нея?
Протегна ръка:
-И мен не ми допада цял живот да живея в страх но истината,е че никога няма да се отърва от това чувство. Да,защото изпадам в ужас,когато чуя нещо подобно,още повече се побърквам когато това може да застраши не само теб ами и Ема. Съжалявам,че не мога да задоволя нуждата ти да си полезна но ти не съзнаваш,че си полезна и правиш най-прекрасното нещо,вампрка да износи едно уникално и прекрасно момиченце на име Ема и това,ако не е най-голямото нещо,което може да направиш? Огледай се,колко вампирки бременни има? И да ти е по лесно няма. От друга страна ти си и моята съвест,която ме спира да избия целия град и понякога и близките. Кол или нямаше да е буден или,щеше да е мъртъв. Знам,какво искаш искаш да се изправиш в битка на равно с нас,зная и съзнавам,колко по полезна си в битка но се побърквам и не мога да спра чувството,което не ми позволява да те излагам на риск...
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пон Мар 24, 2014 7:56 am

Очите ми се напълниха със сълзи и накрая просто не се сдържах и след като една се отрони, я последваха още много. Протегнах се към него и скрих лицето си във врата му, защото нямаше какво друго да направя. Той дори не ми даваше възможност да се противопоставям, когато ми говореше по този начин.
- Грешиш... - За първи път не исках да се доказвам и още по-малко имах желание да се боря с някой, сега бях превзета от страх, който не ми бе познат никога преди. Дори и през двете хиляди години, в които бях принудена да бягам и да се крия, не бях изпитвала такъв страх за себе си, още по-малко за някой друг.
- Не желая да се доказвам... - Казах през сълзи и надигнах глава, за да го погледна.
- Просто се страхувам, че няма да успее да направя това, което се изисква от мен... Знам, че изглежда лесно, обаче не е... Не и ако не съм в състояние да я защитя... - Не просто от Майкъл, от всеки един, който можеше да пожелае смъртта ми.
- Ужасявам се от мисълта, че ще се проваля и че ще я предам... Затова имам нужда... Имам нужда, поне един от всички желаещи смъртта ни, да спре да диша... Дори вече не ми пука, кой ще го убие... Просто го искам мъртъв... - Макар през последните две хиляди години да бях жадувала за този миг, отново и отново, сега бях готова да дам тази възможност на някой друг, просто исках да знам, че е мъртъв.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пон Мар 24, 2014 8:19 am

-Ще го направим любов,ще го убием,и аз повече от всичко го желая но ще опитам да намеря друг начин,без да се налага да те излагам на риск. Трябва да има нещо друго,нещо с което да го примамим но да не си ти.
Галеше я нежно по косите,сълзите и винаги са го карали да се чувства ужасно,мразеше това да я кара да плаче или,каквото е и да било да я кара. Само че с бременността това се случваше и за много малки неща:
-Ще го измислим и двамата,ще намерим друг начин...
Притисна я лекичко към себе си,целувайки челото и:
-Катрин никога не се съмнявай в себе си,ще се справиш,дори тя ти го каза и тя ти го каза "Мамо не плачи!",тя не обича,когато плачеш,а и аз също. Аз съм до теб и винаги,ще си помагаме,не само аз на теб но да и ти на мен. Взаимно се пазим..
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пон Мар 24, 2014 8:40 am

Това да ми напомни какво Ема ме бе накарала да обещая и това, че отново наруших обещанието си, само ме накара да се почувствам още по-зле и заплаках наново.
- Не знам защо го правя... - Казах ядосано, защото в последните дни сякаш се опитвах да изплача всички онези сълзи, които бях таяла в себе си хиляди години.
- Просто е толкова трудно да се контролирам, че чак невъзможно... - Това да чувстваш, не струваше изобщо, защото ме превръщаше в хленчеща ревла, която трябва да се разхожда с кутия кърпички навсякъде.
- Всички тези чувства и емоции сякаш ме заливат и... Не знам как да се справя с тях... - Дори и когато бях човек не знаех, а сега беше още по-трудно и единственият начин беше да изключа емоциите си напълно. Може би това и трябваше да направя, защото така щях да бъда много по-полезна за всички, най-вече за себе си и Ема. Той трябваше да направи същото, защото и двамата функционирахме много по-добре без да чувстваме. Тези чувства ни правеха слаби.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Пон Мар 24, 2014 9:00 am

Повдигна брадичката и,като започна да я целува,да пие сълзите и,докато не спря съвсем. В началото се бунтуваше леко но той не спря. Оказа се върху нея,като гледаше красивото и все още влажно лице:
-Мисля че мога малко да ти помогна...
Е,не знаеше но щеше да опита:
-Нека спрем това чувство и го заменим с друг...
Наведе се към ушенцето и:
-Ще ми позволиш ли да опитам...
Остави влажни целувки по вратлето и,тук не ставаше дума да стигнат до някакви действие,ами просто за миг да я разконцентрира,да я накара да се почувства различно. Желана,женствена и всичко подобно на това чувство.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Пон Мар 24, 2014 9:10 am

Тежката ми въздишка, оповести моята капитулация. Вече не исках да плача, мислите ми бяха насочени в съвсем друга насока. Бях му ядосана, което често водеше след себе си други чувства, но за тях щеше да почака доста.
- Недей... - Казах аз и го избутах леко.
- Така ме караш да се ядосвам... - Намръщих се и онези бръчици на носа ми се появиха отново.
- Всъщност, може би е по-добре да се ядосвам... - Ами да, поне нямаше да будя съжаление у себе си и околните.
- Аз... - Той продължаваше да се закача с мен и дори леко ме гъделичкаше с наболата си брада.
- Престани... - Уж сърдито му се скарах, но истината беше, че тази негова терапия помагаше.
- Да не си на пет? - Когато бяхме малки, винаги използваше подобна тактика и винаги успяваше за части от секундата да ме преведе през всички възможни емоции. От плач, та чак до смях. Сега беше на път да направи нещо такова.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Вто Мар 25, 2014 5:47 am

Просто се закачаше за да вдигне и промени настроението и,тя казваше да спре но той правеше точно обратното.Хвана ръцете и,защото се опита да се отдръпне от него:
-Предаваш се прекалено лесно...
Предизвика я леко и я придърпа към себе си,като се оказа между бедрата и,тази игра,щеше да протече по друг начин,ако продължаваше с този бунт,макар че и без него нещата клоняха на там:
-Хайде недей да се цупиш,дай ми една целувка любов...
Целуна я по нослето но не откъсна поглед от нея,от прекрасните и очи:
-Сърдиш ли ми се?
Всичко беше закачка,държеше се детински,и въпреки че не беше самия той,се държеше само с нея така. Никой друг не можеше да види тази страна. Всъщност тя се проявяваше в миналото,неговата дори наивно отношение леконравно но то е само в нейно присъствие и само за нея.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Вто Мар 25, 2014 5:56 am

Поклатих леко глава и казах:
- Би трябвало... - Докоснах устните му с моите.
- Но не ти се сърдя... - Бях се уморила от това да му се сърдя, затова сега бях избрала да го обичам. Тази любов ме правеше прекалено слаба и уязвима, на моменти истерична, но също така ми припомняше какво е да съм жива. Това чувство макар и да ме плашеше, то също така и ме правеше щастлива.
- Спри! Не ме гледай така! - Не можех да разбера дали го правеше нарочно или съвсем несъзнателно ме прелъстяваше с този свой спиращ дъха поглед, но резултатът беше един и същ и в двата случая. Побиваха ме тръпки от този поглед.
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Вто Мар 25, 2014 6:20 am

Наведе се към нея и я целуна продължително и доста страстно,след това отдръпна устните си от нея но само за кратко,когато ги зарови във вратлето и,като я караше хем да потръпне от удоволствие,хем и да я погъделичка.
-Какво да не правя...
Прошепна и го нежно,като преплете пръсти в нейните,не я притискаше по скоро е нещо,като нежна прегръдка,все едно я обгръщаше с най-нежни ласки.
-Кат влудяваш ме...
Знаеше че го променя но не се бонтуваше,знаеше че така трябва,защото и двамата бяха прекалено инати и някой трябваше да отстъпва,да и тя го правеше на моменти но требваше и не,защото нещата на последък се случваха от само себе си.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Вто Мар 25, 2014 6:36 am

- Това... - Прошепнах аз и притворих очи от удоволствие. Устните му бяха толкова влудяващи и изкушаващи. Завиваше ми се свят, докато ме целуваше така.
- Ник... - Тих протест, който не доведе до нищо. И двамата се чувствахме по един и същ начин и желаехме да се случи, нямам представа защо продължавах да упорствам.
Включих се активно в целувките, като постепенно и неусетно го повалих по гръб. Прехвърлих се грациозно върху него и махнах завивката, така че тялото ми да се разкрие пред погледа му. Вече не беше чак толкова изваяно. Ставаше все по-трудно да скрия коремчето си, а когато бях съвсем гола, като сега, си беше абсолютно невъзможно, но сякаш това не му пречеше, все още...
Наведох се към него и къдриците ми се посипаха по гърдите му. Той нежно отмести косата ми назад, разкривайки лицето ми и аз го целунах по устните. Целувката ми ставаше все по-настоятелна и страстна. Предизвикваше и двама ни, да бъдем по освободени...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Сря Мар 26, 2014 6:58 am

Обожаваше моменти като този,когато показваха нежност един към друг. Можеше да се наслади на прекрасното и тяло,дори така леко закръглена от бременността,пак изглеждаше прекрасна,спираше му дъха и често не можеше да мисли за нищо друго освен за желанието да я докосва,целува и да се любува на всичко,което той и тя правеше.
-Кат,божествена си...
Виждаше я на моменти,като някоя нимфа с тези красиви и меки къдрици,който се спускаха по прекрасната и копринено мека кожа. Дори,като фея,защото можеше да се закълне,че вижда крила зад нея и някакъв прекрасен прашец,който блестеше.
Всичко се изгубваше,щом тя беше около него,дори целия свят да се срине сега веднага нямаше да забележи,защото е с нея.
Ръцете му трепереха от желание,докосваше я но нетърпението да я докосне на всякъде го караше да се държи така. Колко странно е това чувство,да искаш някой толкова отчаяно,че да го усещаш,как те гори отвътре,усещаш го,като лава течаща по вените ти.
-Всеки ден те обичам повече...
Надигна се от раз,някакво инпулсче,което го накара да впие устни в нейните,да я разцелува диво но се спря,когато се усети,че прекалява. Обгърна лицето и с ръце и пое дъх излишно но за да може да се овладее и отново тихо повтори името и,което излезе почти,като стон.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Катерина Сря Мар 26, 2014 7:06 am

Устните ни се намериха отново, точно преди и телата ни да се слеят в едно. Усещането в този миг от всичко това изглеждаше толкова нереално и необяснимо. В единият момент плачех като пълна идиотка, а в следващият бях на седмото небе, понесена от крилете на любовта ми към този мъж и неговата към мен. Усещах тази любов и отдаденост с всяка фибра на тялото си. Душата ми преливаше от спокойствие и нежност. Исках да остана с него завинаги и това чувство да не ме напуска никога...
Този път правенето на любов не беше като никога преди. Беше наистина вълшебно и беше точно от това което имах нужда, защото въпреки всичко Клаус беше единственият мъж, способен да ме накара да се чувствам така. И когато всичко свърши, се чувствах толкова щастлива и доволна, че нямах нужда от нищо друго... Всичко което исках бе заключено тук, между тези четири стени...
Лежахме прегърнати върху леглото и само дишането ни, смущаваше тишината. Накрая и двамата заспахме...
Катерина
Катерина
Модератори
Модератори

Брой мнения : 467
Репутация : 3
Join date : 09.01.2014

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Клаус Сря Мар 26, 2014 7:21 am

Събуди се по рано не знаеше защо може да е имало причина и имаше,защото видя в съня на Катрин отново прекрасната си дъщеря. Не се намеси въпреки дъщеря му да разбра,искаше да ги остави двете,а и тя отдавна не беше идвала в съня и.
Стана,като първото нещо да поръча закуска на прислужницата,както и да прегледа вестника за новости,а като не разбра нищо от тях,се обади на няколко от донсониците,който му казаха абсолютно всичко. Стоеше в трапезарията,като седна с чаша кафе и вестника,за отбиване на време.
Чу леките стъпки на Катрин,надигна глава и е се усмихна:
-Добро утро любов,заповядай масата те чака!
Тя все още се трупаше но поръча от всичко,все още не знаеше,какво ще и се яде но имайки логиката,че и се яде всичко няма да е сбъркал много.
Клаус
Клаус
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 738
Репутация : 2
Join date : 10.05.2011

Върнете се в началото Go down

Домът на Клаус и Катерина - Page 5 Empty Re: Домът на Клаус и Катерина

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите