The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Клипче,посветено на форума
Добре дошли!
РП Форум посветен на поредицата "Дневниците на вампира" по Л. Д. Смит.Който съчетава в себе си както модерния "Мистик Фолс" в наши дни където може да се разходиш из градския мол или да гледаш кино с приятели.Така и старомодния "Фелс Чърч" през 1864 г. Където интригите и баловете са били основни занимания на жителите през този век.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Компанията
Кралската градина Icon_minitimeВто Юли 24, 2018 4:53 am by Kol

» Домът на Ивон
Кралската градина Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 7:40 am by Ния

» Хотелът
Кралската градина Icon_minitimeПет Юли 13, 2018 5:11 am by Клаус

» Нещо класическо но не забравим...
Кралската градина Icon_minitimeЧет Апр 05, 2018 1:57 am by Kol

» Домът на Явор
Кралската градина Icon_minitimeПет Дек 22, 2017 5:11 am by Kol

» Син Сити - София
Кралската градина Icon_minitimeПон Ное 28, 2016 6:16 am by Ния

» Мери и Хенри
Кралската градина Icon_minitimeПон Окт 10, 2016 10:10 pm by Дейвид

» Елизабет и Кол
Кралската градина Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:18 am by Елизабет

» Анстасия и Кевин
Кралската градина Icon_minitimeПон Мар 07, 2016 6:09 am by Антея

Канал 9 новините на Мистик Фолс
Добре де май и в Ада имало малко слънце и определено,май демоните се влюбвали и имали чувства. Май Катерина се оказа силно влюбена в Деймън. И той отново и повярва и и прости. Деймън тя може да те обича но се пази,да не вземе да се появи отново Клаус и да ти я отнеме,той определено обича да прави напук. Е,успех на двойката. В глада пристигат още много хора. Да ги приветстваме,добре сте дошли. Много приятно след обедче в сладкарницата. И аз ще дойда с вас да хапна едно Тирамису.
Вестник Фелс Чърч
Е,вече по слухове разбрахме,че това е лорд но обича да му казват Клаус. Катерина определено се оказа с нисък морал,като позволи на лорда да пренощува при нея. Но определено не я виня за това. И на мен ми се иска,лорда да прекара една вечер с мен. Май и то мен лъха нисък морал но определено лорда свири,като арфа по струните на Катерина.
Dark Light RPG BG Forum
Статистика
Имаме 57 регистрирани потребители
Най-новият потребител е annabelle.

Нашите потребители са написали 7824 мнения in 716 subjects
Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Кралската градина

3 posters

Go down

Кралската градина Empty Кралската градина

Писане by .Ребека. Чет Апр 07, 2011 9:42 pm

Градината
Има голяма стълба има и много статуи,тази градина е построена от графа.
.Ребека.
.Ребека.
Админи
Админи

Брой мнения : 465
Репутация : 3
Join date : 28.03.2011
Години : 34

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Съб Апр 23, 2011 6:30 am

Знаех,че е тук и определено трябваше да дойде тук. Може би защото аз и го внуших? Кой знаеше... Не точно за това си беше. Дамите се обръщаха да ме гледат,явно все още не бях за изхвърляне? Кога съм бил? Гледах статуите,който бяха малко по хубави от тези,който аз бях виждал в древността. Някакъв скоро показал се граф,решил да създаде парк. Ако питаше мен,беше само една малка мижитурка. Но ако посмееше да ме пита,щеше да се прости с живота си,мразех псевдо благородници.
Вече излизах извън търпението си... Още колко време бе нужно на "скъпата" ми Катрин да дойде.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Катерина Петрова Съб Апр 23, 2011 6:41 am

Усетих ,как в главата ми се обади Клаус ,не исках,да се подчинявам,но имах ли изобщо избор ? Той винаги правеше,каквото си поиска.Облякох най-красивата и секси рокля,знаех,точно какво му харесва и за това ,сложих и от парфюма,със жасмин ,който го подлудяваше.Забързах се ,но с човешка крачка,нямаше ,да е уместно,да прелетя между хората,макар,че нямах търпение,да го видя.когато се озовах близо,пристъпих с типична грация и му се поклоних елегантно.
- Добър вечер,милорд ,какво мога ,да направя за Вас ?-Усмихнах се.
Катерина Петрова
Катерина Петрова
Вампири ФЧ
Вампири ФЧ

Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Съб Апр 23, 2011 6:50 am

Да определено красива,както я харесвах,беше се облякла по мой вкус. Забелязваше се,че още мисли за мен и иска да изпълнява моите капризи и желания.
Приближих се към нея,като поех ръката и и я целунах. Изправих се и я погалих по бузата:
-Здравей Катерина.
Казах аз с акцента,който познаваше:
-Забави се,знаеш че не обичам да закъсняваш? Да не би да си помисли да не идваш,знаеш че нищо не ми пречеше да дойда при теб но тогава,щеше да е много по-лошо за теб.
Трябваше да и обясня това,за да не си въобрази,че синджира и е слаб.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Катерина Петрова Съб Апр 23, 2011 7:43 am

- Съжалявам -Поклоних се още по-ниско.
- Не съм си и помисляла,да не дойда господарю,знам,че бихте ми се разсърдили,а аз не бих го преживяла-Усмихнах се тъжно и го гледах в очите ,мразех,да съм ,като послушно кученце,точно каквото се чувствах в момента.Но въпреки това се усмихнах.А докосването,макар ,толкова леко и ефирно изгори бузата ми ,но чувството не беше неприятно.напротив ,предизвика тръпки в цялото ми тяло.
Катерина Петрова
Катерина Петрова
Вампири ФЧ
Вампири ФЧ

Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Съб Апр 23, 2011 7:49 am

-Добре,доволен съм мила,много доволен!
Казах аз тихо,като отново я погалих по бузата,тя не се дърпаше знаех,че докосването и харесва. Всъщност,аз знаех много повече неща,за нея от колкото тя за мен,за това можех и знаех какво най-много,ще и хареса.
Подадох и ръка,за да ми даде своята си,сложих я на моята и тръгнахме да се разхождаме:
-Как е в този град,забавляваш ли се?
Това беше риторичен въпрос мисля,че знаех точно как се забавлява. Погледнах я не можеше да скрие нищо от мен.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Катерина Петрова Нед Апр 24, 2011 6:56 am

Погледнах го право в очите ,бяха толкова красиви и така лесно ме хипнотизираха,че се плашех.Ръката му ме държеше,здраво и същевременно с това нежно.Почувствах същите тръпки.
- Да ,доколкото мога,като дама-засмях се.
- Какво пак ми правите Клаус ?-казах и тогава усетих неукротим порив,впих устни в неговите в страстна целувка.Добре ,че нямаше никой,наоколо,това не беше поведение,за една истинска дама,за каквато се представях.
Катерина Петрова
Катерина Петрова
Вампири ФЧ
Вампири ФЧ

Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Нед Апр 24, 2011 7:05 am

Трябваше да и напомня за целувките ми,за да не ме забравя така лесно. Отдръпнах се,като хванах ръката и и нежно я целунах,като отново тръгнах ме:
-На умила си нещо Катрин,виждам го в очите ти.
Казах тихичко и я дръпнах към мен:
-Тази вечер,ще отседна при теб.
Това не бе молба,а направо заповед.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Катерина Петрова Нед Апр 24, 2011 8:10 am

- Аз ?-Правех се на невинна,но можех да отричам ,пред всекиго друг,но не и пред него.тогава той ме каза,че ще додйе при мен ,през нощта в гласът му имаше заповед.Но въпреки това ,че мразех ,да ми заповядвах,усетих онези издайнически тръпки по цялото си тяло.
- Добре сте дошъл Милорд ,винаги ,знаете го -Любовта му беше като сладка отрова,която знаеш че те убива ,но си щастлив да умреш от нея.
Катерина Петрова
Катерина Петрова
Вампири ФЧ
Вампири ФЧ

Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Пон Апр 25, 2011 3:53 am

Преминах с пръсти по врата и,покрай нежната и брадичка. Намигнах и,като хванах ръката и:
-Знаеш,че си моята слабост,винаги ще се връщам за теб.
Харесваше ми да бъда близо до нея и може би да я ядосвам. Винаги бях като господар за нея,и това още ме караше да се чувствам жив. А,и тя беше моя и това нямаше да се промени,който и да идваше в живота и,трябваше да се примири,че тя е моя и единствено моя:
-Ще ми направиш една топла вана...
Това беше намек че и тя ще бъде там докато си взема вана,обичах да се къпя с нея.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Катерина Петрова Пон Апр 25, 2011 4:12 am

Усмихнах се ,всички страхове и всяко съпротивление,изчезваха от мен ,когато той ми говореше така.Цялата се сгрявах ,в очакване,на този момент.
- Да вървим още сега Милорд -казах нетърпеливо,беше посред обяд,как можех,да чакам ,до нощта изобщо.След като беше разпалил,безумно желание в мен.
Катерина Петрова
Катерина Петрова
Вампири ФЧ
Вампири ФЧ

Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Пон Апр 25, 2011 4:16 am

Тя определено тръпнеше за мен,но аз определено исках да си поиграя с търпението и,за това тръгнах напред:
-Първо ще пийнем едно вино в градината,мисля че имаш хубаво вино?
А и да нямаше определено бях сигурен,че ще намери и под вино нямах предвит вино,а някой с хубава кравчиц:
-Нека не бъде много отлежало,знаеш че не си падам по стари и отлежали вина...
Засмях се пред полагам имаше някоя робиня или някоя слугиня,която нямаше да липсва на никого.
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Катерина Петрова Пон Апр 25, 2011 6:32 am

Клаус ,искаше ,да ме изтезава,като ме кара,да тръпна в очакване.Но пък това ,което искаше да правим,също не беше никак лошо.
- Обиждате ме Милорд,нима винаги ,за вас ,не намирам най-доброто ?-Но преди да ми отговори,дръпнах някаква слугиня,но пък доста красива,с доста щедри форми,знаех,че ще му хареса,на бързо и внуших ,да стои мирна и я заведох при него.
- Да ви е сладко-поклоних се.Макар,че и моята жажда бе силна,той трябваше първи да се нахрани,такива бяха правилата.По-висшестоящите пиеха първи.
Катерина Петрова
Катерина Петрова
Вампири ФЧ
Вампири ФЧ

Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Пон Апр 25, 2011 6:45 am

-Знаеш,че обичам да бъде с малко съпротива...
Това бе намек за внушението но пък беше умно,нямаше да вдига много шум. Хванах я за врата от зад,погледнах я в очите. Дърветата ни криеха,така че едва ли някой би обърнал внимание. Преминах с другата ръка от брадичката на долу до знойни те и гърди.
-Свежо е...
Погледнах към Катерина:
-Добър избор...
Направих една резка с нокътя си,като оставих една линия от която потече кръв. Облизах я с език и с засилка и настръвление я захапах,като отпих от нея. Оставих и за Катрин,като докато държах вечерята подадох ръката си към нея и я привиках. Целунах я с кървавите си устни,за да засиля желанието и за хапване,а и за мен:
-Сега е ваш ред милеиди..
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Катерина Петрова Пон Апр 25, 2011 7:11 am

Радвах се ,че му хареса изборът ми ,макар,че както я опипваше копнеех,мен да ме докосва.Когато се напи,ми я отстъпи.Приех на драго сърце,хиляди емоции,избухнаха в мен ,опитвайки кръвта по устните му,когато ме целуна.Съвсем озверях,захапах я и я изпих до последна капка.След което отново откраднах целувка две ,от Клаус.
- Милорд ,не ме мъчете повече,моля ви ?-Исках го толкова силно,че бях готова ,на пук на добрата си репутация.Да го съблека още тук.
Катерина Петрова
Катерина Петрова
Вампири ФЧ
Вампири ФЧ

Брой мнения : 21
Репутация : 0
Join date : 22.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Kol Пон Апр 25, 2011 7:27 am

-Молите ли ми се милейди?
Казах аз като пуснах трупа без да ми пука,какво се е случило с него,така и така... Ми слуга умрял... Ми на кой му пукаше? Дръпнах краиче на роклята и,като казах:
-Мисля,че е време да ми покажеш дома си.
Приближих се към нея хванах брадичката и и казах,тихо на ухото и:
-Във вас,ще имаш удоволствието да ми се молиш по добре...
Kol
Kol
Вампири МФ
Вампири МФ

Брой мнения : 892
Репутация : 8
Join date : 23.04.2011

Върнете се в началото Go down

Кралската градина Empty Re: Кралската градина

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите